reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam! Chwile mnie nie bylo a tu tyle stron do nadrobienia. Ja jestem po piatkowej wizycie u lekarza rodzinnego - niestety tutaj do ginekologa sie nie chodzi. Mam zalozona karte ciazy, dostalam skierowanie na badanie moczu i 21 pozycji z krwi. Jestem ciekawa czy tez macie tyle badan? Do tego dostalam L4 na 50% na 11 dni z racji ciezkiej i stojacej pracy.
Angelie trzymam kciuki za twoja babcie.
Witam wszystkie nowe kwietniowki.
Gratuluje moderatorom.
 
Ostatnia edycja:
reklama
monisia, na zgagę pomagały mi migdały, a na żołądek i mdłości zagryzałam co chwilę herbatnika lub sucharka. ale wiem, że każda kobieta reaguje inaczej, ale może warto spróbować? trzymaj się! ;)

co z julianą? chyba cos przegapiłam... :/

jagoooodka, przykro mi z powodu łóżka... ale bedziesz miala czas żeby wszystko w spokoju do konczyć, a efekt koncowy na pewno bedzie super ;)

darucha, podoba mi sie twoje podejście do psa :) ja tez mam dużego psiura :) mieszniec moskiewskiego strozującego i labradora. całe 40 kg do kochania :) najpierw mielismy psa, a dopiero potem urodziła sie Jagoda i świetnie się dogadują, ale zawsze pod bacznym okiem rodziców ;)
jednak musze się bez bicia przyznac, ze ja tez sie trochę boje bulterierów... chyba ich po prostu nie znam, a trochę szumu wokół nich niestety jest... :/

w sprawie mieszkania na wsi, to podziwiam wszystkich ktorzy prowadza gospodarstwo. wiem że to ciężka orka... jednak dzicinstwo na wsi to cos wspanialego i bardzo żałuję, że moje dzieci tego nie zaznają... my miastowi na całego... :/ chcialibysmy sie przeniesć na przedmiescia i dojeżdżać do pracy, ale szzerze nie wiem kiedy to nastąpi... :/

padam juz... lecę dziewczyny, dobranoc :)
 
hej laseczki:)
angelie kciuki za babcie, oby wszystko było w porzadku:)
darucha u nas też mieszkaja dwa psy, 3 koty, żółw i rybki;) i nie rozumiem takiego podejscia ludzi, że jak przychodzi na swiat dziecko, to psa, kota sie oddaje..dla mnie to straszne..a bullteriery mi osobiście mega sie podobaja:)
julianna trafiła odwodniona przez wymioty na patologię. trzymaj się mała:)
ja właśnie zajadam nektoreynke, którą zagryze malinami:) i to będzie moje śniadanko. jakos apetytu nie mam.
miłej niedzieli laseczki
 
chłopaki na spacerku a ja idę poleżeć, dzisiaj poranek w kibelku... Ciągle mam nadzieję, że to jednorazowe i nie będzie powtórki z poprzedniej ciąży...
Miłej niedzielki
 
Witajcie babolce:tak:
nie mam weny zupełnie do pisania kochane więc wybaczcie. Od poniedziałku sie postaram;-)
Całuje mocno Wasze brzuszki !!!
 
Angelie przykro mi z powodu babci, trzymam kciuki żeby rak nie był złośliwy.
Bunny co się dzieje, co to za dołek? Możemy jakoś pomóc?
Aga1234 ja też dostała dużo badań, nie liczyłam ile.
Julianna przykro słyszeć ze jesteś w szpitalu, mam nadzieję że szybko wyjdziesz!

Mąż z synem właśnie wrócili ze spaceru i Młody zaraz idzie lulu a ja do kuchni ciasto ze śliwkami robić. Pewnie znów coś pokićkam i nie wyjdzie :/
 
hej

mnie dziś wena opuściła do pisania także odmeldowuję że jest wszystko ok, no moze poza bólem w biodrze(?), strasznie mnie kuje na wysokości biodra ale tak bardziej w d...e:eek: nie wiem jak to opisać miejsce, nie na środku jak kręgosłup ale tak w połowie pośladka,, to jest z tyłu więc raczej nie od dzidzi, ale strasznie uciążliwe bo chwilami chodzić mi ciężko

Angelie
trzymam kciuki za babcię
Julianna
trzymaj się i wracaj szybko!
 
reklama
no właśnie robaczku też tak myślę że to jakiś wnerwiony nerw :tak:magda mnie nie chodzi o to żeby psa czy inne zwierzę wyżucić bo to nie przecierz jakiś stary mebel ! takie zwierze to jak członek rodziny:tak: i nie rozumiem ludzi którzy zwierzęta wyżucają bo to barbarzyństwo:wściekła/y: sama mam 3 psy kota-ale to takie podwórkowe zwierzęta i 4 myszoskoczki :tak:
 
Do góry