reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Hej dziewczyny, właśnie na wizytę do gina się wybieram, mam lekkiego stresa, trzymajcie kciuki plis! Jak wrócę zdam relację co i jak,papa
 
Witam kobitki! :)
Nadrobilam wczesniej, bo mnie Martolinka poganiała :-D;-)
U mnie po staremu, oprócz tego że więcej pracuję i lepiej się czuję. Oczywiście nadal na siebie uwazam ;) dont panik ;)
Zrobilam sporo zakupów jesienno-zimowych dla Jagody, ale oczywiscie szoping przez neta jak zwykle skonczyl sie fiaskiem... :baffled: kurtka ze spodniami z tchibo okazala sie miec inny kolor niz na zdjeciu, a nie bede jej odsylac do niemiec, bo za duzo zycza sobie za przesylkę... bluzki i rajstopki za duze... cóż będa na przyszly rok... jedyne co, to jestem bardzo zadowolona z kapciuszkow do zlobka. kupilam takie skórzane buciki/kapcie PreShoes 12-18msc (1845104504) - Aukcje internetowe Allegro z wzorem w pieski :) sa cudownie miekkie, wygodne i idealnie dopasowuja sie do stopy dziecka. polecam wszystkim mamom zamiast tradycyjnych kapci ze sztywna podeszwą, w ktorych stopa nie pracuje :tak:

w sprawie witamin, to zauwazylam ze co lekarz to inne podejscie. moja ginka twierdzi, ze kwas foliowy jest potrzebny tylko do momentu az nie rozwinie sie cewa nerwowa u dziecka, a to dzieje sie w 7 tc. a z kolei witaminy poleca dopiero od 20 tc, bo tiwerdzi, ze wczesniej dzidzius jest bardzo maly i w zupelnosci wystarczaja mu witaminki i skladniki mineralne, jakie dostarczamy mu w codzinnym pozywieniu

w sprawie kuchni, to tez balabym sie zapachow i niepozmywanych garnkow, ale są na to sposoby :) np. moja znajoma ma montowane od gornych szafek rolety, ktore mozna zaciagnac do samego blatu. gotuje, a jak nie zdazy posprzatac przed przyjsciem gosci, to wystarczy ze zaciagnie rolete nad ta czescia blatu roboczego, ktory jest nie do ogladani ;P a na zapachy wystarczy dobry okap :) pomysl z duzymi przesuwanymi drzwiami tez mi sie podoba :) i murek ze stolkami barowymi tez jest super! i wyspa :) ah... wszystko mi sie podoba!!! przynajmniej juz wiem, ze w nastepnym mieszkaniu bede miala otwarta kuchnie ;P

Julianna, oszczedzaj sie teraz bardzo. mysl o sobie i dzidziusiu. ciesze sie ze moja historaia cie podtrzymywala na duchu :)

Justynaj, oszczedzaj sie jak lekarz każe. ciesz sie ze juz mdlosci minely :)

Martolinka, hehe :) rozpieszczasz mowisz? ;P musze wyprobowac na sobie, chociaz u mnie zwykle wiaze sie to z duzymi wydatkami i obzarstwem ;P

Robaczek, mam nadzieje, ze ze zwolnieniem wszystko sie wyjasni. z tego co sie orientuje, lekarz moze wystawic ci ZLA nawet na 3 dni wstecz. zawsze tez mozesz skorzystac z urlpou na zadanie (przysluguja 4 dni w roku), a poxniej dostarczyc na te dni zwolnienie lekarskie - wtedy urlop zostanie anulowany.

gratuluje wszystkim kobietkom ktorym sie udalo,ja niestety staram sie o dzidziusia i mi nie wychodzi.poradzcie mi cos,co moze byc nie tak ze nie moge yajsc w ciaze a tak bardzo pragne dziecka

sadze, ze powinnas sie skonsultowac z lekarzem ginekologiem, pozniej byc moze endokrynologiem. on powinien ustalic przyczyne trudnosci zajscia w ciaze i skierowac ciebie i partnera na odpowiednie badania. zycze, aby szybko udalo wam sie zrobic dzidziusia :)

