reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziekuje dziewczyny za wsparcie, tak jak myslalam umowie sie na wizyty ze jakies dwa tyg, choc jestem bardzo zniecierpliwiona, a co najgorsze nie mam jeszcze swojego lekarza tu gdzie jestem i boje sie zeby nie trafic na jakiegos niedouka, bo wiele sie nasluchalam. Pozdrawiam wszytskie Kwietniówki 2012!!!Oby bylo nas jak najwiecej:)
 
reklama
Czesc Laseczki,

ja dzisiaj bylam tej pierwsze wizycie u gina. Pecherzyk jest z czego sie ciesze, natomiast jeszcze za wczesnie na serduszko i inne "bajerki" :-) Oczywiscie teraz czuje niedosyt, ze byl tylko pecherzyk, chcialabym juz widziec cos wiecej ( a przed wizyta modlilam sie chociaz o ten pecherzyk:-) ). Gin mi powiedzial, ze to sam poczatek i mam sie zglosic za tydzien, wtedy powinno byc widac cos wiecej. wdl terminu ostatniej@ to 5 tydz. i 2 dzien....mam nadzieje, ze bedzie OK...
Teraz ponadrabiam zaleglosci, bo wczoraj mnie nie bylo na BB...
 
IiM kobieto ciesz sie tym co masz!!! Ważne że fasolka jest!! Ja to już bym chciała znać płec i czuć kopniaczki ale wszytsko w swoim czasie:) Gratki

I ja biore tylko kwas foliowy..inne witaminy po 20tc.
Qrcze widze że większośc z Was ma suwaczek!!!!!!!!!! Ja tez chce mieć suwaczek jak Wy ale jeszcze sie wstrzyam do usg.....dłuuuuuuuuuuuzzzzzzzy mi sięęęęęęęę mimo wszytko:/
 
Ostatnia edycja:
Dzieki, kochane jestescie:-) Ja sie oczywiscie ciesze, ale apetyt rosnie w miare jedzenia:-) Na nastepna wizyte pojde dopiero za 10 dni, zeby juz cosik wiecej bylo widac. No i tez dostalam recepte na kwas foliowy, narazie witamin jeszcze nie biore, juz nie pamietam kedy zaczelam brac w pierwszej ciazy. A w ogole bylo smiesznie, bo jak zobaczyly mnie pielegniarki to tak sie ucieszyly, ze rzucily mi sie na szyje - taka atrakcja - Polka w tureckiej klinice:-) Pamietaly mnie jeszcze z czasow ciazy z Meliska.
 
Ja właśnie skończyłam robić gołąbki ale te z kapustą w środku. Patryk właśnie zjadł jednego a mi sie jakoś nie chce jeść. Chyba poczekam z kolacja na mojego ślubnego ale on chyba wróci o północy więc chyba sobie daruje.
Mój syn robi sobie dziś ze mnie żarty . :-@ mówi na mnie tata cieszy sie i ucieka .

Dorka bedzie i czas na kopniaki . Też bym chciała juz wiedzieć kim jest lokator ale musimy być cierpliwe. Ha ha ha i ja to mówię :-)

Iza fajnie te pielęgniarki sie zachowały w PL jak by kobitka i innego kraju przyszła to by ja obgadały od stop po czubek głowy.
 
Izka Meliska gratuluje, kolejna potwierdzona fachowym okiem :-D zazdroszczę u mnie jeszcze tydzień by dowiedzieć się dokładnie co w trawie piszczy :-)

Któraś kwietnióweczka pytała co dokładnie z tymi moimi nieszczęsnymi nerkami było że Oli z tak niską wagą urodzeniową wyskoczył. Tak to kamica nerkowa. Po 2 tygodniach po porodzie ostatecznie wylądowałam w szpitalu, cholerstwo wysikałam i po dwóch dniach do domu. Od tego czasu spokój a nerki zdrowiutkie. W sumie to dzięki temu porodowi 12 godzinnemu dały o sobie znać ponieważ kamlot był tak ulokowany ze by sam nie wyszedł a przez wysiłek porodowy przemieścił się i reszta to już kwestia wypróżnienia.
 
Witam, to mój pierwszy raz na tym forum. Mój termin to prawdopodobnie 24.04.2011. o ile się wszystko uda :) Do Martolinki i Syneczki2, suwaczki wg mnie różnią się dlatego, że pewnie macie różne długości cykli miesięcznych. Np. ja mam niestety krótkie cykle 24-25 dniowe i długie okresy, więc często i boleśnie. Teraz będzie wreszcie przerwa :) Okres miałam 20.07, wczoraj robiłam test i wyszła blada kreseczka. Boję się aby nie zapeszyć. W pn zrobię znowu, coby potwierdzić.
 
reklama
Do góry