reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Witajcie,
no ale po co ta Beta? skoro kobieta wie że jest w ciąży? Progesteron to powinien w ciąży być większy bo zwiększa się zapotrzebowanie na niego. No na tarczycę to też powinna kobieta wiedzieć że choruje.
A nawet jak są zalecane to dlaczego jedne dziewczyny mają a inne nie?
ja dopiero w ciązy zachorowałam a po zupelnie wróciły wyniki do normy. Teraz bede znowu robic:tak:

Ale zimnica choc slonce swieci...
 
Kobiety napisalam na dolegliwościach, ale nie wiem czy tu nie lepiej. Pytanie mam. Co chwile czytam, ze im wiecej dolegliosci ciążowych tym lepiej. A ja tylko czesciej siusiu moze, no i ewentualnie piersi. A tak to nic. Ani mdłości, ani wymiotów, ani zgagi.... :( Wiem, ze fajnie, bo mnie nie meczy, ale czy dobrze dla rozmowiju dzidzi? A moze cos jest nie tak.... :|
 
Hej ciężaróweczki.
Zimno zimno i jeszcze raz zimno na dworze.
Wiecie co mi się dziś śniło? Mój ginekolog nie wiem jak nie wiem gdzie nie wiem kiedy ale znaleźliśmy się w łazience (wyjazd, tylko dlaczego we dwójkę? ) no i reszty nie muszę chyba dopowiadać. Ok jest mega przystojny, nie ma więcej niż 40 lat nie wiem co bardziej daje po oczach jego uroda czy świetne usposobienie ale w tym momencie dochodzę do wniosku że zakaz który mi udzielił na męża zaczyna doskwierać :-p:-p:-p
 
augustynka-u mnie tak samo jak u ciebie ,tylko plamię.
Syneczki2
user-online.png
u mnie też ziąb.Haa,ja kiedyś przez sen sex z sąsiadem uprawiałam.
 
augustynka na razie się nie martw
kolezanka w pierwszej ciąży nie miała ani jednego objawu poza rosnącym brzuchem
teraz ma piękna i zdrową córcię
syneczki mi tez brak seksu doskwiera, ale póki co sny erotyczne mnie nie męczą:-D

u nas tez zimno, nawet palce mam skostniałe i ciężko na klawiaturze stukać:-(

aniaw23
mi pomaga podjadanie - średnio co 1,5-2 godziny po pół kanapki
ewentualnie ryba
fakt na działalności gospodarczej nie ma łatwo
 
Dziewczyny ja z calkiem innej beczki. Otoz pozwiedzalam troche forum i widze ze dziewczyny majace termin np na 18.04 2012 maja w suwaczku wpisany 8tc, np Syneczki2. Ja mam termin na 4.04 a lekarz twierdzi ze to 8 tc. Moja ciaza jest 2 tygodnie starsza od ciazy Syneczki2 a mimo to lekarz liczy tez 8tc. nie rozumiem tych jego obliczen;/ Jak on to liczy? Moze ktoras z Was jest juz doswiadczona i wie o co mu chodzi. Kolezanki i mama tez twierdza ze jestem juz w 10 tc a nie w 8. Szczerze to troche skolowana sie czuje...
 
reklama
Ziewaczka twój lekarz coś pokręcił bo to niemożliwe chyba ze liczy tygodnie wg usg??
Ja mam termin na 23 a mam 7tyg i 5 dni i w karcie ciąży 8 tydzień wg OM
 
Do góry