reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
No i ciekawa jestem tych badań o których piszecie - jeżeli idę do gina w 12 tygodniu i 4 dniu to będę już miała jakieś badania pod kątem wad genetycznych? Bo z tego co się orientuję, to jeszcze nie są te połówkowe, w których się sprawdza narządy, długość kości itp. Jeżeli chodzi o samą długość płodu lekarz go mierzy za każdym razem, właśnie przez usg. Czy o takich badaniach piszecie teraz na takim etapie czy o bardziej szczegółowych?
Myśle, że to własnie te na które się wybierasz. Jedno z trzech obowiązujących USG (zwykle połówkowych, lub jak w moim przypadku, gdzie na połówkowym nie za wiele widać, zwykłe USG ginekologiczne)
Tu są opisane szczegóły:
Badanie w kierunku wad genetycznych - Medonet.pl
 
dzięki dziewczyny za odpowiedź, jutro Wam zdam relację z wizyty u gina, poczytałam trochę o tych badaniach i wnioskuję że na tym etapie powinnam mieć badaną m.in. przezierność karkową.
Szczerze mówiąc już bym chciała być po i wiedzieć że wszystko jest ok, serce bije dzidziuś zdrowy, no i znać płeć:):):)
 
murka81
user-online.png
powinnaś chyba już mieć to badanko.
 
Hej dziewczyny, jak dziś samopoczucie? Mam nadzieję że coraz więcej z was już przeszło przez mdłości i cieszy się zbliżającym się II trymestrem... swoją drogą jak to szybko przeleciało! Augustynka ostatnio napisała że te nasze maluchy jeszcze całkiem niedawno były takimi plamkami na usg a teraz widać już małe człowieczki :-)
Emama na wątku o wizytach u lekarza jest już kilka przypadków ujawnionej płci ;) także mstrzałka nie jest niestety pierwsza hihi
murka81 poczytaj też nasz wątek o wizytach właśnie, tam już niektóre dziewczyny opisały co i jak z tymi badaniami, może ci to troszkę jeszcze rozjaśni w razie wątpliwości :)
 
Witam kochane kwietnióweczki:):)
Cieszę się że przynosicie same dobre wieści:-)
mstrzalka gratuluję zdrowego syneczka:tak::-)

Wczoraj tak mnie głowa bolała że nie byłam w stanie nic do was napisać, ale dziś jest lepiej:-)
co do samopoczucia to u mnie super, i co najważniejsze to energia powróciła;-) i wcale nie
czuję się w ciąży gdyby nie brzuszek który rośnie;-)
 
hej laseczki
jestem, czytam was. u nas ok, dwa dni głowa mnie tak bolała, że masakra, dzis juz lepiej na szczęście.
syneczki, jestem cały czas z wami myślami. trzymajcie sie kochani
 
reklama
Heyka dziewczyny.

Zaliczyłam z samego rana sprawę w Sądzie w sprawie wypadku samochodowego.Sprawca- skur....... uciekł z miejsca wypadku, a teraz twierdzi, że wcale go tam nie było:wściekła/y: Na szczęście są świadkowie, którzy zeznali co innego.
Dzisiaj zeznawaliśmy my tzn. M ,ja i oskarżony. Aż mi się flaki przewracały jak sluchałam kłamstw tego drania. Wypadek mieliśmy w grudniu zeszłego roku, a sprawa zakończy się najwcześniej pod koniec listopada, także po prostu błyskawicznie;-) Trochę stresu przeżyliśmy z rana, ale na poprawę nastroju zaliczę chyba jakieś zakupy po południu;-)

mstrzałka super, że maluszek zdrowiutki. Nie przejmuj się przeziernością, ważne ,że inne parametry wyszły w normie.



Mały w brzuszku coraz bardziej się rozpycha. Ruchy czuję coraz częsciej i mocniej:tak: Dzisiaj wiercił się strasznie od rana. Sorki , że tak egoistycznie- głównie o sobie:sorry2:
 
Do góry