reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Boze dziewczyny o czym wy tu piszecie jakas beta tarczyca progesterony... To takie badania sie robi?? Ja mieszkam w uk i pierwsze badanie i usg mialam w 6tc tylko dlatego ze poszlam do prywatnej polskiej kliniki. Na spotkaniu z polozna(tutaj ona powadzi ciaze gin cie nawet nie oglada) pobrala mi tylko krew i zmierzyla cisnienie teraz mam czekac 3-4 tyg na wyniki i skierowanie na usg w 12 tc. Jestem przerazona teraz bede sie martwic ze cos moze byc nie tak a ja nawet o tym nie bede wiedziec:szok:
 
reklama
z racji mdłości dogadałam się z szefem i na razie pracuje w domu:-)
na szczęscie mam taką mozliwość
dziś jest strasznie ale wczoraj był koszmar




Zazroszcze ja niestety od dwoch tyg mam mdlosci od rana do wieczora i musze siedziec w pracy w dodatku jeszcze im nie powiedzialam o ciazy wiec musze udawac ze wszystko jest ok. Dobze ze dzis troche odpuscilo bo juz nie daje rady...
 
andzik1984 nie miałam takich badań a jestem z PL w poprzednich ciążach też nie miałam i dzieci są zdrowe. Wiec nie wiem po się nakręcasz. Może najpierw poczytaj po co są te bad. a później się martw i myśl czy na pewno są Ci potrzebne :)
 
Zazroszcze ja niestety od dwoch tyg mam mdlosci od rana do wieczora i musze siedziec w pracy w dodatku jeszcze im nie powiedzialam o ciazy wiec musze udawac ze wszystko jest ok. Dobze ze dzis troche odpuscilo bo juz nie daje rady...[/QUOTE]

Ja też już jestem wykończona tymi mdłościami, tyle ze ja jeszcze wymiotuje i mam zgage.:(
 
no ale po co ta Beta? skoro kobieta wie że jest w ciąży? Progesteron to powinien w ciąży być większy bo zwiększa się zapotrzebowanie na niego. No na tarczycę to też powinna kobieta wiedzieć że choruje.
A nawet jak są zalecane to dlaczego jedne dziewczyny mają a inne nie?
 
Progesteron sprzyja utrzymaniu ciąży i niektóre kobiety mają go w normie a inne za mało.Wtedy dochodzi do poronień.
Na tarczycę można zachorować w ciąży ,pomimo,że wcześniej była ok.
 
paulusia2209
user-online.png
-kochana jesteś
 
reklama
Do góry