reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

My też mamy na podwórku 7 psów i 4 koty :-) Mogłoby być ostatnio już 8 psów ale suczka która się oszczeniła nie chciała się opiekować szczeniaczkiem(tym razem tylko jednego urodziła ale to stara suka i może dlatego z każdym porodem coraz mniej).A Nati szaleje za tymi psami i kotami,ciągnie ich za uszy,sierść i jeszcze nigdy nic jej nie zrobiły i bardzo lubi krowy.Ostatnio pytam się Nati a jak robi krówka a ona "mmmmm" :-D
 
reklama
Witam się i ja w tą piękna niedzielę:):)
Wczoraj po grillu o godzinie 20 już spałam:szok::szok:
Jakoś dzisiaj też brak weny, może to przez ten upał? nie wiem
Julianna kochana dużo zdrówka dla Ciebie i dzidzi, wracaj do nas szybciutko:-)
 
Witajcie
U nas weekend jak zwykle intensywny. Wczoraj odwiedzili nas rodzice G i muszę przyznać, że byłam mile zaskoczona ich reakcją na wieść o ciąży. Stwierdzili ,że super i bardzo nam gratulują i w razie gdybyśmy potrzebowali pomocy mamy tylko dać znać :-) strasznie mi to humor poprawilo chociaż niby nie zależalo mi na ich zdaniu, ale tak zawsze jest przyjemniej :tak: byliśmy na spacerku, lodach itp a dziś G zabrał małą na zlot żaglowców ,a ja w tym czasie ogrnełam mieszkania, pozmywalam naczynia i zebrałam dwa prania, chwila w samotności bardzo fajna :-D a zaraz wpadają do nas znajomi z 2 letnim synkiem więc będzie się dzialo ;-) a obiad niezwykle ambitny pizza z knajpy :-D G właśnie poszedł po odbior :-)
pauluisia- to faktycznie padłaś szybciutko, ale pewnie dziś jesteś wypoczęta i wyspana :-)
annusia- to niezłą bandę psów macie, Ninka też uwielbia Milkę, na szczescie etap strasznego ciągnięcia już powoli mija i teraz słodziutko się do niej tuli :-D a krówki jeszcze nie umiemy nasladować :-(
nuluska- trzymam kciuki za ciacho! pewnie będzie pyszne, ja umiem robić tylko jedno do którego wrzucam rózne owoce, akurat to co mam i na szczescie zawsze wychodzi :tak:
 
cześć!
Chciałabym do was dołączyć! Termin wg usg mam na 5 kwietnia 2012. Jestem na luteinie od 2 sierpnia z powodu plamień. Mam juz 3-letniego synka, który w czwartek poszedł pierwszy raz do przedszkola :)
 
franky witaj i rozgość się wśród nas ;-)

Ale tu u nas cichutko :szok:
Gdzie się podziałyście kochane?? U mnie dziś pogoda fatalna - od rana pada deszcz i nie ma nawet jak wyjść z domciu. Mój M pojechał do pracy a ja siedzę z łobuziakiem i się nudzę jak diabli. :sorry:
 
angelie u mnie piękne słońce, jednak z uwagi na to że jutro do pracy to wole się dziś nie przemęczać - mój gin z tych którzy nie dają L4 na tym etapie ciąży i mimo plamień i krwiaka chodze do pracy... dopiero w pażdzierniku mam wizyte u innego gina i zobaczymy co on na to...
Z dolegliwości ciążowych to mam poranne tulenie kibelka i bolące piersi. Ogólnie czuję się lepiej niz w pierwszej ciąży:-)
 
nie wiem co się dzieje z tymi ginami ... dziewczyny co rusz piszą że nie chcą dawać L4. jeszcze tobie z takimi dolegliwościami? :-( Dobrze,że zmieniłaś gina bo jak nic należy ci się wolne i odpoczynek.

Ja ogólnie tą ciąże też lepiej znoszę. Mdłości miałam chyba tylko z 5 dni, parę razy rozmawiałam z kibelkiem. Jedynie senność dokucza tak samo jak poprzednio. Mam nadzieje,że jak jest inaczej to będzie tym razem dziewczynka :-D
 
Witajcie dziewczyny,
Witaj Franky:-)
u nas piekna niedziela cho teraz sie zachmurzylo. dzis od rana mialysmy z niunia porzadki ogolne a szczegolnie w jej pokoju bo ostatnio robi dla wszystkich prezenty i wycina rozne rzeczy z papieru. scinki leza wszedzie. poza tym juz 2 prania tez mam na koncie dzisiaj. potem sobie lezalysmy na lezaczku a pozniej pojechalysmy na przejazdzke rowerem.
taki babski dzien. a moj wczoraj mi tak za skore wszedl, ze mi sie wcale gadac z nim nie chce. ach ci faceci. no coz i tak byl piekny dzien dzis!!! pozdrawiam Was wszystkie :-D
 
reklama
angelie u tego gina co nie chce dawać l4 ma wizyte 20 września, a u nowego wstępnie 4 października (ale on pracuje w szpitalu więc i tak trzeba pilnowac by wizyta się nie przesunęła z racji jego dyżurów w szpitalu)
antuszka witaj, masz piękny avatar

własnie sobie pogawędziłam z teściówka przez telefon i musiałam się pilnowac by nic nie palnąc na temat ciąży
na razie w sumie wie tylko mój szef, mój mąż i moja mama (bo była u mnie gdy dostałam plamień i tak jakoś wyszło)
a wy juz mówiłyście waszym bliskim
ja chcę poczekać do 20 września do wizyty, zwłaszcza ze moja ciąża była początkowo mnoga i to właśnie w miejscu ubumarłego zarodka jest krwiak

czy któraś z was bierze luteinę lub inny środek z progesteronem?

dopisane:
justynaj
a twoja córka posżła do zerówki czy już do pierwszej klasy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry