reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Po dwóch przemiłych dniach z kolezanka wracam pokornie do Was:tak:
Jutro z rańca mam pobieranie krwi i inne badania . Juz coraz blizej do wtorkowej wizyty:tak:
wydawało mi sie , ze wczoraj poczułam dzidzie, Dziś jak na razie cisza;-)
Julianna dobrze , ze jestes!!!!!!!
 
reklama
Jestem obecna!
Zaczęłam od innego wątku,ale miło ponownie wkroczyć do rozmowy:tak::tak::tak:
co do witamin to od początku nie wzięłam ani jednej włączając w to folik(ze względu na wymioty oraz ból żołądka),więc na razie bez stresu;-);-) bo wyniki w miarę przyzwoite
Stokrotka jestem przed budową domu,zdecydowałam się na kuchnię zamkniętą bo:
1 zapachy przy gotowaniu
2 zwiększona akustyka(bardzo mocno niesie się echo),zależy od metrów
3 trudno ogląda się tv jak ktoś pracuję w kuchni
4 oczywiście wszystko zależy od rozmieszczenia pomieszczeń
chętnie posłucham argumentów za aneksem

Julianna dobrze że jesteś taka rozsądna i dzielna,fajnie że myślałaś o Afi....
AGATA 777 co to za żart z tą Teneryfa, bo za miesiąc mam wylot:rofl2:
 
hejka;)

Julianna---trzymam Mocno Kciuki za was!!!

ja dzis bylam u Gina....sliczna Dzidzie widzialam i seruszko tez....Ufff cudowne uczucie....

Nastepna wizyta:14.11.....
 
Witam:):)
Julianna bardzo się cieszę że te straszne przeżycia zakończyły się dobrze:tak::-) trzymam kciuki żeby co kwietnia już było tylko dobrze &&&&&&
Martolinka no nareszcie jesteś;-)

Co do witaminek to ja biorę i one mają kwas foliowy ale doktorek kazał dodatkowo kwas foliowy brać więc biorę. Lecę wciągnąć jakieś śniadanko bo w brzuchu burczy hehehehe
 
Julianna fajnie ze znow z nami jestes:) oszczedzaj sie teraz bardzo, mam nadzieje ze to byl tylko straszak, ktory sie wiecej nie powtorzy i nie czytaj za duzo w internecie, bo polowa tego to sie prawie nie zdarza, a kobieta widzi zawsze w pierwszej kolejnosci to co najgorsze
mstrzalka stres przedslubny hmm no jeszcze nie, ale czasami mam takie mysli, ze cos pojdzie nie tak jak trzeba, ze sie spoznimy, ze bukiet zrobia brzydki, ze sie wywale w tych butach 11 cm obcas:p a co do witamin to biore sobie kwas foliowy od samego poczatku a teraz jeszcze kwasy omega3 i omega6
Strokrotka moja mama ma aneks kuchenny i nie jest zadowolona, lodowka burczy jak glupia, goscie jak przyjda i usiada w salonie to zaraz zagladaja i patrza na rece co sie w kuchni robi, noi te zapachy roznosza sie po calym domu, aha i jeszcze narzeka ze brud sie bardziej roznosi po jej ukochanych panelach:p
Madziara na moj rozum to jakby cos bylo zle to lekarz na pewno by Ci powiedzial, jak cos jest grozne to musi mowic z samego strachu, ze on by potem byl ciagany po sadach itp
 
dzięki za słowa otuchy ziewaczka :-)
Myślałam sobie o tym wszystkim w nocy, poużalałam się nad sobą, potęskniłam do męża którego widziałam ostatni raz 3 miechy temu i jakoś dziś obudziłam się w lepszym humorze :-) więc jest ok jakby kto pytał
 
dziewczyny, nie nadazam za Wami..!

agata_89 ciesze sie ze Ciebie znowu widze!!! :) co u ninki?

ciesze sie z dobrych wiadomości od Was, czuje ze juz to juz koniec złych wiadomości, wiec nie zamartwiajmy sie kwietnioweczki..! :)

przepraszam ze nie odpisze Wam na Wasze posty, ale wieczorem przeczytałam wszystkie newsy, ale zasnelam zanim zdążyłam cos odpisać (używam tej wersji z telefonu ;)

dzisiaj powtórka z rozrywki - jestem wlasnie na wykładzie, potem po wyniki, spotkanie z klientami, omówienie z szefem kuchni menu na obiady "chrzcijne" które mamy aż 2 w niedziele no i potem rajd po kafelki i panele - dzisiaj postanowiłam je kupic! bo w takim żółtym tempie zamieszkamy w tanie surowym zamkniętym :p

gdyby nie mdłości dzien byłby do zniesienia, wiec trzymajcie kciuki zeby dzisiaj dały troche odpoczac..
 
