reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Franky moja Viki jest w zerowce. a Ty nie przemeczaj sie w pracy jak masz te plamienia. a przy czym pracujesz? ja pomagam niepelnosprawnym i lekarka mi mowila, ze jak nie ma plamien to moge pracowac ale jakby cos bylo to musze przestac pracowac.albo przynajmniej zadnego dzwigania:-) oszczedzaj sie kochana!
 
reklama
Witaj Franky :) Ja biore luteine od ponad tygodnia a jestem w 8 tc 2 d. Mam ja brac na wszelki wypadek do nastepnej wizyty u gina, ktora mam dopiero za tydzien.. Powiedzial mi zeby brac, bo ja mialam niski progesteron przed zajsciem a teraz to niewiadomo jaki mam bo mieszkam w Anglii i tu moge sobie pomarzyc o takich badaniach na tym etapie ciazy... wiec biore luteine 2x na noc zapobiegawczo chyba, bo plamien nie mam, ale zaszlam dopiero przy braniu CLO. Odstawilam luteine w 24 dc na 3 tyg, bo nie wiedzialam ze zaszlam a jak sie dowiedzialam to nie wiedzialam czy zaczac znowu brac etc.. Wczoraj zapomnialam wziac te cholerna luteine na noc, wzielam wiec jedna dzis rano - mam nadzieje ze bedzie ok..

Czy jest wiecej Kwietniowek, ktorym udalo sie zajsc dopiero po wzieciu CLO?

Angelie -wiem co czujesz w zwiazku z pogoda, bo ma taka sama :) Po prostu angielska w 100%.. I to nieprawda, ze mozna sie do niej przyzwyczaic!..

Ja dalej nie mam objawow ciazy poza lekko wrazliwymi biustem... Dziewczyny - czy ktoras z Was tez ma zero objawow??

Pozdrawiam niedzielnie wszystkie Kwietnioweczki :)
 
Margot1 to fakt ja się nie przyzwyczaiłam. Jestem 3 lata w uk i ta pogoda mnie nieraz dobija. Cigle tylko deszcze. Jedyny plus,że zimy chociasz łagodniejsze niż w PL.

Ja jakoś też nie odczuwam żadnych objawów oprócz bolących cycuchów :-D Jakoś my kwietniówki mamy szczęście. Oby tak do końca i porody żeby też były lekkie ;-)

Zobaczcie to. Normalnie tragedia. Powinni mu odebrać dziecko. Co za kretyn...........

http://www.cda.pl/video/12766c6/Przyszly-spadochroniarz
 
Ostatnia edycja:
Wrócilismy włąsnie ze zlotu żaglowców. M kładzie małego i będziemy jeśc kolacyjke. M ma tatar...buuuu szkoda , ze nie mogę;-)
Jakos ta pogoda pozytywnie mnie dzis nastoiła;-)
 
Margot-ja również nie mam objawów, może od czasu do czasu mnie zemdli czy coś mocniej zapachnie ,ale to przez minutkę i tyle. Ale narzekać na to chyba nie będziemy ;-)
franky- ja nic nie biorę, ale są dziewczyny chyba na forum które biorą luteinkę
 
Hej Dziewczyny

Chciałabym się do was dopisać, bo też mam termin na kwiecień. Według lekarza na 17.04 ale że owulację miałam w 24 dc to raczej wypadnie mi 27.04. W zeszły poniedziałek byłam na usg - moja kropeczka miała 3 mm i biło jej już serduszko. :happy:
Ostatnią @ miałam 10 lipca więc chyba teraz jestem w 8 tygodniu. Póki co oprócz senności, dużego apetytu i wrażliwych piersi to nie mam jakiś tam męczących objawów i mam nadzieję że wstrętne mdłości i wymioty się nie pojawią.
 
Angelie - tego sie nie da nawet ogladac, a co dopiero wyobrazic sobie co ten dzieciaczek czul... Masz racje tacy rodzice nie powinni miec dzieci, bo w ich przypadku nieszczescie to tylko kwestia czasu.. Szkoda slow normalnie.

Flowerbombka witaj :) Ja ostatni @ mialam 11 lipca wiec podobnie do Ciebie, ale owulacje tydzien wczesniej.

Milo slyszec, ze nie jestem jedyna bezobjawowa :)
 
reklama
Dziewczyny, wpadłam na chwilkę powiedzieć że od piątku nie mam dostępu do internetu jednakże z dniem jutrzejszym wszystko wróci do normy. O 13 idę na usg :-D nareeeeszcie :-D:-D:-D widzę że mam mnóstwo stron do nadrobienia a więc po powrocie podejmę się tego nie lada wyczynu.
Buziakuje mocniasto i do jutra ;-)
 
Do góry