reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
martolinka czekaj cierpliwie:) fajnie że jest oki wszystko. Niech sobie fasoleczka dojrzewa do tego czasu ładnie:)
Ładny suwaczek:)

Ja to myślę że na początek maja bym się załapała a nie na kwiecień jak juz.
Zobaczymy... jeszcze troszke!:rolleyes2: puki co to u mnie dopiero 3tydzień!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Martolinka to wogle cie nie badał i nie robił usg?? W sumie to dobrze bo chwilą cierpliowści uwieńczysz pęcherzykiem z serduszkiem. Jeszcze wcześnie...

Ja w 1 ciąży schizowałam do do 13 tc miałam 6 usg i urodziałm zdrową cudowną córeczkę:D teraz już nie szaleje...oby tylko serduszko biło i wytrzymam do usg genetycznego:D
 
Martolinka to wogle cie nie badał i nie robił usg?? W sumie to dobrze bo chwilą cierpliowści uwieńczysz pęcherzykiem z serduszkiem. Jeszcze wcześnie
badac badał, ale bez usg;-)
do tej pory miał dość stary sprzet ,a le jak zobaczył nowy z mega monitorem to juz nie moge sie doczekac az zobacze na nim fasole :p
 
Martolinka a lekarz kazał Ci brać tylko kwas foliowy czy też witaminy? Ja biorę to i to ale ktoś tu napisał ze na witaminy to za wcześnie. Z Patim chyba brałam witaminy od początku ale nie jestem pewna.
 
martolinka haha obie mamy ten sam termin :-D:-D:-D

bunny hmmm przy dwóch poprzednich ciążach brałam tylko witaminy i to od samego początku albo prenatal albo centrum materna w zależności co było w aptece teraz od kilku dni biorę prenatal o dodatkowym kwasie foliowym nigdy lekarz nic nie wspominał. Tzn co? zbyt małe dawki są w tym kompleksie witaminowym? czy ten kwas foliowy zalecany jest jako jeden suplement diety gdy nie łyka się witamin???
 
reklama
Ponownie zaczynam świrować i myśleć o tym jak bardzo bym chciała by moje maleństwo było zdrowe
bedzie zdrowe! tak sobie powtarzaj, ja bardzo wierzę w siłe pozytywnego nastawienia

trzymajcie proszę kciuki by wszystko było ok...
zaciskam kciuki!

Wedlugo moich wyliczen jestem w 5 tyg i termin mam na 13 kwietnia, zrobilam dwa testy, wyszly pozywtywne i okres spoznia mi sie juz ponad tydzien, wiec przypuszczaz, ze to CIAZA.
Gratuluję i witaj na kwietniówkach :)
Jeśli możesz to wytrzymaj ze dwa tygodnie z wizytą u lekarza, będą lepsze widoczki :)

dziś zauważyłam fioletowe żyły na moich piersiach.. na tej otoczce naokoło sutka. Nie wiem co myśleć o tym..:huh::oo2: któraś z Was miała coś podobniego może?
tak, mnie się takie żyły pojawiły pod koniec 2 trymestru, ale ponoć była dziwadłem pod tym względem więc trzymam za ciebie kciuki

Trochę się obawiam bo nie bolą mnie piersi (w pierwszej ciąży nawet biustonosz drażnił), chyba pojde w poniedzialek do gina...
głowa do góry, nie w każdej ciązy objawy są takie same!
np w 1 ciąży piersi bolały mnie okrutnie a w 2 i teraz nic, dalej w 1 i 2 ciąży nie byłam senna a teraz bym spała non stop.
Troszkę lepiej? :)

Gin stwierdził , ze pierwsze usg dopiero za 3 tyg , bo ciąża jest jeszze bardzo młoda i nie chce dziecku po oczach świecic.
kto nastepny ma wizyte ? :)
szkoda ale na pewno widoki będziesz miała fajniejsze już :)
nie wiem czy któraś ma wizytę przede mną ale ja mam już w tą środę :)

uciekam ogarnac dom
halo! ty miałaś leżeć!?

Martolinka a lekarz kazał Ci brać tylko kwas foliowy czy też witaminy? Ja biorę to i to ale ktoś tu napisał ze na witaminy to za wcześnie. Z Patim chyba brałam witaminy od początku ale nie jestem pewna.
Albo jedno albo drugie się bierze. W zestawach witamin dla ciężarnych jest już dawka 400 mcg kwasu foliowego i jest ona wystarczająca. Witaminy można brać od samego początku. Szczególnie jeśli prowadzi się intensywny tryb życia lub ma się skłonności do anemii. Niektórzy lekarze odradzają witaminy bo się po nich rodzą ponoć duże dzieci :-D
 
Do góry