reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

stokrotta
user-online.png
-witaj kochana:-)Ja miałam 2 duże krwiaki,głowa do góry :-)
magdusia_
user-online.png
-super,że wszystko dobrze:-)
 
reklama
stokrotta witamy i jest tu miejsca i sympatii dla wszystkich kwietniówek, sama się niedawno o tym przekonałam :-)

Ja dziś cały dzień poza domem,pierw załatwianie spraw a potem odwiedziny kochanych dziadków :-) A brzusio mi dziś wywaliło i nie powiem bo bardzo mi się to podoba :-):-)
 
agata ciesze się z twojej wizyty:) miałam jednak na myśli agate89 :) chodzimy do tego samego ginekologa:)
u mojego gina wizyty sa co 2 tygodnie. na pierwszej mnie bedał na drugiej nie, tylko usg. może nie chce mi grzebać tam za czesto;) obstawiam ze w czwartek bedzie badanie.
witajcie dziewczyny:-) a mamy bliźniąt z sentymentu witam podwójnie:-)długo mnie nie było, fatalnie się czułam, ale w międzyczasie zaliczyłam wizytę u ginekologa, mam kolejne fotki, dzieciuszki już prawie, że olbrzymy:-) za 2 tyg mam umówioną przeziernosc karkową. a co do wizyt u lekarza(zaliczyłam już 3), to za każdym razem miałam badanie i po badaniu było Usg, więc pewnie co lekarz to inna technika:-) p.s. widziałam, że dołączyło do nas kilka nowych mamuś, witam serdecznie:-)
 
stokrotko witamy i zapraszamy! będziesz miała trójkę dzieci w zbliżonym wieku- bardzo fajnie dla nich a dla ciebie pewnie trochę mniej:tak: a że to już czwarte? nie ty pierwsza ani nie ostatnia! mój mąż bardzo by chciał piątkę ale zobaczymy czy z trójką dam radę bo jak na razie to przy dwójce czasami wysiadam :-D darucha nareszcie jesteś-już się martwić zaczynałam!- buziaki dla małych olbrzymków :-)
 
justynaj, AGATA777, Kamisia321, darucha, zeberka363 bardzo dziękuję za milutkie powitanie.To bardzo przyjemne być tak ciepło przyjętym:tak: Widzę, że atmosfera na Kwietnióweczkach jest naprawdę bardzo fajna:-)

Jestem przygotowana, że z czwóreczką łatwo nie będzie;-), ale pocieszające jest to ,że posłałam synka od września do przedszkola, starsza córka oczywiście chodzi do szkoły i na szczęście jest jeszcze babcia, która baaaardzo dużo nam pomaga.Myślę ,że damy radę, choć nie powiem,żebym nie miała obaw.
Myslałam, że troszke Was poczytam i chociaż częściowo prześledzę o czym pisałyście od początku wątku jak moje małe potworki pójdą spać, ale oczy jakoś dziwnie same się zamykają.
Wpadnę jutro na pewno bo widzę ,że trafiłam w bardzo fajne miejsce, a na razie ruszam w objęcia Morfeusza...;-)
Dobrej nocki wszystkim:-)
 
stokrotta witaj

ja dziś w przelocie tylko
chyba kończę wymioty a nawet mdłości bo juz 3 dzień z rzędu czuję się wyśmienicie
oczywiście mam schizy że coś nie tak
ale jaka to przyjemność zjeść normalny obiad i zachować go w sobie :tak:

jak znajdę chwilkę to nadrobię
 
stokrotko witaj ;-) jeżeli chcesz dopisać się do listy mam kwietniowych wyślij mi dane na priv

To samo kieruję do wszystkich dziewczyn które są z nami a nie podały mi stosownych danych. No chyba ze nie chcecie być dopisane :-p

anusia tak ból pleców a dokładnie dolnej partii towarzyszy mi w każdej ciąży. Co prawda w dwóch poprzednich dopiero koło połowy ale w końcu każda ciąża jak to mówią lekarze jest inna. Za to nie wiem co to bóle krzyżowe podczas porodu. Z dwojga złego wole już te pobolewanie w ciąży.
 
Franky gratuluje dobrego samopoczucia.tez od razu sie lepiej poczulam. jest jakies swiatelko w tunelu, ze zaczniemy w koncu "normalnie zyc". ja juz powoli szykuje sie do lekarza. mam nadzieje, ze wszystko ok:-) wpadne do Was po poludniu milego dnia!!!
 
reklama
Do góry