reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

hej laseczki:)
jestem czytam was. ale jakos tak nic nie pisze.
my dzis z Damianem wracamy do domu:) ale jestem szczęśliwa:) nie wiem czy wam pisałam, ale mamy juz dla niego nianie, więc jest super:)
teraz młody zasnął, wiec ja tez lece sie połozyc spac. miłego dnia!
 
reklama
Hej ciężaróweczki.
Zimno zimno i jeszcze raz zimno na dworze.
Wiecie co mi się dziś śniło? Mój ginekolog nie wiem jak nie wiem gdzie nie wiem kiedy ale znaleźliśmy się w łazience (wyjazd, tylko dlaczego we dwójkę? ) no i reszty nie muszę chyba dopowiadać. Ok jest mega przystojny, nie ma więcej niż 40 lat nie wiem co bardziej daje po oczach jego uroda czy świetne usposobienie ale w tym momencie dochodzę do wniosku że zakaz który mi udzielił na męża zaczyna doskwierać :-p:-p:-p

wow , ale sen. Ja mam takiego pecha , ze jak juz mi sie coś rownie namietnego przysni to budze sie przed finałem;-)

Magda a Ty idziesz do pracy ? czemu bierzesz nianie?
 
magda85_gdańsk to nie tak strasznie dużo ale i tak pewnie nadwyręży wasz budżet, w szczególności że bliźniaki to podwójny wydatek. Czego się nie robi dla maleństw
 
witajcie! a ja dziś zupę buraczkową mam tzn.barszcz ukraiński to się chyba nazywa-bo w przeciwieństwie do niektórych szczęściar to mi się dziś buraki śniły zamiast sexu:-D oj mam dziś dużo lepszy humor ;-) a ktoś się pytał o marcelinkę? ona gdzieś wyjechała! życzę wam miłego dnia :-*
 
reklama
Do góry