reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z farbowaniem włosów w ciąży. Słyszałam już mnóstwo wersji z młodszym synem przeczekałam miesiąc i farba poszła w ruch na odrosty ze starszym nie miałam tego problemu gdyż miałam naturalny kolor a teraz mam już tak gigantyczne odrosty że koszmar. Mam czarne a z natury ciemny blond i wyglądam jak bym przy przedziałku była łysa na 2 cm przynajmniej :szok::szok::szok:
Słyszałam kiedyś że nie można w pierwszym trymestrze inni jeszcze mówili ze to bzdury że nic temu nie przeszkadza a jeszcze inne że nie można wcale i bądź tu mądrym...
Młodszy syn w brzuchu miał fundnięte ze 4 farbnięcia i nic się nie stało ale wtedy akurat byłam kompletnie niezorientowana w temacie...
i co teraz?
 
widzę że nas tu strasznie przybywa :-) włosy w poprzednich ciążach farbowałam i zamierzam nadal farbować:-) za to 3 miesiące po porodzie nie farbuję bo wtedy strasznie mi włosy wypadają:wściekła/y: a co do objawów to od 3 dni mnie mdli....a u gina dalej nie byłam... może w przyszłym tygodniu się wreszcie wybiorę?a teraz pojadłam frytek bo dzieciaki mnie uprosiły a mąż zrobił kawę która niestety mi jakoś śmierdzi:szok: a ja się skusiłam i trochę mu upiłam i chyba zaraz polecę żygać:-D RATUNKU ja już chcę 4 miesiąc!!!
 
zeberka mnie całe szczęście dwukrotnie ominęły mdłości mam nadzieję że i tym razem będzie podobnie. Jedyne co przykuwało moją uwagę od samego początku to napad na konkretne jedzenie. Nie wiedząc że jestem w ciąży ze starszym przykleiłam się w sklepie do serka wiejskiego i pchałam go w siebie litrami z kolei z młodszym świata po za pulpetami nie widziałam pomyślałam ze zwariowałam po czym okazało się ze to ciąża i machnęłam na to ręką pozwalałam sobie bez umiaru :-p
Teraz z kolei tak jak lubię piwo tak od 3 dni przeszkadza mi jego zapach nie mówiąc już o smaku i nie wyobrażam sobie dnia bez porannej kawy tak dziś dwukrotnie sobie zrobiłam i po 5 minutach wylałam do zlewu... więc z tą kawą musi coś być :-p
 
Tego się bałam...byłam na wizycie i nie widać było żadnego pęcherzyka ciązowego, endometrium grube jakbym miała dostać okres!! Jak na 6tc powinno ju z widac akcje serca a tu nawet pęchrzyka nie widać..nawet duphastonu ani luteiny nie chiał przepisać jakby nie wierzył że jestem w ciązy i ze ona coś pomoze. W pt zrobie bete i za tydz mam ewentulanie jak okres nie przyjdzie przyjsc na usg .Czuje wielką pustke...nawet to nie jest że jestem załamana tylko pustka:( a tak sie cieszyłam na 2 kreski....wszyscy sie cieszyliśmy...oby to nie była prawda!!!!
 
Lelek 2 tesy pokazłay II kreski i okresu brak a miałam juz regularne jak w zegarku mimo że nadal karmie-a raczej juz powoli przestaje.
 
Ostatnia edycja:
Dronka testy sie mylą przeważnie w druga stronę czyli jest ciąża a test negatywny. Zmień lekarza ! Zrób jeszcze jeden test lub betę
 
dronka idz do innego lekarza bo ten najwidoczniej albo ma stare usg albo jest slepy, nawet jesli ciaza ma mniej niz 6 tyg to powinien chociaz widzec pecherzyk. Nie zalamuj sie
 
reklama
Ten sam lekarz widział Gabrysie w 4tc a bicie serca w 6tc wiec to chyba nie jest wina lekarza ani sprzetu....zrobie bete w pt ....
A czy ciąża młodsza...raczej nie bo owulacje miałam 14-15 lipca wiec dokładnie wiem kiedy doszło do poczęcia.
 
Do góry