reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Nuluska trzymamy kciuki

G_agnes nie kupuj herbatki imbirowej, bo tam jest tylko 3% imbiru, a pozostałe składniki mogą podziałać odwrotnie niż byś sobie życzyła:baffled:. Poszukaj apteki, albo sklepu zielarskiego i kup czysty imbir do zaparzania. Jak Ci nie będzie smakował, to go po porostu dodasz do herbatki którą zwykle pijesz. Buziaczki dziewczynki.

Paulusia łączę się z Tobą, też dzisiaj obejmuję czule kibelek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam sie i ja

to mamy juz 3 podwojne mamusie?

Ja na dzis mialam ambitny plan, oberwac winogron i zrobic sok ale pada deszcz i nigdzie nie ide:wściekła/y:
poskladalam tylko pranie ktore juz 2 tyg patrzylo na mnie ale zostala mi jeszcze sterta do prasowania, obiad mam z wczoraj, Milosz spi wiec ja leniu****e
 
hej dziewczyny
nareszcie wstawilam suwaczek :)
Wiecie co? wczoraj poslalam scan zdjecia usg do mojego milego i podpisalam "the bean" czyli fasolka a on oburzony do mnie pisze, zebym tak nie mowila bo to nie zadna fasola tylko nasze dziecko! haha
 
Witajcie,

Madziatta suwaczek imponujący;-)
powaznie mmay 3 podójne mamy? szook;-)
ja dziś robie łososia , teraz biore się dalej za moja mgr , bo czas nagli..
 
martolinko Ty weź mi nie przypominaj o naglącym czasie. W tym roku miałam taką nawałnice z egzaminami w licznie 16 sztuk w drugim semestrze że teraz na wrzesień zostały mi 4. Niestety ku mojemu nieszczęściu trzy na 17.09 i jeden na 18.09. Oczywiście nie jestem w stanie wyrobić więc jeden biorę na warunek i zdam go w przyszłym roku a na nim czekają mnie kolejne zawrotne ilości przedmiotów. Tak więc wychodzi na to iż trzy egzaminy dnia 17.09. ojjj będzie mi potrzebny wielki cud i wasze mocno zaciśnięte kciuki !!!
 
ja juz na szczescie mam wszystkie egzaminy za soba , studia zakonczone w czerwcu tylko ta mgr sie za mna ciagnie. Do konca wrzesnia musze oddac i w pazdzierniku obrona..
bedzie dobrze;-)
 
nuluska
user-online.png
-trzymam kciukasy.
 
ale wam zazdroszczę tego spania do przedpołudnia, mój mateusz dziś wsał po 5 i ja już ledwo chodzę a gdzie do wieczora:baffled:

g_agnes
w tej ciąż jeszcze nic od bólu nie brałam bo nie było takiej potrzeby, tzn raz była ale wytrzymałam, ale w poprzedniej kilka razy wzięłam paracetamol, jako że można go w ciąży aczkolwiek bez przesady, ale wiadomo że czasem ból jest tak silny ze idzie oszaleć
a kawę zaczynam znowu pić, bo na początku mi odrzuciło ale teraz już mi smakuje, ale ja pijam słabą z mlekiem więc myślę że można tym bardziej że z ciśnieniem jest ok
nuluska
kciuki zaciśnięte:tak:
 
reklama
Do góry