reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Dziewczyny majace juz starsze dzieci - ja Was normalnie podziwiam! No chyba, ze czujecie sie odrobine lepiej niz ja...

Tak mi sie wymiotowac chce, a tylko mnie muli. Juz nie wiem czy mam prowokowac, czy jak.
Do tego jeszcze zapchany nos. Wypilam cieple mleko z miodem i chyba zaraz z klopem sie poprzytulam.

A mam pytanie. Czy jak idziecie na usg to macie pelny pecherz? Wlasnie wyczytalam, ze kazali mi wypic ok litr plynow na 1,5 godziny przed badaniem, z tym, ze bylo to zaplanowane usg jajnika, a teraz przy okazji ciazy. No przeciez ja sikam jak najeta! Zleje sie w tym samochodzie zanim dojade do szpitala.

Zmykam zaraz spac.
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty!!! i mniejszych dolegliwosci ciazowych
 
reklama
aga_cina tez słyszałam, ze pecherz powinnien być pełny, bo lepiej widac czy cos takiego. ALe nie jestem pewna. Wsółczuje dolegliwości... Mniej delikatnie meczyły (oprocz porannnego wystepu na ropoczeciu roku szkolnego), a teraz zjadłam dwa cheesburgery z McDonalda i juz mi lepiej ;-)
 
Augustynka, to ja takie zawroty glowy jak Ty zaliczylam dzis w kuchni 2 razy. I pewnie na bedac na Twoim miejscu tez bym sie poplakala.
A od poniedzialku mam college od 9 do 4.30, nie wiem jak dam rade. Juz nie pamietam kiedy mi mdlosci przeszly w poprzedniej ciazy. Teraz koncze 7, wiec z 6 pewnie mnie potrzyma jeszcze.
 
augustynka a jadłaś coś, czy na pusty tak cię wzięło? Miej zawsze coś do przegryzienia i raczej sama nigdzie się nie wybieraj...
agacina ja zawsze byłam wysikana, zresztą u nas pęcherz co 20 minut pełny :-p
dobranocki!
 
augustynka a jadłaś coś, czy na pusty tak cię wzięło? Miej zawsze coś do przegryzienia i raczej sama nigdzie się nie wybieraj...
agacina ja zawsze byłam wysikana, zresztą u nas pęcherz co 20 minut pełny :-p
dobranocki!

Nie jadłam, bo nie mogłam, poza tym nie miałam czasu na zmuszanie sie... Wiem - głupota...
 
dziewczyny, co za piękny dzien!!

byłam wczoraj u gina i pierwszy raz widziałam moja kruszynke, ma juz 8 mm i pięknie bijace serduszko =,) dopiero teraz odetchnelam z ulga i poczułam sie w 100% kwietniowka 2012 !

wczoraj okazało sie nagle, ze musimy z moim M pilnie wyjechać do Niemiec zalatwic jedna sprawę związana z mieszkaniem i potrwa to ok tygodnia, także na ten czas niestety musze sie z wami pożegnać bo nie bede miała internetu :(

niezapomnijcie o mnie tworzac wątek zamknięty ! :)

agata89 i wszytkie czekające na wizytę mamusie - mam nadzieje ze wszystkie bedaiecie zadowolone ze swoich ginow i małych bijacych serduszek!
do zobaczenia! :)
 
Helloł ;)

Jejuu juz piatek jak ten czas leci. Koncze juz powoli 8 tydzien :szok: :)
Dzisiaj mam dzien SPA przed przygotowaniami do siostry wesela... Wczoraj tipsiki zrobiłam (hyhyhy), teraz na 9 rano jade na brwi, pozniej pedicure i o 15 włosy. W miedzy czasie musze kupic jakąs torebkę i płąskie buty na przebranie....
Duzo ogolnie przyjemnosci, ale tez duzo pracy.
Lece Kochane sie ogarniać, a Wam zycze miłego dnia. Postaram sie odezwac wieczorkiem, a jak nie to jakos w niedziele.

Trzymam kciuki za dziewczyny, które maja dzisiaj wizyte!
 
reklama
Dzien dobry :)))))))))))))

augustynka -ja tez wczoraj wieczorem MC jadłam :) tego nowego jakiegos hamburgera. Nawet nawet w samku ale pozniej było mi nie dobrze ;(
za duzo było w nim cebuli :(

A ja sie z wami żegnam na tydzien! Wakacje czekają ;):cool2:
Trzymajcie się! :happy2:
 
Do góry