reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

dzięki za rady odnosnie zwolnienia, mam nadzieję że dostanę to zwolnienie w poniedziałek, ale trochę się boję bo nie znam tej lekarki i to czy mi je da to jej dobra wola, poza tym nie wiem czy mnie nawet przyjmie bo ma już pacjentów na poniedziałek i tu tez musi wyjść jej dobra wola, także same rozumiecie że sytuacja nieciekawa, do pracy nie czuję się na siłach wracać, bo miewam bóle brzucha a pracę mam stojącą i to jeszcze na 3 zmiany, w hałasie i codziennym stresie więc na ciążę zupełnie nieodpowiednia:no:

Emama
jasne że możesz zająć się llistą:-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wszystkie porady w kwestii kuchnia kontra aneks. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu;-) Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciwdoszliśmy do wnisoku, że jednak zaryzykujemy i zrobimy aneks oddzielony własnie dzrzwiami przesuwnymi lub luksferami. W ostateczności- jak aneks by nas bardzo denerwował zrobimy drugą - już typową kuchnię w suterenie.:tak:

emama Mieszkam w NH, więc niedaleko. Co do listy popieram i jeżeli już będziesz się nią zajmować -to proszę zmień mój termin na 21.04.

murka gratuluję udanej wizyty.



Pospałam po południu 2 godzinki i teraz bedzie problem z zaśnięciem- może wózeczki na Allegro poogladam.
 
Murka gratuluje! Wyslalas wiadomosc w tej samej minucie co ja i zobaczylam ja dopiero teraz:-)ciesze sie, ze tak super poszlo! ja mam usg w srode
spijcie dobrze dziewczyny!!!
 
Murka, świetne wieści! cieszę się bardzo :)

dzięki za rady odnosnie zwolnienia, mam nadzieję że dostanę to zwolnienie w poniedziałek, ale trochę się boję bo nie znam tej lekarki i to czy mi je da to jej dobra wola, poza tym nie wiem czy mnie nawet przyjmie bo ma już pacjentów na poniedziałek i tu tez musi wyjść jej dobra wola, także same rozumiecie że sytuacja nieciekawa, do pracy nie czuję się na siłach wracać, bo miewam bóle brzucha a pracę mam stojącą i to jeszcze na 3 zmiany, w hałasie i codziennym stresie więc na ciążę zupełnie nieodpowiednia:no:

Robaczku i właśnie to musisz jutro powiedzieć tej lekarce :) byłaby niepoważna, jeśli kazałaby ci iść do pracy...

Martolinka, i namówiłaś mnie ;P Wróciłam z małych zakupów z ekstra siatami ;P Oczywiście wszystko dla Jagody :/ Ale poziom rozpieszczenia osiągnął wreszcie zadowalający wynik ;P
 
witam Kobitki
Ja ciągle leżę i kwiczę...niestety zdana tylko na siebie, gdyż mój Małżon chodzi dziś zły jak osa...ma mnóstwo pracy a stres z nią związany odbija się oczywiście na mnie. Nie wiem co go ugryzło, ale przed chwilą odmówił nawet zrobienia herbaty wymawiając się zmęczeniem. A ja to niby nie jestem zmęczona całodziennym sprzątaniem za nim wszystkiego, co jak tornado zostawia na drodze, którą właśnie przeszedł?! Wrrr...ale jestem zła. Właśnie pokazałam mu gdzie raki zimują i chyba pójdę spać na niezłym nerwie. Dodatkowo moje samopoczucie daleko odbiega od normy. Cały czas ból głowy i gardła. Wypiłam już hektolitry herbaty z miodem i cytryną. Czosnek i cebulę czuć ode mnie na 3 kilometry chyba, ale póki co samopoczucie nie poprawiło się ani trochę :(

Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Stokrotta ja również już przeglądam wózki i łóżeczka na allegro :))

Pozdrawiam wszystkie Przyszłe Mamy i życzę spokojnej nocy :*
 
Kochane jak was ciężko nadrobić z popołudniami to szok :). Pozdrawiam wszystkie serdecznie i ściskam. Gratuluje tym co miały udane wizyty :). Zaraz pędzę was doczytać. Chciałam tylko powiedzieć że nie będzie mnie przez weekend. Jadę na wesele i raczej do poniedziałku nie zdołam się odezwać, tymbardziej że dziś w domq czeka mnie jeszcze masa przygotowań - prasowanie, czyszczenie i jeszcze muszę siebie jakoś odwłosić :). Poza tym jutro czeka mnie USG ale też dam znać co i jak w poniedziałek. Buziaki i wracam do czytania Was :)
 
Witajcie,
u nas zaczęli grzać:tak:na dworze 10 stopni brrrr po południu skocze po wyniki i aby do wtorku.

Afi to dla siebie nic nie kupiłaś?;-) niedobrze:-)
vilmaq baw sie dobrze na weselu!!!!1
kasiagaw i jak juz dziś lepszy dzień?

paulusia musisz przezwycięzyc lenia bo pogoda będzie coraz mniej przyjazna choć ja kocham zimę;-)
 
vilmaq, bawcie się dobrze! :)
paulusia, ooo... ja wiem co to jest leń... staram się go zwykle okiełznać, ale czasem się nie da... ;P
martolinka, a no widzisz... sobie nic... ale to u mnie czeste... odkad jest Jagoda, to moja garderoba spadła na dalszy plan ;)

--------------

Witam kobitki! :)
Cos mnie w brzuchu kłuje i nie wiem od czego... Ale to nie taki groźny ból, tylko jakby mnie coś uwierało, ciągnęło... ??? Macie takie uczucie? Najbardziej czuję jak wstaję lub siadam. Szczególnie jak się gwałtowanie zerwę. A muszę dzis do pracy podskoczyć na godzinkę... :/ I nie wiem co zrobić... Chyba pojadę taksówką, bo M. zabrał auto, a autobusem nie będę się tłuc...
 
reklama
Afi, ja mam wciąż nożne kłucia, ciągnięcia itp, w szpitalu powiedzieli że to zupełnie normalne i żadne tego typu bóle nie są groźne, tylko twardnienie brzucha. Ale trzeba się oszczędzać (i nie wstawać gwałtownie). Ja to po moich ostatnich przejściach jestem przewrażliwiona i staram się nie koncentrować na dolegliwościach...uważaj na siebie ;)
 
Do góry