reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

g_agnes
user-online.png
ja miałam :WR,toxoplazmozę,Hiv,Hbs,morfologię,ob,glukozę no i reszty nie pamiętam .Sporo tego było.
 
reklama
AGATA777 i to było tylko z badania krwi? Czy coś jeszcze. Możesz mniej wiecej napisać, bo ja sie strasznie boje takich rzeczy
 
Mam jeszcze pytanie. Na jakie konkretnie badania lekarz mnie skieruje (ide do mojego gin)? Czy któraś już miała jakąś serię badań?
ogólnie to chodzę prywatnie do lekarza, ale kazał mi teraz przyjść do poradni K wtedy bede miala te badania za darmo. Bo jesli dałby mi z prywatnego gabinetu kosztowałyby ok 200zł.
ja robiłam już takie badania: morfologia, glukoza,TSH, grupa krwi, Toxoplazmoza, ogólne badanie moczu i posiew moczu(ale to ze względu na infekcję) , ale ja robiłam prywatnie więc nie wiem jakie zapisują na NFZ. ale również ze względu na koszty badań zapisałam się do poradni k na nfz.najwyższy czas zacząć oszczędzać na podwójny wózek;-)
 
dziewczyny gdzie mam wkleić ten kod, żeby mój suwaczek się pojawił nie kumam ostatniego kroku tworzenia suwaczka
 
Dziewczyny muszę się z wami pożegnać. Niestety jakieś 1,5 tygodnia temu serduszko przestało bić.
W piątek rano mam się stawić w szpitalu, mój lekarz zrobi mi zabieg i tego samego dnia wyjdę do domu.
Czym ja sobie na to zasłużyłam? :(
 
reklama
Do góry