reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Zeberka ha ha ha ja też to miałam ale przed okresem. Zawsze sie w tedy mi śmiać sie chciało bo myślałam ze jakaś lewa jestem a tu proszę nie jestem sama!

Agata a to rzeczywiście masz co sprzątać. A powiedz jak sobie radzisz z nienoszeniem Ninki bo mi to średnio wychodzi?
 
reklama
witam

ciężko nadrobić co napisałyście, mogę tylko zajrzeć raz dziennie na bb bo pracuję i więcej nie mam czasu a szkoda, mam nadzieję ze szybko wybyję na zwolnienie bo ciężko mi wytrwać, pracę mam stojącą i na trzy zmiany i jestem padnięta, do tego senność się we znaki i ledwo stoję:baffled:

Syneczki
ja raz farbowałam włosy ale w póxniejszych miesiącach, na początku nie miałam odwagi
zeberka
mnie też coś zaczyna coraz częściej mdlić, nie wymiotuję ale samo mdlenie też nie jest przyjemne, w poprzedniej ciąży nic takiego nie miało miejsca ale wiadomo że teraz może być inaczej
dronka
wiem że ciężko mieć pozytywne myśli w takiej sytuacji ale dopiero ja byłam w takiej, byłam tydzień temu na wizycie i było to samo, zero pęcherzyka, endometrium 20mm! a lekarz stwierdził że już widać jakby że się zaczyna złuszczać i będzie okres dał mi luteinę na wywołanie, a za 6 dni była ciąża! jak jest test pozytywny to musi i być ciąża! poza tym skąd wiesz kiedy miałaś owulację? ja zawsze miałam w 13-14 dniu a w tym cyklu akurat ok 20 dnia i bądź tu mądry
trzymam mocno kciuki!!
Kinga
mnie w sumie pobolewał brzuch jak na @ gdzie zawsze mnie bolało tylko w trakcie okresu a teraz cały czas i kilka razy piersi, no i czułam że to musi być ciąża:-)

ja o zakupach nie myślę, ale zmiany są konieczne, bo synek śpi w łóżeczku więc trzeba go przenieść na łóżko i w ogóle miałam go przeniesć do drugiego pokoju ale tam jest konieczny remont i ciężko coś zorganizować;-)
większość rzeczy dla dziecka mam, nawet jakby co to dziewczęce ciuszki są po dzieciach siostry

no właśnie co z tym noszeniem dzieci, mój klocek waży 13kg i często pcha się na ręce, staram się zamiast go nosić to siadam i biore na kolana ale nie zawsze się da tego uniknąć...
 
Robaczek a dokłądnie jaki wiek ciązy był jak gin nie zobaczył pęcherzyka?? u mnie 5tc i 4 dni i obyś miała racje-tylko mi nie przepisał luteiny a ona pomaga w takich sytuacjach. Owulacje miłam poterwiedzona testem owulacyjnym wiec wiem ze byla - do tego ocena wizulana:) haha tak mi sie ładnie po córci uregulowało że wiedziałam kiedy co i jak. Moje endomerium 17mm wiec tez grube. Ja wiem że to ciąża tylko boje sie ze moze być pozamaciczna bo boli mnie strsznie brzuch i lewy jajnik co przy Gabrysi nie miałam. Wtedy sikanie co 5 min i ból piersi. Teraz bólu piersi moze nie byc bo dalej karmie ale pownnam szczać jak najęta a tu nic. Dlatego sie boje że to moze byc ciąża pozamaciczna:(
 
hej babeczki, chetnie dolacze do grona pisanek ;-) u mnie tez dwie krechy :-) Jestem jeszcze w szoku troche, bo do polowy cyklu jeszcze sie zabezpieczalismy a od polowy stwierdzilismy ze zaczniemy staranka. Poprzednim razem zajelo nam to 10 miesiecy a tu bach! od razu sie udalo :-) Objawy mam i to prawie od samego poczatku cisnienie w podbrzuszu, bolesne piersi i czasem mnie mdli ale paw jeszcze nie poszedl :-) W pierwszej ciazy nie miala w ogole objawow wiec teraz jakos to wszystko inaczej wylada. Do lekarza pojde w 8 tyg tak jak za pierwszym razem. Widze ze sporo babeczek ma juz dzieciaczki, ja mam coreczke 4 latka. pozdrowionka dla wszystkich, mam nadzieje ze bedzie tu fajne grupa wsparcia przez nastepne 8-9 miesiecy :-)
 