Czesc dziewczyny:-) dzis jestem w domku, wolne za weekend pracujacy. na zewnatrz strasznie pada, a ja poza lekkim sprzataniem mam tylko badanie krwi dzis na 11 a poza tym wolnosc:-D

musialam troszke nadrobic wasze posty bo popoludniami bylam ostatnio zmeczona i padalam z nog od razu po pracy.
Julianna ciesze sie, ze tak sie to skonczylo i trzymam kciuki:tak:postaraj sie przywolac jak najwiecej pozytywnych mysli codziennie, przyciagasz wtedy pozytywna energie dla Ciebie i dzidziusia

Stokrotta my w naszym nowym domu mamy aneks i taki murek do polowy, oddzielajacy od jadalni i salonu.juz mielismy tka kuchniw w naszym poprzednim malym mieszkanku i robimy taka sama.sprawdzila sie doskonale. dzieki murkowi:
- kuchnia moze miec wiecej szafek bo sa one tez przy murku no i dodatkowy blat.
-murek ma troche szersze zakonczenie dzieki czemu mozna np. przystawic takie"barowe krzeselka" i jak np. maz gotuje to mozesz usiasc z orenzada i opowiadac jak bylo np. w pracy a przy okazji obserwowac czy dobrze skladniki miesza;-)
- murek oddziela ew. balagan, mam na mysli jesli podaje sie dla gosci wszystko jest oddzielone i goscie widza tylko ciebie ale nie patrza ci na rece.no chyba, ze lubisz.
- mamy fajna przestrzen, widzimy siebie i nie musze stac w kuchni a maz np. na sofie w salonie i nie widzimy sie cale popoludnie.
- na scianie zamontowalismy tv i mozemy ogladac podczas np. mieszania zupy itp.
- w koncu- ta kuchnia nadaje calemu pomieszczeniu nowoczesny wyglad, co akurat nam odpowiada
- w kuchni i jadalni(ktora jest zaraz za murkiem) zrobilismy plytki, a dalej w salonie-parkiet.w ten sposob oddzielamy troche pomieszczenia od siebie jednoczenie zachowujac mase przestrzeni(cale pomieszczenie ma 50m2)

Emama gratuluje udanej wizyty!!!:-D
Martolinka powodzonka na badanich:-)

i pare nowinek ode mnie:
wczoraj bylam na badaniu ginekolog. i wszystko ok:-).to w zwiazku z tymi plamieniami wczesniejszymi.ostatnio mialam w sobote. a dzis juz czwartek a nosilam troszke zakupy bo czasem nie da sie inaczej.musialam kupic warzywa owoce dla mojej coreczki(ja warzywa slabo toleruje narazie)
lekarka sprawdzila szyjke wiec jest zamknieta, wielkosc macicy tez ok. usg mam w srode
oczywiscie mam sie oszczedzac, ale podobno jak nie bylo zywej krwi ani zadnych czasteczek w tych plamieniach to nie jest zle.moze to byc spowodowane rosnaca macica tak powiedziala.

poza tym przez 2 dni nie mialam mdlosci.dzisiaj rano przez pare sekund ale czekolada pomogla;-) no i wczoraj sie tak dobrze czulam, ze zaprosilam moich domownikow na kolacje do restauracji, zeby to uczcic. zjadlam lososia i gotowana marchewke troche ryzu. nie toleruje smazonego miesa niczego tlustego,ciezkiego,w tym np. frytek.moze przynajmniej nie przytyje;-)
Zycze Wam wszystkim milego dzionka!!!:-):-):-)
 
Witajcie,
już po badaniach więc pora na śniadanko!!!
Kochane drugi trymestr już prawie , prawie więc nastroje beda lepsze!!!
Madziarra a kiedy męzusia zobaczysz?

Sonisia masz bardzo intensywny dzień przed soba!!! powodzenia
Justyna pomimo dobrcyh wiesci i braku plamień oszczedzaj się kochana!!! ja tez nie plamie , ale to od czasu jak dbam o siebie i rozpieszczam na maxa;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej, pozdrawiam z sofy i dziękuję za miłe słowa :)

Co do kuchni to też mam otwartą i ma ona wspomniane minusy jak widoczny bałagan, zapachy i mrucząca lodówka, ale ma te plusy że jest wieksza przestrzeń, u nas łączy sie z jadalnią, można rozmawiać ze sobą siedząc np w salonie, ja tak często mam że goście siedzą w jadalni a ja rozmawiając z nimi robię im cos do picia bądź jedzenia mając z nimi cły czas kontakt, są plusy i minusy.

Jeśli chodzi o witaminy to mi gin powiedział żeby brać jeszcze w trakcie starań o dzidziusia Femibion 1, teraz jem Femibion 2 (ale wydaje mi się że dodatkowa dawka kwasu nie jest juz potrzebna).

A co do dziwnych wymiarów dzidzusia to mój z kolei według wczorajszego usg ma 12cm!!! Sporawy...
 
Do góry