reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Buuu tyle się napisałam i wszystko poszło się .... :(
No nic witam nowe ciężarówczki :) Coś widzę że 8 kwietnia to popularny termin.
Ja w razie czego wolałabym urodzić po świętach żeby przez święta jeść pyszności których nie będę mogła jeść jako karmiąca mama.
 
reklama
kliszka-robiłaś test? bo my się staramy i jeśli teraz się udało to wg ostatniej @ powinnam mieć termin na 26 kwietnia ale jeszcze boję się testować bo jestem 6 dni przed spodziewaną @



Robiłam test wczoraj z pierwszego porannego siusiania i ta druga kreseczka wyszla mi ledwo widoczna,przed chwilką zrobiłam kolejny i kreseczka jest wyrazna!!!! kupiłam zwykły test z tesco 2pk i first response troche droższy.Mieszkam na wyspach,więc nie wiem czy w PL one są dostępne.
 
Czesc Dziewczyny,

faktycznie 8 kwietnia stal sie super popularny, m tez wlasnie wyszlo na kalkulatorze ciazowym, ze bedzie to ten dzien. na jakim s innym wyszedl 12 kwietnia...a i tak bedzie napewno inny termin:-)

Milego dnia:-)
 
Melduje sie z rana:-)

Noc uplynela w miare, ranek mdlaco ale tak pewnie bedzie przez caly dzien:no:



Daffi a Ty tez kwietniówka? Ja pisalam na staraczkach wiec na kilku wakach mi sie ne chcialo:-)


martolinka głowa do góry, to dopiero poczatek takich nastrojów:-D


kliszka witaj wiec na kwietniowkach!:-)
 
Witam! Czy i ja moge niesmialo do Was dolaczyc? Wczoraj bylam na usg i jest pecherzyk z cialkiem zoltym w srodku, wymiary zgadzaja sie z OM, termin mam na 9 kwietnia. Niesmialo pukam tutaj, bo ostatnie dwie ciaze stracilam :(

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym :)
 
Witam dziewczyny :-)

Od 6 m-cy intensywnych starań test pokazał dwie śliczne kreseczki :-) Robiłam go dziś a więc to jeszcze niepotwierdzone przez lekarza wizyta dopiero 22 sierpnia ale skoro w tak wczesnym stadium wynik pozytywny to chyba coś jest na rzeczy :-)
Trzymam za Was wszystkie kciukasy i proszę o trzymanie i za mnie :-) żeby to faktycznie byłą zdrowa prawidłowa ciąża i żeby moja zygotka się ślicznie zagnieździła gdzie trzeba :-)

A tak po za tym na imię mi Aneta mam 26 lat i dwóch synków Oliwierka 5 lat i Amadeuszka 3 latka. Jak pisałam o trzecie dziecko staralismy się 6 miesięcy przy czym z dwoma synkami zaszłam przy pierwszym podejściu a wiec baaardzo się obawiałam ze jestem popsuta pomimo tego ze badania wychodziły idealnie.
Problemem jest w tej chwili nadżerka odnaleziona miesiąc temu ale cytologia wyszła rewelacyjnie więc zobaczymy co ginekolog z tym zrobi :-) oby było wszystko dobrze :-)
 
Syneczki2 gratuluje!!!1 Moze tym razem corcia :)
chlopakow masz cudownych!

Ja na szczescie juz tez mam synka. Za m-c skonczy 3 latka. I ta pierwsza ciaza przebiegala wzorowo, a dwie kolejne stracilam :(
 
trzymam kciuki za wszystkie kwietniówki i mam nadzieję że razem szczęśliwie dotrzemy do mety:tak:
ja też się boję o tę ciążę bo w pierwszej miałam pusty pęcherzyk i poroniłam a teraz jeszcze nie było serduszka widać więc tym bardziej niecierpliwie czekam do następnej wizyty bo wszystko się wyjaśni na 100%
 
reklama
magda a zdawało by się że jak kobieta jest z tych co to ciąże świetnie znosi i bez problemów przebiegowych to i zostanie tak do samego końca :-(
Widzisz ja sama z chłopcami czułam się świetnie, od razu zaciążyłam a teraz? co miesiąc rozczarowania i płacz tysiące badań z których nic nie wynikało. Dlatego teraz tak się boję o to by dobrze się zagnieździło i test się nie pomylił a do 22 sierpnia jeszcze 12 dni oszaleje do tego czasu...
Ty szczęściaro masz już potwierdzone a ja nie wiem czy nie cieszę sie przedwcześnie...

Damy radę, musimy !:tak:
 
Do góry