reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
robaczku aż się w głowie nie mieści ile paskudnie złych wiadomości kobieta na samym starcie może usłyszeć. Jak by nie mogło być wszystko zawsze idealnie, jak już się doczekałyśmy to powinno być idelanie! I za to właśnie trzymamy kciuki :-)

Komu się uda szczęśliwie przejść przez ciąże i rewelacyjnie lekki szczęśliwy poród?
kto urodzi śliczne zdrowe i silne dzieciaczki?
Kwietniówki 2012 !!! :-D


i tgo się trzymajmy :tak:
 
syneczki masz preślicznych synków

Magda wierzę że doczekasz się tym razem maleństwa.

Powiem że ciąża moja byla planowana ale terwz gdy się udało to nadal jestem w szoku. ale juz nie śmialo planuje remont , przeniesienie Patiego do łożeczka normalnego i myślę o innych milionach spraw łącznie z listą zakupów ktora się wydluży jeśli będzie dziewczynka . wiem że to za wcześnie ale czy WY już myślicie o zakupach?


Witam nowe kwietniowki
 
Ostatnia edycja:
Ja zdecydowanie o zakupach jeszcze nie mysle, ostatnio planowalam, imiona wymyslalam, a i tak nic z tego nie wyszlo.
niby mam potwierdzona ciaze, ale dla mnie to tylko malenki kroczek. Czekam na 24 sierpnia kiedy bede miala kolejne usg.

No, ale wierze, ze wszystkie doturlamy sie szczesliwie do kwietnia :)

syneczki Wierze, ze musialas byc juz zniecierpliwiona czekaniem na II kreseczki. to moja czwarta ciaza i kazda zaskoczyla w pierwszym cyklu, wiec naleze do szczesliwcow. Za to tak sie do tego przyzwyczailam, ze nie wiem jakbym zniosla jakby @ przyszla :)
 
Bunny o tak! ja juz myslalam o zakupach przed poczeciem!:-D

Tez mam dylemat co robic bo poki co mieszkamy u taty na 1 pokoju, nie ma szans na wstawienie dodatkowego łozeczka czy łozka a Milosz uznaje tylko swoje łozeczko wiec musi ono zostac, z kolei nie chce nowego dziecka przyzwyczajac do spania ze mna, nie wiem kiedy sie wybudujemy zeby sie przeprowadzic... ech pewnie zaprzatam sobie głowe niepotrzebnie;-)
 
Witam! Czy i ja moge niesmialo do Was dolaczyc? Wczoraj bylam na usg i jest pecherzyk z cialkiem zoltym w srodku, wymiary zgadzaja sie z OM, termin mam na 9 kwietnia. Niesmialo pukam tutaj, bo ostatnie dwie ciaze stracilam :(

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym :)
Witaj!!! tym razem się uda :)

Witam dziewczyny :-)

Od 6 m-cy intensywnych starań test pokazał dwie śliczne kreseczki :-) Robiłam go dziś a więc to jeszcze niepotwierdzone przez lekarza wizyta dopiero 22 sierpnia ale skoro w tak wczesnym stadium wynik pozytywny to chyba coś jest na rzeczy :-)
Trzymam za Was wszystkie kciukasy i proszę o trzymanie i za mnie :-) żeby to faktycznie byłą zdrowa prawidłowa ciąża i żeby moja zygotka się ślicznie zagnieździła gdzie trzeba :-)

A tak po za tym na imię mi Aneta mam 26 lat i dwóch synków Oliwierka 5 lat i Amadeuszka 3 latka. Jak pisałam o trzecie dziecko staralismy się 6 miesięcy przy czym z dwoma synkami zaszłam przy pierwszym podejściu a wiec baaardzo się obawiałam ze jestem popsuta pomimo tego ze badania wychodziły idealnie.
Problemem jest w tej chwili nadżerka odnaleziona miesiąc temu ale cytologia wyszła rewelacyjnie więc zobaczymy co ginekolog z tym zrobi :-) oby było wszystko dobrze :-)

Synów masz cudnych !!!!warto było te pół roku się postresowac zeby zostac kwietniówka:-D
 
Wczoraj bylam na usg i jest pecherzyk z cialkiem zoltym w srodku, wymiary zgadzaja sie z OM, termin mam na 9 kwietnia.
super :) gratuluję:)
Wierzę że tym razem będzie szczęśliwy finał! Ja też jestem mamą Aniołka.

Od 6 m-cy intensywnych starań test pokazał dwie śliczne kreseczki :-)
gratuluję :) wytrwałość została nagrodzona :)
Dla ciebie te 6 m-cy to pewnie było zdecydowanie za długo, zresztą dla każdego by było.
Ja o tą ciążę starałam się wyjątkowo krótko bo tylko rok. O każdą z poprzednich po 2 lata.

wiem że to za wcześnie ale czy WY już myślicie o zakupach?
hehe tak, głównie o wózku ;)

Tez mam dylemat co robic bo poki co mieszkamy u taty na 1 pokoju
no to nieciekawie ale wierzę że dacie radę
 
Lelek też mam trochę problem jak wszystko pomieścić. Mamy dwa pokoje duży i mały. Chciałam sie z bratem zamienić na pokoje. On w swoim tylko śpi więc na mały zamiana by była dobrym pomysłem na ale cóż zrobić jak sie mieszka u rodziców a oni mają problem z ta zamianą. Na budowę nie mam co liczyć. Trzeba coś wymyśleć żeby sie wszystko jakoś zgrało.
 
reklama
Dziękuję za miłe słowa o moich urwisach, niezmiernie mi miło :-D

O zakupach nie myślę
1. jeszcze mi lekarz nie potwierdził zaledwie jeden test drugi robię jutro ;-)
2. Mam dwóch młodocianych synków myślę że na razie wszystko jest co potrzeba ;-)
3. pierwsze co musimy zrobić to przenieść się na większe metraże. Co prawda mieszkamy w domu jednorodzinnym piętrowym ale bytujemy z moimi rodzicami, bratem i nasza czwórka ( piątka :-D) mąż dzieci i ja śpimy w jednym pokoju dodatkowe łóżeczko chyba na suficie zainstalujemy żeby się pomieścić. Niestety ciężko z funduszami ale mamy na to caaaałe 9 miesięcy coś się wymyśli :tak:
 
Do góry