reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

laseczki zaznaczyłam sobie posty, jutro to zeedytuje i odpisze, dzis padam na cyce.
buźka

no właśnie robaczku też tak myślę że to jakiś wnerwiony nerw :tak:magda mnie nie chodzi o to żeby psa czy inne zwierzę wyżucić bo to nie przecierz jakiś stary mebel ! takie zwierze to jak członek rodziny:tak: i nie rozumiem ludzi którzy zwierzęta wyżucają bo to barbarzyństwo:wściekła/y: sama mam 3 psy kota-ale to takie podwórkowe zwierzęta i 4 myszoskoczki :tak:

zeberko, zrozumiam Cie doskonale:) widze, że masz serducho do zwierząt:) moj post odniosłam do posta daruchy, która pisała, że ludzie jej sugerowali oddanie psa, bo zaszła w ciąże..

My też mamy na podwórku 7 psów i 4 koty :-) Mogłoby być ostatnio już 8 psów ale suczka która się oszczeniła nie chciała się opiekować szczeniaczkiem(tym razem tylko jednego urodziła ale to stara suka i może dlatego z każdym porodem coraz mniej).A Nati szaleje za tymi psami i kotami,ciągnie ich za uszy,sierść i jeszcze nigdy nic jej nie zrobiły i bardzo lubi krowy.Ostatnio pytam się Nati a jak robi krówka a ona "mmmmm" :-D

anusia, a nie chcecie wysterylizować zwierzat? po co je rozmnażać bez sensu? :)

cześć!
Chciałabym do was dołączyć! Termin wg usg mam na 5 kwietnia 2012. Jestem na luteinie od 2 sierpnia z powodu plamień. Mam juz 3-letniego synka, który w czwartek poszedł pierwszy raz do przedszkola :)

witam nowa mame i gratuluje:)!!

własnie sobie pogawędziłam z teściówka przez telefon i musiałam się pilnowac by nic nie palnąc na temat ciąży
na razie w sumie wie tylko mój szef, mój mąż i moja mama (bo była u mnie gdy dostałam plamień i tak jakoś wyszło)
a wy juz mówiłyście waszym bliskim
ja chcę poczekać do 20 września do wizyty, zwłaszcza ze moja ciąża była początkowo mnoga i to właśnie w miejscu ubumarłego zarodka jest krwiak

czy któraś z was bierze luteinę lub inny środek z progesteronem?



u mnie wie juz duzo osób, mój J taki szczęśliwy, że całemu swiatu chiałby powiedzieć..
u mnie w brzuszku mieszkaja bliźniaki, na jednym pęcherzyku też był kwiak, ale juz sie na szczęście wchłonął.
ja biote duphaston zawiera on dydrogesteron-substance zbliżoną do progesteronu.

Hej Dziewczyny

Chciałabym się do was dopisać, bo też mam termin na kwiecień. Według lekarza na 17.04 ale że owulację miałam w 24 dc to raczej wypadnie mi 27.04. W zeszły poniedziałek byłam na usg - moja kropeczka miała 3 mm i biło jej już serduszko. :happy:
Ostatnią @ miałam 10 lipca więc chyba teraz jestem w 8 tygodniu. Póki co oprócz senności, dużego apetytu i wrażliwych piersi to nie mam jakiś tam męczących objawów i mam nadzieję że wstrętne mdłości i wymioty się nie pojawią.

witamy:) i gratulacje:)!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

ale dziś miałam super sen, śniło mi się że moja mała dzidzia miała już z 10cm i się ruszała w brzuchu:-) już się nie moge doczekać do ruchów ale to jeszcze chwilę potrwa....

