reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
współczuję tych wszystkich złych wydarzeń... i jak tu się nie denerwować w ciąży jak z każdej strony pojawiają się złe wiadomości, daj znać jak rozmowa no i wizyta.

Dziękuje, na szczęście dzisiaj szef już ma dobry humor i żadnej rozmowy nie było. Pewnie w poprzednim tygodniu miał zły, tylko mnie nie było to na mnie za moimi plecami się wyżył. Skutecznie rano wyprowadziły mnie z równowagi, rewelacje na mój temat.



A ja czekam na wynik bety, za pół godziny dzwonię.

Będzie dobrze, Trzymam kciuki :-)

Kurcze coś mi nie wyszła edycja
 
Witam serdecznie w ten jakże paskudny dla mnie dzień :)

ja również będę kwietniowa mamą :) 23.04.2011 :) :)
Ale przed Nami jeszcze dość długa droga :)
 
Nie odzywałam się w niedzielę bo mój podły humor trzymał się mnie nadal niestety z powodu następnych złych wiadomości.
współczuję

Jak dzisiaj na usg będzie ok, to jutro powiem o ciąży i w zależności od reakcji pomyślę o zwolnieniu ;-).
czekam na wieści

jezu dla mnie to jakieś zabobony z tym sprzatanie, praniem..kurde nie wolno nic robic, a wtrącac sie nie w swoje zycie to wolno? paranoja normalnie!!
no dokładnie

dziś ładnie się żegnam na 1,5 tygodnia bo wyjeżdżam
do miłego :)

A ja czekam na wynik bety, za pół godziny dzwonię.
no i???

ja również będę kwietniowa mamą :) 23.04.2011 :) :)
gratuluję i witaj
 
Kamisia witaj :)

Kurczę, nie dowiem się jaka beta, nie chcą mi podać wyniku przez telefon, może moja siostra coś załatwi z tym, a jak nie, to do jutra pozostało czekać ;)

A wiecie co ja ostatnio zrobiłam, mialam wielką ochotę na cukierki "trufle", no i dopiero po 5 cukierku mnie olśniło, że przeciez te cukierki są z alkoholem :zawstydzona/y:
 
reklama
magda85-to nie moje zwierzęta tylko teściów i ja tak na prawdę nie mam nic do gadania a na prawdę już mnie wkurwiają bo biegają w nocy i szczekają :wściekła/y:(niby są do pilnowania).A najgorsze to koty,jak nie drzwiami to oknem wejdą,już mi 2 razy mięso ukradły a teściowej bigos
robaczek_25-ja z Nati miałam piękną cerę a teraz właśnie wyskakują mi pryszcze
nuluska-przyślij mi to ciasto :-D wczoraj 1kg lodów opędzlowałam
Bunny86-zawracaj głowę,my od tego jesteśmy :tak::-)
agata-Nati też nic nie mówi,kiedyś ładnie mówiła mama i baba i miała 7-8 miesięcy ale już przestała,ostatnio mówiła "nie" a teraz mmmm jak krówkę widzi
kurczaczek-właśnie powiedz w pracy o ciąży to się od Ciebie odczepią bo kobiet ciężarnych nie wolno denerwować i obmawiać :-D
Angelie-miłego wypoczynku
kamisia321-witaj

A ja byłam dziś na pobraniu krwi na badanie hormonów tarczycy,już dawno miałam sobie zrobić bo ciągle jest mi zimno i ciągle jestem zmęczona.I kupiłam sobie bluzkę,botki i płaszczyk na jesien,o ile będzie jesień a nie od razu zima :-D
 
Do góry