reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Agustynka, zastanawiam sie jak Ty znajdziesz teraz kamerzyste na wesele. My na czerwiec 2012 sale rezerwowalismy w kwietniu 2011 i juz byly duze problemy, bo terminy byly na pazdziernik glownie, zespol tez rezerwowalismy w kwietniu 2011, wiekszosc miala caly rok 2012 juz zamowiony i nawet czesc 2013! Fotograf zamowiony rok wczesniej a kamerzysta teraz we wrzesniu, czyli tez kilka miesiecy przed weselem.
Z tym wuzkiem to u nas tez jest taki zwyczaj, niestety my juz z tego nie skorzystamy bo dzidzius juz bedzie na swiecie, takze hmm bedziemy chyba zbierac wtedy na rowerek:D
Po kwiaciarniach dobrze polataj, mi w jednej za ten sam bukiet powiedziala 40 zl a w drugiej 150!
Powiedz na ile osob wesele, ile za osobe, gdzie polozysz gosci, czym jedziesz do slubu, kurde strasznie mnie to wszystko interesuje:D:D:D

A to teraz macie tylko cywilny? Na wózek sie zbiera zawsze:) Na jednym dzieciaczku przeciez nie pozostaniecie, nie? :)
kamerzyste mam wstenie zarezerowanego, nawet dwóch i teraz musze tylko wybrac. Wesele mamy w takiej sali: Dom Weselny Radom - U Kowala
Pokoj kosztuje tam 50,00 także nie jest źle, za osobe liczą 180,00zł, ale bez wódki i bez ciast.
Do slubu auta jeszcze nie mamy, aczkolwiek kogos tam moj R juz ma :) Także luz. Orkiestre mamy taka jaką zawsze chceilismy i to od niej zaczelismy. U nas łatwiej z terminami wszytskimi bo to koniec października a nie czerwiec :)
Jeszcze duzo załatwiania pierdól - buty, welon, narzutka jakaś, gajer dla R , buty, muszka itp. Poza tym jakies ksiegi gości i inne pierdoły musze pozamawiać. Latania duzo, ale mam nadzieję ze bedzie fajnie. Nie wybrałam piosenki na pierwszy taniec, a kolega ma nas troche podszkolić ;-) i tu mam teraz najwiekszy problem
 
reklama
Tak cywilny za 2 tyg a koscielny czerwiec 2012. Jak sie dowiedzielismy, ze zostaniemy rodzicami to moj piekny nie mogl przezyc, ze bedzie musial isc do urzedu zeby go wpisali jako ojca, dziecko ma byc jego jak najwczesniej i koniec, zeby nie bylo:p Takze jak tylko sie dowiedzielismy o dzidzi to poszlismy zamawiac termin w USC i niestety trzeba czekac ponad 2 miesiace na taki termin a myslelismy ze to bedzie raz dwa i juz, ze jeszcze burzuszka nie bede miala na przyklad:p
Augustynka ladna ta Wasza sala, ale cos drogo, tzn wiem wiem, teraz sobie tyle licza. Nam sie udalo za 110 od osoby, bo robimy za Olsztynem. Taki zajazd, w srodku stylizowany na zamek, calkiem ladnie a i tanio do tego.
My wybralismy Dance me to the end of love L. Cohena
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Jakoś ostatnio weny mi brak, energii w sumie też , ale nie będę już marudzić ;-)
Dziś już po kolejnej wizycie i z dzidzią wszystko ok, nasze 7,36 cm szczęścia :-)
Syneczki- oby dzidziuś wrócił do Was jak najszybciej to będzie możliwe, czas na pewno nieco złagodzi ból , trzymajcie się wszyscy dzielnie.
Ziewaczka- to faktycznie super trafiliście, my mieliśmy w lipcu tego roku wesele i ślub kościelny i płaciliśmy 175 zł /os. ale już z ciastami (bez alkoholi, soków itp) a rozwiązanie ze ślubem cywilnym jest ok :-) przynajmniej później nie będziesz musiała biegać po urzędach po akt urodzenia i takie tam ;-)
Augustynka- to super ,że przygotowania cały czas do przodu i na pewno wszystko wyjdzie super :tak: a z wózeczkiem oryginalnie- też nie widziałam do tej pory niczego takiego ;-)
 
dziewczyny ja tak z innej beczki
ja wiem ze moje malenstwo jest dosc duze i tak jak pisalam w watku wizytowym, lekarz powiedzial ze dzidzia wazy 100g co oczywiscie wzielam za pomylke. Ale... obejrzalam po raz kolejny filmik z usg i tam pokazala mi sie ta tabelka wszystkich pomiarow jakie zostaly zrobione i tam do cholery jest 100g! Czy to mozliwe zeby az tak sie pomylic?
ja juz sama nie wiem co jest grane :( do wizyty mam jeszcze 2 tyg...
 
dziewczyny ja tak z innej beczki
ja wiem ze moje malenstwo jest dosc duze i tak jak pisalam w watku wizytowym, lekarz powiedzial ze dzidzia wazy 100g co oczywiscie wzielam za pomylke. Ale... obejrzalam po raz kolejny filmik z usg i tam pokazala mi sie ta tabelka wszystkich pomiarow jakie zostaly zrobione i tam do cholery jest 100g! Czy to mozliwe zeby az tak sie pomylic?
ja juz sama nie wiem co jest grane :( do wizyty mam jeszcze 2 tyg...

Kurde mi tez powiedział, ze moja wazy 59g i nie wiem co o tym myslec.

Ziewaczka rzeczywiscie tanio Wam wyszło - fajnie
 
Madziarra ja dzis zaczynam 15 tc (suwaczek cos mi oszalal, wczoraj bylo 14 t i 6 dni a dzis tak, no nic) i wyczytalam, ze moja dzidzia powinna teraz wazyc od 30 do 60 gram. Mi sie wydaje, ze Twoj lekarz pomylil sie o jedno zero i nic wiecej, ale jak masz sie stresowac to najlepiej do niego zadzwon.
 
Witajcie,

Nie było mnie prawie tydzień, znów wylądowaliśmy na patologii ale dziś już w domu i cieszę się że mogłam do was wrócić. A już myślałam że będę się musiał żegnać...
Idę poczytać co tu się działo....
 
Julianna a myślałam ostatnio gdzie Cie wywiało;-) Napisz proszę co się stało, że wylądowalaś w szpitalu. W którym szpitalu leżałaś? Fajnie, że już jesteś:tak:


Miłego wieczorku wszystkim
 
reklama
Julianna*
user-online.png
oby już więcej tak nie było.Wybierz sobie np Teneryfę na lądowanie./żart/
Ludzie a mnie podszyją,hura,hura:-)
 
Do góry