reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

G_agnes kup sobie korzeń imbiru dostaniesz w każdym supermarkecie. Oki odetnij cienki plasterek i wrzuć zwykłą herbatę i zalej wrzątkiem.
Ja też piję słaaaaaaaaabą kawkę.
 
reklama
martolinka
user-online.png
łosoś jest pycha:-)Ja dzisiaj robię kurczaka po chińsku.
Kurde sklerozę mam miałam wziąć receptę na duphaston-zapomniałam:zawstydzona/y:
 
cześć
mam dziś wolne z powodu biegunki i musowego tulenia kibla (to po wczorajszym zebraniu w przedszkolu)
ja jem tylko rybę, żółty ser, jajka, drożdżówki, pączki, frytki i ogólnie rzeczy słone
owoce i mięso ble...
nie mogę ścierpieć
normalnie mi dziś słabo
zaraz wkleję wam mój wielki brzuch na odpowiednim watku jeśli takowy odnajdę;-)

dopisane:
wkleiłam swój brzuszek "nasze ciążowe brzuszki..."
 
Ostatnia edycja:
G_agnes kup sobie korzeń imbiru dostaniesz w każdym supermarkecie. Oki odetnij cienki plasterek i wrzuć zwykłą herbatę i zalej wrzątkiem.
Ja też piję słaaaaaaaaabą kawkę.

Tylko zwróć uwagę na kraj pochodzenia imbiru-w większości supermarketów są to Chiny, kiedy jak kiedy, ale w ciąży trzeba zwracać szczególnie uwagę na to co się spożywa. W aptekach i sklepach zielarskich surowce są przebadane.
 
Oddajcie mi trochę tych wymiotów ;) mnie tylko czasami mdli i często do kibelka chodzę, ale muszę sobie kupić czopki glicerynowe .

Ja też piję kawę, ale ja od zawsze tylko jedną dziennie, słabą, pół na pół z mlekiem.
 
dziękuje za rady. Jutro polece po ten ibir. Dzis juz nie dam rady sie ruszyć z domu.
Jutro ide do lekarza po skierowanie na badania to przy okazji podpytam go o te leki.
O kawe pytałam ponieważ wczoraj miałam bardzo niziutkie ciśnienie i nie chciałam wypić kawy. Ale widze ze bez obaw mogę słabą wypić.

Mam jeszcze pytanie. Na jakie konkretnie badania lekarz mnie skieruje (ide do mojego gin)? Czy któraś już miała jakąś serię badań?
ogólnie to chodzę prywatnie do lekarza, ale kazał mi teraz przyjść do poradni K wtedy bede miala te badania za darmo. Bo jesli dałby mi z prywatnego gabinetu kosztowałyby ok 200zł.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki i brzuszki. Ja też nie choruję na tarczycę, a dostałam skierowanie na TSH, bo mój doktorek powiedział, że w ciąży trzeba być pewną, że się nie ma choroby tarczycy-a jak się ma to trzeba ją leczyć, bo inaczej skutki dla dzidzi są tragiczne.
Buziaki dla Was i Waszych brzuszków:-D
moja lekarka była tego samego zdania i już po pierwszej wizycie kazała zrobić mi TSH, wyszło OK:-) takie badanie prywatnie u mnie w mieście kosztuje 15 zł więc cena nie jest zbyt wygórowana za wiedzę i święty spokój:-)
 
Do góry