reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Sonisia Marcelinka będziemy czekać.
Ja jak mam pusty żołądek to zaraz mi się w głowie kręci.

A mam pytanko jak wasze suwaczki.Bo mój szaleje.Dziś zaczynam 7tc a ten wczoraj pokazywał 6 i 6dni a dziś 6 i 0 ? cofa się.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się zaspana. Kurcze moje 3 letnie dziecię jęczało w nocy nie wiadomo dlaczego, podchodzę tulę go a on woła pić, następnym razem nie podeszłam po 15 minutach jęków i tak się wybudził. Ledwo siedzę. O dziwo młody pełen energii. Zakładają buciki i śmigam ich porozwozić cel- przedszkole a w nim grupa 3 latków i grupa zerówkowa, ale mi się chceeeee :oo2:
 
rety dziewczyny mam takie zaleglosci w czytaniu i pisaniu, ze nie wiem kiedy nadrobie:szok:

u mnie nudnosci, bolow brzucha i żoładka ciag dalszy.... a za tydzien mam sie fajnie bawic na weselu... ech...jak sobie pomysle ze nic z tych pysznosci nie zjem to mnie skreca! Wszystko mi smierdzi:-(

Syneczki a moze maly ma stresa przed przedszkolem?

paulusia spokojnego dzionka! i milego zabawiania gosci


Ja od dzis sama w domu, bo ojciec pojechal na pogrzeb do Gdanska, meza nie ma, brat u dziewczyny i tak do niedzieli
 
Witam.

Agacina to jak od powiedziałku zacznąsz sie uczyć?

Sonisia udanego wyjazdu:-)

Augustynka uuu to naprawdę pracowity dzień Cię czeka a raczej przyjemny. Zazdroszczę wesel jak już nie byłam na weselu kupę czasu. Ostatnie było w dniu narodzin Patryka. Ja rodzę a mojego Piotrka cała rodzina sie bawi. Ale miałam nerwy.

Jagoda co 20 minut latasz siku? To sie prawie nie opłaca wychodzić z wc :-) moze za dużo pijesz albo sobie pęcherz przeziębiłaś?

Młody mnie obudził o 7 a sam jeszcze śpi i gdzie tu sprawiedliwość.

Lelek fajnie ze jesteś:-). Jak sie czujesz mam nadzieję ze dobrze?

Wiecie co już mnie nie mdli no i nie mam żadnych innych objawów. Trochę sie boję ze to źle wróży ale staram sie myśleć pozytywnie.
 
Syneczki2 ja myślę że Twoje dziecię przeżywało przedszkole. Moja Gabi jak coś ważnego miało się wydarzyć w jej życiu też tak miała.
 
Witam...
byłam wczoraj u lekarza....bo pojawiły sie lekkie plamki na bieliźnie...ale jest ok.
widziałam pęcherzyk 0,33 cm....
no i dostałam furę leków...folik 5 g, Acard, Duphaston 2x1 i zastrzyki Clexane....
brrrr już jeden wziełam wczoraj...nie jest tak źle...mąz mi podaje...nawet nie boli...
za dwa tygodnie kolejna wizyta i powinno bić serduszko.....

no i moja ciąza jest na razie młodsza o tydzień, czyli mam 4w 1d...więc chyba będę musiała przeskoczyć na majówki jak już się pojawią...;)

buziaki
 
augustynka-to trzeba że lekarz nie widzi przeciwskazań co do weselicha i że jednak się odbędzie :-) i współczuję wczorajszego dnia,wiem co to omdlenia-jak dojrzewałam to co 3 miesiące miałam takie incydenty
aga_cina-ja nigdy nie miałam pełnego pęcherza na usg bo chyba też nie dałabym rady :-D
sonisia-gratuluję serduszka :-)
Marcelina1984-udanych wakacji
 
karolcia81 ciesze się że jest ok. A jak lekarz Ci obliczył termin ? bo z tego co się oriętuje to termin oblicza się biorąc pierwszy dzień ostatniej miesiączki i tylko z tego nawet jak na USG wyjdzie że ciąża jest mniejsza.
A z tym pęcherzem co mówicie to dziwne bo jak leżałam w szpitalu na podtrzymaniu i w 8tc poszłam na usg to lekarz mnie jeszcze pogonił do wc bo mam pełny pęcherz a on nic nie widzi.Więc nie wiem od czego to zależy ja bym ostawała przy pustym pęcherzu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
karolcia81 ciesze się że jest ok. A jak lekarz Ci obliczył termin ? bo z tego co się oriętuje to termin oblicza się biorąc pierwszy dzień ostatniej miesiączki i tylko z tego nawet jak na USG wyjdzie że ciąża jest mniejsza.

Dziekuje....

nie liczył jeszcze...bo za wczesnie...w mojej sutuacji...termin wylicza się znacznie później...żeby się nie nakręcac za bardzo...

ale ja sobie wyliczałam to wychodzi 3 maja....
więc trudno powiedzieć w którą stronę to się poprzestawia....

na razie muszę przeskoczyć pierwszy trymest...a potem zaczne sie cieszyć ciąza....
 
Do góry