Zeberka Anussia
sama nie wiem co to może być, myślałam że może macica na coś uciska i stąd ten ból bo nigdy tego nie miałam wcześniej, wczoraj na szczęście było trochę lepiej, na tyle ze chodzenie nie sprawiało mi problemu
Franky
witaj:-) kurcze no co za lekarz, jesli z plamieniami nie da ci zwolnienia:angry:
Margot
ja nie mam objawów żadnych, mdłości prawie wcale ne miałam, piersi nie bolą od dawna, śpiąca może jestem ale to bardziej z racji wstawania w nocy, bo synek wstaje raz na siku, i z 2razy bo popłakuje, czasem ja na siku i jak się zrobi 4 pobudki w nocy to trudno być wyspanym, ale nie wkręcam sobie bo z Matim też tak było i było ok, no może jest taka różnica że teraz mam całą brodę w pryszczach więc liczę że będzie dziewczynka;-)
Flowerbombka83
witaj i rozgość się:-)
83 to twój rocznik?? mój tak:tak:
Syneczki
trzymam kciuki za usg:-)
 
Ja dalej nie mam objawow ciazy poza lekko wrazliwymi biustem... Dziewczyny - czy ktoras z Was tez ma zero objawow??

Pozdrawiam niedzielnie wszystkie Kwietnioweczki :)
No ja się do takich zaliczam i jest fajnie.Czasami mi się zakręci w głowie ale jest to do zniesienia i nauka na przyszłość żeby wolniej się ruszać i mieć coś przy sobie do jedzenia. Mulenie miałam kilka dni i zostało mi tylko ciągłe zmęczenie i bolące cycki ale to jest do zniesienia.
 
Witam laseczki:-)
Angelie nawet nie byłam w stanie tego do końca obejrzeć, co za idiota:wściekła/y:
Syneczki2 trzymam kciukasy za usg:-) dawaj szybciutko po znać:-)
Witam nowe kwietnióweczki i zapraszam do udzielania sie:):)

Ja to mam strasznie ze spaniem normalnie godz 18 a ja już bym poszła spać tylko że przy nikoli się nie da.
 
nuluska- trzymam kciuki za ciacho! pewnie będzie pyszne, ja umiem robić tylko jedno do którego wrzucam rózne owoce, akurat to co mam i na szczescie zawsze wychodzi :tak:
Dziękuję :) O dziwo ciasto wyszło i wszystkim smakowało :)

Chciałabym do was dołączyć! Termin wg usg mam na 5 kwietnia 2012.
witaj :)

mój gin z tych którzy nie dają L4 na tym etapie ciąży i mimo plamień i krwiaka chodze do pracy... dopiero w pażdzierniku mam wizyte u innego gina i zobaczymy co on na to
wiesz co ja bym z krwiakiem nie ryzykowała, umów się może wcześniej na wizytę, z tego co wiem przy krwiaku trzeba leżeć!

Dziewczyny - czy ktoras z Was tez ma zero objawow??
ja ale to dopiero od tygodnia bo wcześniej miałam ich pełno :( strasznie się boję czego się dowiem na wizycie w środę

Chciałabym się do was dopisać, bo też mam termin na kwiecień. Według lekarza na 17.04 ale że owulację miałam w 24 dc to raczej wypadnie mi 27.04. W zeszły poniedziałek byłam na usg - moja kropeczka miała 3 mm i biło jej już serduszko
witaj :)

O 13 idę na usg
trzymam kciuki i czekam na wieści!
 
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :-)

Robaczek
tak rocznik 83 to mój rocznik rówieśniczko ;-)

Ech...właśnie dopadły mnie pierwszy raz w ciąży zawroty głowy...wczoraj chyba przechwaliłam że nie mam dokuczliwych objawów.

A wogole to jestem jakaś ciemna bo nie umiem zainstalować sobie suwaczka...
 
Witajcie,
Zaraz ruszamy z młodym na plac zabaw;-)słoneczko świeci i jest cudnie;-)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytyki!!!
Witam nowe kwietniówki!!!!
 
Hej laseczki.

Robaczek jak dzisiaj sie czujesz? Boli Cię jeszcze ten nerw.

Agata nie martw sie ze Twoja nie naśladuje zwierząt. Mój ma 16 miesięcy naśladował tylko kury i psy przez cały tydzień. Teraz jak próbuje go namówić by coś powiedział to sie uśmiecha i ucieka. Ona ma jeszcze dużo czasu. Ja z ciast potrafie tylko zrobić sernik shreka i karpatke.