Kiniuś, Kiniuchna :-D:-D:-D dajesz kobietko coś czuję ze będziemy razem w kwietniówkach :-D:-D:-D Tylko że u mnie wręcz odwrotnie tak jak opisywałąś z tym balonikiem w podbrzuszu tak ja miałam tak od urodzenia Amadeuszka po czerwcowy miesiąc zawsze w okolicy tygodnia przed okresem a tym razem brak z czego się cieszę ponieważ to mało przyjemne. Podobnie jak dronka opisywała co chwilę biegam siku no i od tygodnia ledwo trzymam powieki od 22 a normalnie to nocny marek jestem.

Dronka z tego co mi wiadomo ból jajnika jeszcze o niczym nie świadczy. Pamiętaj ze każda ciąża może przebiegać inaczej czy to u różnych kobiet czy u Ciebie samej. Nawet jeżeli była by to pozamaciczna i tak by to lekarz zauważył a skoro test pokazuje dwie krechy a krwawienie nie wystąpiło to nie mam mowy o utracie ciąży. Wszystkie wierzymy ze będzie dobrze !!!

izka Witaj ;-)
 
ANETKO tylko że ja mam to uczucie od 12d.c. już i do dziś... nie wiem co jest ale cierpliwość popłaca wiec czekam. we wtorek wybiore się do ginekologa jeżeli mi to nie przejdzie. dziś nospe rano wziełam bo troszke mocniej bolało. Teraz jedynie czuje takie wypełnienie. Na dole jestem bardzo rozpulchniona ale to chyba normalne po Owu? palca ciężko wsadzić mi aby sprawdzić szyjkę.wszystko mi wychodzi wrecz hehe... dlatego już nie babram sobie niech sie dzieje co ma sie dziać. Całuje mocno i 3maj kciuki za mnie!! &&& ;):*
 
Tego się bałam...byłam na wizycie i nie widać było żadnego pęcherzyka ciązowego
kochana spokojnie, termin owulacji to jedno a implantacja to drugie. Nie czekaj na nic tylko idź na bete, powtórz po 48 i będziesz wszystko wiedzieć. Trzymam mocno kciuki!

właśnie co z tym noszeniem dzieci, mój klocek waży 13kg i często pcha się na ręce, staram się zamiast go nosić to siadam i biore na kolana ale nie zawsze się da tego uniknąć...
ja się staram nie nosić ale wiadomo że czasem trzeba podnieść

hej babeczki, chetnie dolacze do grona pisanek ;-) u mnie tez dwie krechy :-)
gratuluję :)
 
Witam dziewczyny ja tez dołączam, niestety nie planowałam jeszcze drugiego dziecka, mam juz 11 miesięcznego synka i planowałam ale powrót do pracy.
 
reklama
Czesc Dziewczyny,

Kinga ja takie wlasnie rozpulchnienie mialam w osttaniım cyklu - test pozytyny:-) A jaka masz szyjke? badalas? Ja tez czulam takie wypelnienie w podbrzuszu po owu i mialam kilka innych objawow, ale myslalam, ze moze sobie cos uroilam:-) W pierwszej ciazy tez culam sie identycznie - odruchy wymiotne rano jeszcze przed terminem @. Chyba jestem jakims wyjatkiem w kwestii wczesnych objawow.

A ja sie zastanawiam czy isc na umowiona wizyte w sobote. Czy to nie za wczesnie - zaczynam dzisiaj 6 tydzien ciazy, w sobote bedzie 5 tydzien i 3 dzien ciazy. na serduszko nie licze, ale wolalabym zobaczyc "cos". Jak myslicie isc? Kontrole po 2 tygodniach bede miala bezplatna no i dostane recepty na kwas i witaminy - ktore u nas beda wtedy prawie za darmo.


inzagata - nie zalamuj sie:-) Bedzie dobrze, dzieci beda razem rozsly i bawily sie. Zobaczys, ze jeszcze bedziesz zadowolona. To jeszcze 9 miesiecy i Twoje dziecko tez podrosnie i bedzie bardziej samodzielne:-) Dlowa do gory:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry