reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kurczaczek_k przykro mi z powodu koleżanki trzymaj się jakoś.
Ja oczywiście zmęczona jestem jak co dzień.....no ale może kiedyś mi to zmęczenie przejdzie :p
 
reklama
Witajcie,ja już wykąpana idę dzisiaj na badania TSH.Dziewczynki od paru dni w nocy pot leje się ze mnie strumieniami.Wstaję to nawet łóżko jest mokre .W dzień wcale się nie pocę.Czy któraś z Was też tak ma?Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
anussia201
user-online.png
-ja jadłam przed ciążą tony jedzenia i zero tycia,a teraz przytyłam 5 kg.
 
Dzień dobry dziewczynki i brzuszki. Ja też nie choruję na tarczycę, a dostałam skierowanie na TSH, bo mój doktorek powiedział, że w ciąży trzeba być pewną, że się nie ma choroby tarczycy-a jak się ma to trzeba ją leczyć, bo inaczej skutki dla dzidzi są tragiczne.
Buziaki dla Was i Waszych brzuszków:-D
 
Dzień dobry laseczki:-)
Ja mam dzisiaj bardzo zły dzień, mdli mnie od samego rana i mam mega lenia:-(
Oj coś ciężko w tej ciąży, przy Nikoli było lepiej.
 
reklama
Witam Was kochane! ja dzisiaj idę z synem do dentysty na wizytę-oj znowu będzie "śpiewał' na fotelu:-D no ale cóż wdał się w mamusię :-D miłego dnia :-*
 
Do góry