Witam Franky i Flower

Angelie filmik bez komentarza

Franky tym lekarza to sie w d*pach po przewracało. Co jeden to gorszy.

Bo do groźnych psów to u mnie pomimo tylu psów jeden sie bardzo wyróżnia. Jest nim york który jest strasznie zadziorny i uważa sie za wodza. Także nie chodzi o wielkość psa tylko charakter.

Więc dziewczynki co do mojego dołka. Mojej mamie delikatnie odwala. Robi o wszystko problemy nawet z małych pierdoł. Bardzo mnie to boli zwłaszcza ze robi wszystko byśmy sie wypowiadzili(tylko gdzie). A wszystko sie zaczęło jak sie dowiedziała ze jestem w ciąży. Szczegółów pisać nie będę bo i po co wam głowę zawracać.

Jeszcze do tego ktoś coś wylał tłustego na balkonie Patryk sie poślizgl i zrobił sobie wielkiego guza na czole.

Piotrek przyjechał wczoraj po pracy bo wiedział ze jest mi smutno. Więc ja szybko zrobiłam mu pranie. Wieszam je na dworze żeby mu wyschło. A sąsiadka na mnie naskoczyła jak to mi nie wstyd robić pranie w niedzielę. Nie ukrywam ze głos podniosłam. Amen
 
Ostatnia edycja:
angeli o boże jak go trzymał za jedną rękę to musiałam wyłączyć bo myślałam że mi serce stanie:szok: przecież tak nie można!!!! aż brak słów dla takiego debila:wściekła/y: franky ja też biorę luteinę 3x1 dopochwowo ale nie miałam krwawień tylko okropny ból brzucha:-( wczoraj byliśmy u mojej mamy i była też moja babcia i moje dzieciaki oczywiście zaczęły opowieści o dzidziusiu-gdzie będzie spał i kto go będzie woził:-) i prawie dziennie się pytają 'a jaki duży już jest dzidziuś?' i pomysły już mi się kończą do porównań bo były już "płatki śniadaniowe,fasola,kostka czekolady,truskawka ...i dziś już nie wytrzymałam i powiedziałam mojej czterolatce że "jest taki jak twoje ucho" ale było śmiechu :-Da ja idę dzisiaj do fryzjera w końcu się pofarbić i obciąć bo już patrzeć na siebie nie mogę:-D magda nasza sunia w tym roku miała aż 10 małych!!! na szczęście dla wszystkich znalazł się nowy dom i sunie w końcu daliśmy wysterylizować a teść to na nas patrzył jak na idiotów bo "młode potopić a nie pieniądze bez sensu wydawać"-szkoda słów:wściekła/y:-i to jest wsiowa polityka:no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Angelie zrobiło mi się słabo!! Idiota!
Flowerbombka i Robaczku ja też 83 :-D
Robaczek dziś lepiej? nie dokucza tak?
agata przecież Twoja córcia nawet roczku nie skończyła. A i po roczku różnie bywa. U nas na wrześniówkach była dziewczynka która dopiero niedawno zaczęła mówić cokolwiek, ale za to pierwsza zaczęła skakać, łapać piłkę etc. Każdy ma swoje tempo...
Idę do młodego, bo woła, znów mnie muli, ale nie tak jak wczoraj więc myślę,ze dobrze...

Dziewczyny a jak Wasze brzuchy? Mi aż trudno uwierzyć, ale zaczyna mnie wywalać, jeszcze nie przytyłam a już nie zapnę się w normalne spodnie. Troszkę mi dziwnie z tym, że 2 tyg. temu robiłam testy a teraz zakładam ciążówki i dresy. Przy czym bardziej wyglądam na mocno przytytą niż ciężarną. Porównując z poprzednią ciążą to jakoś 12 tydzień a teraz jestem w 7 dopiero....
 
Do góry