reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

witam

Agata
ja jeszcze z rana jako tako funkcjonuję, ale koło południa ogarnia mnie taka słabość że ledwo chodzę...
Stokrotta
witaj na kwietniówkach:-) no jasne że Cię chętnie przyjmiemy:-) oszczędzaj się ile tylko się da choć to przy trójce dzieci raczej trudne... mi też jeden lekarz wykrył niewielką torbiel na jajniku i teraz musze pogadać z lekarzem o tym bo lekarza zmieniłam, tamten kazał się nie martwić ale nic dokładnie nie powiedział
najważniejsze to za bardzo się nie martwić i wierzyć ze będzie dobrze:tak:

ja to bym chciała mieć trójeczkę dzieci, ale niestety raczej zostaniemy przy dwójce, niestety warunki finansowo mieszkaniowe nam na to nie pozwalają, ale nie ukrywam ze jak bym za kilka lat wpadła to aż tak bardzo bym nie płakała;-)

miłego dnia bez mdłości zyczę
 
reklama
Witam z rana dziewuszki :-)

Stokrotta witamy w gronie kwietniówek :-).
Syneczki2 z tym bólem to masz rację, że chyba lepiej teraz niż potem przy porodzie :-).
Justynaj - powodzenia na wizycie :-)
U nas dzisiaj wizyta u gina, ale bez usg :-(. Ale i tak się umówię na usg przed 12 tygodniem bo muszę zobaczyć swoją dzidzię po 8 tygodniu żeby uspokoić swoja nerwy :-). Mdłości ciąg dalszy niestety.

Miłego dzionka życzę :-) i buziaczki w brzuszki :-)
 
martolinko owocnego stukania :-)
robaczek choć będąc jeszcze dzieckiem ubzdurałam sobie że będę miała trójkę dzieci. Gdy wkroczyłam w wiek prokreacji w dalszym ciągu marzyła mi się trójka. Mając już dwójkę maluchów "świeżo urodzonych" zdawałam sobie sprawę że na tym trzeba poprzestać by nie głodować i dać dzieciom choć minimum i co? 3,5 roku po narodzinach młodszego syna ponownie jestem w ciąży, zaplanowanej z premedytacją :-D Coś czuję ze u Ciebie też tak będzie :-D

kurczaczek moja wizyta w najbliższy poniedziałek też powinna być bez usg ale i tak coś wymyślę i wyproszę chociaż o minutkę seansu ;-) a nóż się uda :-)
 
komputer mnie dziś nie lubi
własnie przez nieuwagę wyłączyła sobie projekt nad którym siedziałam od rana i musze zaczynac od poczatku:wściekła/y:

to sie chyba nazywa roztargnienie w ciąży:-D
nie ma to jak śmiać się samemu z siebie
trójka dzieci, mój m byłby zachwycony
 
Witam porannie.
:-)
Dziękuję kolejnym Kwietnóweczkom za cieplutkie powitanie.

Syneczki2 oczywiście bardzo chętnie dopiszę się do listy- po poludniu wyślę wszystkie dane.:tak:

Na razie zmykam do pracy, choć z żalem bo moja kochana gromadka choruje, tylko najmłodsza Emi po 2 dniach katarku-jakimś cudem jest zdrowa jak rybka. Za to przeszło na mnie i gardło strasznie mnie boli .

Miłego dnia życzę wszystkim- przede wszystkim bez tych okropnych mdłości-mnie męczą niestety odkąd otworzyłam oczy:eek:
 
Syneczki u mnie na wizycie takiej planowanej bez usg chyba nie da rade wyprosić. Bo mój lekarz niby tylko w poniedziałki robi usg natomiast w czwartki ma wizyty. Pewnie dzisiaj ktoś inny obsługuje usg, bo są osobne gabinety na badanie usg niestety. Choć pewnie jakby lekarz stwierdził, że coś jest nie tak to zrobi usg ;-).
Jak masz wizytę w poniedziałek to trzymam kciuki żeby lekarz zrobił choć kilka minutek seansu :-)
 
A ja witam słonecznie.U mnie piękne słoneczko a u Was?
Ja dzisiaj też zahaczę o lekarza ale dzisiaj mam iść tylko po skierowania a pełna wizyta dopiero 29.09.
Jak wasze spanie bo u mnie troszkę się poprawiło wstaję w nocy o stałej porze 02.40 i potem do rana ale za to uwielbiam spać na brzuchu i inaczej nie zasnę i jak wstanę to cycki tak mnie bolą że nie da się wytrzymać.:wściekła/y: Próbuję się oduczyć spania na brzuchu podkładając sobie poduszkę ale wtedy nie mogę zasnąć a jeśli jakimś cudem się uda to w nocy jak się budzę to poduszka na podłodze a ja tradycyjnie na brzuchu.Zostaje mi przywiązać ją do brzucha.
 
witajcie! dziś mi lepiej ale przez tą paskudną pogodę i okropną mgłę oczy same mi się zamykają:szok: a się wam przyznam że po pierwszej ciąży i porodzie obiecywałam sobie że "nigdy więcej" a tu już trzecie będzie :-D i wszystkie planowane i wyczekane:-D a teraz tylko czekam kiedy moja siostra w ciąży będzie-w czerwcu wyszła za mąż i powiedziała że długo czekać nie będą-fajnie by było razem z brzuchami chodzić:-) edyta ja bym z chęcią na brzuchu pospała ale się nie da bo brzuch boli i czuję jak bym tam w środku miała taki mały balonik z wodą... anusia to faktycznie przerąbane jak drzwi nie zamykają na pole! u nas zawsze są zamknięte ale i tak czasem jakaś mysz się zjawi no i najwięcej ich zawsze na jesieni :wściekła/y: a twój mężczyzna będzie miał gospodarę przepisaną? czy jest inny chętny?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry