reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Niby tak ale to pracodawca powinien dostosować do kobiety w ciąży pracę a zwolnienie i tak się nie należy, niestety Polska to dziwny kraj. Najlepiej zmień lekarza na normalnego i sprawa z głowy. Trzymam kciuki
 
reklama
Maniaa zmień lekarza i po kłopocie. Bo raz że kompetencje tego zostawiają dużo do życzenia a dwa będziesz miała problem l4 z głowy.
 
też tak myślę ale jak się pracuje w korporacji to każdy jest mało znaczącym pionkiem i nikt nie chce się dostosować....
Moja koleżanka jest w ciąży i pracuję - zazdroszczę jej bo jest aktywna, a w parcy obchodzą się z nią bardzo dobrze i jest zadowolona. Szkoda że ja tak nie mam, ale to nic i tak dam sobie radę:)
Dzięki za dobre słowo :-)
 
Witajcie
Ja dziś tylko na chwilkę ,bo z czasem słabo :-( bylam dzis na tej wizycie u gina i jestem strasznie zła i niezadowolona, ale to na odpowiednim wątku. Oprócz tego dzień minął nam ok, Ninka miała super humorek :-) uciekam teraz robić kolacyjkę i zasiadam z G przed TV ,bo zażyczył sobie mojego towarzystwa w czasie meczu :-D w weekend postaram się wszystko nadrobic !
 
Maniaa-no nie ***** skąd się biorą tacy lekarze.Ale ja też byłam u ginka i czekałam od 8.30 do 13 żeby się zapisać bo tylko 8 osób przyjmuje a później do 15 aż mnie przyjmie i zobaczył pęcherzyk i mówi żeby przyjść za 2 tygodnie to zobaczymy czy ciąża jest pojedyńcza itd.no kurczę przecież byłyby dwa pęcherzyki.Już tam nie pójdę.W poprzedniej ciąży chodziłam do prywatnego i byłam baaardzo zadowolona ale teraz nie mogę sobie na to pozwolić
 
anussia, ale w jednym pecherzyku mogą być dwa zarodki i wtedy sa blixnieta jednojajowe ;) moze jeszcze nie byl w stanie stweirdzic czy jest jeden czy dwa zarodki?
 
edytka super, że wszystko dobrze. Mamy podobny termin i z braku wieści podpinam się pod Ciebie ;-) wyobrażam sobie, że u mojej dzidzi tak samo :-)
afiliacja super, że wszystko ok! :-D
Ty najlepiej wiesz co mała lubi :-)
Wykorzystałam motyw Nijntje to taka stara prosta holenderska bajeczka. Zrobiłam 9 obrazków w ramkach, każda innego koloru. Układ mała-duża-mała duża-mała-duża i znów jak w pierwszym. Temat w poziomie utrzymany. Tzn góra latające latawiec, zajączki w samolocie, ptaszek, środkowy rząd naziemne - zajączki w aucie, piesek, zajączek na rowerze, niżej woda - wieloryb, zajączek na statku i rybka. Proste bardzo, kolorowe i wiem, że ucieszy synka :-D
robaczku Beniamin przy jednorazowych bezdrzemkowych dniach wstawał wcześnie jak zwykle, ale od kiedy na stałe z nich zrezygnował to śpi w ciągu nocy 12-13 godzin a zasypia ok 19, przedwczoraj o 18 :-) może Twojemu synkowi też się tak przestawi. Na początku brakowało mi drzemek w dzień, ale teraz jest super. Dograliśmy sobie dzień i wieczory mamy z m dla siebie :-)
agacina ach te nasze mamy! ;-)
Tym razem doczekacie się na swoje szczęście!
Maniaa zmień lekarza, bo to nie tylko o zwolnienie chodzi, ale typek będzie prowadził ciążę, skoro na starcie nie potrafi odczytać tego co widzi to co będzie później?
 
reklama
hej dziewczyny.
u mnie od rana mdłości, które miały swój finał ale tylko rsaz
do końca sie źle czuje.
Mam pytanie. Z miesiączki wychodzi mi, że dzidziuś ma 7tygodni i 5 dni a z usg 6tyg i 4 dni. w którą datę bardziej wierzyć?
Mój lekarz odrazu pytał mnie jak sie czuję i czy chce zwolnienie chociaż ja nie pracuje (niestety:()
 
Do góry