reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Gratuluję Serduszek,bo to coś pięknego ja sie prawie poryczałam :p
Wczoraj byłam na badaniach i tak mnie Pani pokuła że mam siniaki :-( i jeszcze ta dentyska mnie wymęczyła:-( ale czego się nie robi dla maleństwa :-)
Własnie się dowiedziałam że zostałam ciocią tak się ciesze :-)
Witam nowe kwietnióweczki :-)
 
reklama
Cześć
właśnie wróciłam z wizyty od lekarza i muszę go zmienić bo za każdym razem wychodzę od niego ze łzami (byłam dziś u niego na 2 wizycie i raczej ostatniej)!!!!! na pierwszej wizycie wystraszył mnie że to ciąża pozamaciczna wiec wielki strach skierował nie na usg a tam lekarz powiedział że wszystko ok że narazie jest tylko pęcherzy ciążowy i badanie do powtórzenia za 2 tyg. a lekarza prowadzącego opieprzyć za taką mylną diagnozę!!! więc przyszłam dziś po skierowanie żeby za tydz iść na usg i zobaczyć serduszko fasolki a ten stwierdził że sam mi zrobi za tydzień to usg bo mu sprzęt naprawili ale był bardzo zdziwiony że to nie jest ciąża pozamaciczna i czy aby na pewno nic nie wykryto.....!!!!!!!!! Po za tym bardzo słabo się czuję więc po prosiłam o l4 i się zaczęła litania bo powiedziałam mu że pracuję przy komputerze 8h i obsłudze klientów a on stwierdził że przecież mogę poprosić o zmianę stanowiska i że da mi zaświadczenie że mogę tylko dziennie pracować 4 godziny przy komp. a jak nie będą tego respektować to mam zadzwonić na policję i do pipu!!! powiedziałam mu że w ciąży nie mam ochoty ani siły latać po urzędach i się kłócić że raczej potrzebuję spokoju i odpoczynku. Na to stwierdził że jak pracodawca nie jest w stanie zapewnić mi warunków pracy takich jakich chcę to niech mnie zwolnią ze stosunku pracy i płacą pensję a nie ZUS.
Na koniec po długim wykładzie uświadamiającym wypisał mi l4 na 2 tyg. z zastrzeżeniem że następnym razem tego nie zrobi, a ja do pracy nie mogę wrócić bo jest tam za dużo stresu i zdrowa osoba nie jest w stanie wytrzymać a co dopiero kobieta w ciąży z mdłościami...............
Trochę mi lżej jak się wyżaliłam ale i tak jestem zła
 
maniaa... koniecznie zmien lekarza... po co masz się denerwowac co 2 tygodnie czy dostaniesz kolejne ZLA, skoro źle się czujesz... no co za wredny typek... :no:
 
najgorsze jest to że teraz przez hormony jak mnie coś wkurzy to jak małemu dziecku płakać mi się po prostu chce :-(
Czemu lekarze traktują kobiety w początkowej ciąży jak pacjenta za karę!! czy tylko ja trafiłam na konowała czy wy też macie takie problemy???
 
Wiesz co zdziwiłaś mnie tym co napisałaś!!!!Lekarz ma Ci obowiązek dać Ci l4 jeżeli się źle czujesz nie ważne gdzie pracujesz!!!!Ja bym proponowała zmienić lekarza bo ten to chyba bez uczuć jest i jak tak mozna traktować kobietę w ciąży???Bezczelny cham i tyle!!!!
Nie przejmuj się i nie denerwuj Kochana napewno wszystko jest w porządku:-)
 
zaraz mnie wszystkie zjadą ale coż:-) po pierwsze Ciąża to nie choroba a po drugie jeżeli z dzieckiem jest ok i ciąża nie jest zagrożona ani nic to niestety zwolnienie się nie należy. Wtedy można liczyć na dobre serce lekarza ale twój Maniaa niestety go nie ma. A co do jego kompetencji no cóż bez komentarza
 
ja całą pierwszą ciążę na ZLA przesiedziałam jak powiedzialam ze mam stresujaca prace i mam kontakt z wieloma osobami w ciagu dnia, ktore czesto przychodzą chore...
 
Ja właśnie mam taką pracę że przychodzą zdrowi chorzy mili i awanturujący się , nie uważam że ciąża to choroba i należy się zwolnienie ale są zawody w których kobieta w ciąży ma bardzo ciężko a w takiej sytuacji jest najważniejsze zdrowie dziecka!!!
 
reklama
maniaa, ja cię całkowicie rozumiem. mimo, iż paulusia ma rację, że takie obawy nie są z medycznego punktu widzenia wskazaniem do ZLA, to uważam, że kobiety w ciązy i matki napotykają tak wiele przeszkód w swoim zyciu zawowdowym, że najzwyczajniej należy im się spokój w ciąży i jesli czują, że tego właśnie potrzebują, to moim zdaniem nie ma nic zlego w tym, że korzystają z ZLA...
 
Do góry