reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Paulusia popieram przedmówczynie- plamienie jak najbardziej może się pojawić po cytologii.Po zwykłym badaniu ginekologocznym również. Tym bardziej jak już minęło.



Wzięłam emka na przetrzymanie i pojechałam na ponad godzinkę do taty i babci-oczywiście jemu nie powiedziałam gdzie jadę:-p Wytrzymał jakieś 40 min. i w koncu zadzwonił z przeprosinami.U nas to norma: kłócimy się dosyć często, ale nie umiemy długo się gniewać.



magda gdańsk buciki śliczne i super modne, ale nie widzę siebie goniącej moje pociechy na takich obcasach:-D ale buty- naprawdę rewelka:tak:
 
Kochane.....Naszemu maleństwu przestało bić serduszko.-martwa ciąża...jest Nam źle chociaż mimo wszystko dajemy rade, mąż bardzo mi pomaga, wspaniała opieka medyczna dodała mi również dużo siły, nic teraz nie możemy zrobić, jedynie czekać na wyniki badań dlaczego tak się stało i nabierać sił....w protokole lekarz zaznaczył, że to dziewczynka, Nasza kochana Anastazja.....będziemy zawsze pamiętać o Naszej księżniczce....ból, smutek, tęsknota....trzymajcie się zdrowo przede wszystkim i kochane dbajcie o siebie...!!!
 
Kamisia- trzymajcie się dzielnie, dobrze, że miałaś zapewnioną dobrą opiekę i masz przy sobie bliskich.

Ja dziś jakoś kompletnie nie w sosie. Nie wiem czy to pogoda czy szaleją hormony, ale nic mi się nie chce, wszystko nie pasuje, położyć się i płakać tylko. Eh mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
Sonisia- dzięki za miłe słówka apropo Ninki, masz absolutnie rację, ale czasem marzy mi się taka godzina spokoju :-D no ale mała bawiąca się sama i nie reagująca na nic to nierealne ;-)
 
Wzięłam emka na przetrzymanie i pojechałam na ponad godzinkę do taty i babci-oczywiście jemu nie powiedziałam gdzie jadę:-p Wytrzymał jakieś 40 min. i w koncu zadzwonił z przeprosinami.U nas to norma: kłócimy się dosyć często, ale nie umiemy długo się gniewać.

Dobrze ze z mezem juz wszystko ok :) Ja z moim ukochanym tez sie strasznie czesto kłócimy, ale ja bym chyba nie potrafiła inaczej :)

czemu? wzrost?
mi jakos w oko wpadły ,mega;)

Bioderka mam Madziu chore i kiedys latałam jak głupia w szpilkach a dzisiaj to bardzo rzadko, bo lekarz zabrania i bioderka bolą. Ale czasami sobie pozwole... Bo uwielbiam
 
reklama
Do góry