reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziękuje Magdusia . Nie tyko ja "awansowałam" ale też Paulusia i Syneczki.

Szkoda ze z pracą nie wyszło

eeeeeeeee to Syneczki i Paulasia również serdecznie gratuluję!!! miło mi bardzo :)

A co do pracy, jutro idę na rozmowę o inną :) tym razem papierkowa sprawa, moja kochana siostra mnie poleciła. Także Bunny nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) najważniejsza jest teraz moja fasolinka :)
 
reklama
magdusia a nie czujesz sie nie uczciwie nie mówiąc o ciązy? :)

w ostatniej pracy zostałam oszukana więc dlaczego ja mam mieć wyrzutu sumienia? pracodawcy wykorzystują pracowników obiecując nie wiadomo co a poznniej nawet o kase swoją trzeba do sądu chodzić.... także nie.
a w tej jutrzejszej wiedzą stąd takie lekkie obowiązki
 
Szybka jesteś w szukaniu pracy :-) . Oby ta była trafna:-) trzymam kciuki żeby ja dostała.

A tak w ogóle to gdzie jest Martolinka. Zaczynam sie martwić.
Mogłabyś sie chociaż napisać wszystko dobrze
 
mam nadzieje, ze cie nie uraziłam, jeżeli tak to przepraszam nie miałam zamiaru:) ja bym tak chyba nie umiała..głupio mi by było, dlatego zapytałam.
 
Szybka jesteś w szukaniu pracy :-) . Oby ta była trafna:-) trzymam kciuki żeby ja dostała.

A tak w ogóle to gdzie jest Martolinka. Zaczynam sie martwić.
Mogłabyś sie chociaż napisać wszystko dobrze

dzięki Bynny za wsparcie :)

Magda 85 Jak by mi zależało ma kasie to bym została bo dawali od razu umowę o pracę od poniedziałku tj 5 wrzesień ale wiedziałam że nie popracuję tylko bym musiała dać l4 dlatego zrezygnowałam. To w sumie nie wiem czy zachowałam się nie uczciwie.........
 
magda85- łoo matko:):) już żałuję, że zadałam to pytanie:) teraz będę mieć koszmaryy:p a jednak ciekawość to pierwszy stopień do piekła;-) p.s. chciałam wstawić fotki usg moich dwojaczków ale ciąża chyba obniża moje zdolności poznawcze bo za Chiny nie mogę:zawstydzona/y:
 
reklama
magda85- łoo matko:):) już żałuję, że zadałam to pytanie:) teraz będę mieć koszmaryy:p a jednak ciekawość to pierwszy stopień do piekła;-) p.s. chciałam wstawić fotki usg moich dwojaczków ale ciąża chyba obniża moje zdolności poznawcze bo za Chiny nie mogę:zawstydzona/y:
a jednak mnie oświeciło o godz 23.00 i już umiem wstawiać fotki, ufff nie jest ze mną aż tak źle;-)
 
Do góry