reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
mycha mysle, ze mozesz byc spokojna:) to napewno mega małe ilości alko. luzik blusik:)
anusia to widze, że zakupy udane:) super!
mycha chyba ważne, że beta rosnie..kiedy masz wizyte?
oglada któraś "m jak miłość"? zaraz na polsacie sie zaczyna;)
darucha gdzie jestes?
a ja mam znowu mdłości mega fuj fuj fuj..
 
mycha79 ja się nie znam jeśli chodzi o progesteron, więc niestety nie pomogę
anussia201 ja tez sie męcze z pryszczami i to nie tylko na twarzy - zaczęły mi na dekolcie wyskakiwać:eek:
angelie baw się dobrze i wypoczywaj
kamisia321 witaj :-)

chcieliśmy z synem wyjść na plac zabaw po przedszkolu ale nam nie wyszło bo zaczęło padać
dziecko ogląda po raz n-ty Auta a ja próbuje się zmobilizowac i troszkę posprzątać

co do sprzątania, prania itp to ja bardzo często robię to w niedzielę z racji tego ze korzystam bardziej z wolnej chwili a nie z dni tygodnia, poza tym problem jest z suszeniem ciuchów, więc jak miejsce w łazience się zwalnia to po prostu pierzemy kolejną porcję brudasów:tak:
 
magda85-pierwsza miłość :-) tak,oglądam :-)

Ja też pranie robię w niedzielę bo tutaj teściowa ma taryfę na prąd lub wodę(już nie pamiętam) i można prać tylko w piątki od 12-14 i później od 22 i cały weekend
 
Ostatnia edycja:
magda i anussia ja to czekam na barwy szczęścia i m jak miłość no i jutro na przepis na życie
dla mnie tylko seriale po 20 sa możliwe do obejrzenia bo wcześniejszych nie daję rady z uwagi na syna

zaczyna mnie mdlić po południowo
o matko, może to z głodu - zaraz cos zjem

oglądałyscie może the voice of poland w sbotę o 20 na tvp2?
ja ogladałam i bardzo mi sie podoba ten program
ide jeść
 
magda i anussia ja to czekam na barwy szczęścia i m jak miłość no i jutro na przepis na życie
dla mnie tylko seriale po 20 sa możliwe do obejrzenia bo wcześniejszych nie daję rady z uwagi na syna

zaczyna mnie mdlić po południowo
o matko, może to z głodu - zaraz cos zjem

oglądałyscie może the voice of poland w sbotę o 20 na tvp2?
ja ogladałam i bardzo mi sie podoba ten program
ide jeść

Fajny ten program :)

Magda wizytę mam jutro, będę błagać o leki na podtrzymanie, niech dadza mi końską dawkę progesteronu. Kurde, wiedzą jaką ma historię, to powinni zadbac bardziej o mnie :(
 
Mam nadzieję, że jakoś się tu odnajdę:)
Tak sobie czytam Wasze posty i widzę,że nie mam się co martwić tak pięknie wysypaną twarzą krostami :-D, a wiecie może kiedy to minie ?! Wiem, że tak jest ale po prostu mam dość już tego.
Widzę troche miłośniczek seriali :-) ja zawsze czekam na: pierwszą miłość, m jak miłość no i teraz już we wtorki na przepis na życie :-)

Dziewczyny czy u wielu z Was wystąpiły plamienia na początku ciąży, bo ja właśnie to przechodzę i trochę się martwię:(
 
reklama
Kochane dziękuję za przypomnienie o M jak miłość. Całkowicie o tym zapomniałam a jutro bym płakała. Jeszcze proszę by mi ktoś przypomniał jutro o "Przepisie na życie" i będę w raju.

A co tam z Magdusią ? Ciekawe czy dostała pracę?
 
Do góry