Dziewczyny Mam pytanie moglabym sie zajac jak narazie nasza LISTA??

jestem za :) wszelka inicjatywa jest przeze mnie popierana :)

Murka, kciuki zaciśnięte &&&&&&&&& :)

edit: to mi elaborat wyszedł... :/
 
Ostatnia edycja:
Murka81-trzymam kciuki mooocno.
Kingaa1415- edytuj swój profil, w pasku bocznym"moje ustawienia" edytuj sygnaturę i tam właśnie wklej kod swojego suwaczka:tak:. Mam nadzieję, że w miarę jasno...
Afi-mnie też zakupy w necie różnie wychodzą-dlatego praktycznie wcale nie kupuję ubrań,a najczęściej to kupuję psią karmę:rofl2:
Co do listy, to chyba faktycznie trzeba, żeby ktoś się nią zaopiekował, bo kwietniówek coraz więcej. Syneczki chciała ją przekazać komuś, ale jak się to robi-nie mam pojęcia:sorry2:
edit. Paulusia już coś działa-szybka dziewczyna;-)
 
Ostatnia edycja:
Hej, już jestem po:-) Dzidziuś ma 7cm, macha rączkami i nóżkami, przezierność karkowa ujemna, słowem zdrowiutki/a bo jeszcze płci nie stwierdził.

mamido, afilacja - dzięki za trzymanie kciuków, przydało się:-D

Od jutra mam brać witaminy, odstawić kwas foliowy.

Pytałam też o znieczulenie zewnątrzoponowe, czy bezpieczne itd, bo siostra mnie nastraszyła, ze to może hamować poród, że dziecko może się urodzić chore....
Lekarz mi powiedział że od 1991 roku podają go w szpitalu gdzie pracuje i nigdy nie było powikłań, nie wpływa też to na dziecko, bo substancja znieczulająca zostaje tylko w organiźmie matki. No i mnie uspokoił i jestem prawie pewna że o to poprosze jak przyjdzie TA chwila.
Trzymajcie się kochane i do jutra!
 
Czesc dziewczyny!!! chwalilam dzien przed zachodem slonca. niestety wziely mnie znow straszne mdlosci dzisiaj po poludniu.do tego bol glowy. a juz 2 dni bylo lepiej i myslalam, ze uwolilam sie od tych tortur:szok:
mam czopki na to, wiec jak bedzie naprawde problem z zasnieciem to je wezme. narazie raczej jak to tylko mozliwe chce unikac lekow. wezme tylko jak juz bedzie bardzo zle

Murka mam nadzieje, ze badanko poszlo dobrze:-) jak ja chodzilam do prywatnego w poprzedniej ciazy to przyjmowala do 20 wieczorem i czasem wchodzilam ostatnia.takze bym sie nie zdziwila jak jeszcze tam gdzies czekasz
 
reklama
Witam kobitki! :)
Nadrobilam wczesniej, bo mnie Martolinka poganiała :-D;-)

Martolinka, hehe :) rozpieszczasz mowisz? ;P musze wyprobowac na sobie, chociaz u mnie zwykle wiaze sie to z duzymi wydatkami i obzarstwem ;P
wreszcie!!! porządek musi być :-D a co do rozpieszczania to jest dokładnie tak jak napisałaś:zawstydzona/y::-D

Hej dziewczyny, właśnie na wizytę do gina się wybieram, mam lekkiego stresa, trzymajcie kciuki plis! Jak wrócę zdam relację co i jak,papa
&&&&&:tak:

juz mi się oczy kleją kobitki więc bądzcie grzeczne do jutra rana a wtedy to sprawdze:-D
 
Do góry