reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
anansie, krucha witamy i gratulujemy.
Jagoooodka póki co spokój staram się zwracać uwagę na wszystko co jem choć tak na prawdę nie sądzę by to było od pokarmu, bardzo uważam na to co do ust wkładam. Tak sobie myślę że to może sprawka hormonów w końcu one też mają w jakimś stopniu wpływ na jelita...
marcelinko hop hop gdzie jesteś? jak wizyta? no weź nie trzym nas w niepewności.
Ja wiem tak nas dziś szczuła tymi pysznościami a teraz zapewne sama się za nie zabrała i delektuje z daleka co by wygłodniałe oszalałe kwietnióweczki wszystkiego nie rozniosły :-p:-p:-p

Tak regulamin dobra rzecz i szalenie potrzebna by uniknąć wielu "niemiłych incydentów" wspólnymi siłami ułożymy nasz idealny kwietniówkowy spis punkcików.
 
Magda85 Ty to będziesz miała modlości podwójne. Współczuje ale mam nadzieję ze to chwilowe.
A mi mdłości przeszły po dzisiejszym boczku :-) chyba dziwna jestem.

Witam nowe kwietnioweczki! Proszę sie rozgościć!

Syneczki to moze ktoś stworzy taki wątek organizacyjny. I tam wspólnie będziemy tworzyć regulamin i podejmować decyzje

Moje dziecko ma 37.8 nigdy nie chorował po szczepieniach. Dałam przeciwgorączkowe. Jak go kapałam to mu tak cichutko zaczęło charczeć. Nasmarowałam mu piersiątka i plecy Pulmex baby i dałam wapno. No i nie wiem czy to choroba sie jakaś zaczyna czy to po szczepieniach. W końcu rano był badany i wszystko było dobrze.
 
Bunny86 biedny maluszek. Może to jakieś przeziębienie skoro coś mu charczy. Oby było lepiej.
Mdłości przeszły po boczku hmmm ciekawe :-D Jakby moje wróciły to wypróbuje.

Młody nareszcie zasnął. Jeszcze godzinka relaksu i idę spać. Jutro znowu ciężki dzień, muszę ugotować obiad, ogarnąć w domciu i na zakupy. Muszę Młodemu kupić jakąś czapkę na jesień bo robi się coraz chłodniej i mojemu M spodnie bo oznajmił że nie ma ( a zajrzałam do szafy i jakieś 6 par znalazłam - gorszy niż kobieta :-D )
Dziewczyny co gotujecie na obiad bo nie ma żadnej opcji :no:
 
czesc dziewczyny!

czytałam wszystkie posty ale nie pamietam co ktora dokładnie pisała :(

co do regulaminu to pewnie ze tak, jak sie elitarny na swoich to przynajmniej bedzie cicho sza :p

jedzonkiem narobilyscie smaku co nie miara, ale tesciowka zrobiła pycha sałatkę ktora moge jeść bez końca .. a jutro naleśniki z malinami i nutella, mmm!!!

ja miałam dwa razy taki straszny ból brzucha, jakby skręt kiszek, ale zanim na kibelek doszłam to musiałam chwile sie pozwijac z bólu, ale było bez rozwolnienia cdoczytalam gdzies ze podczas ciazy mozna miec skurcze jelit. gdy miałam to pierwszy raz to ból był tak ogromny ze łzy mi poszły i pierwsza myśl ze cos strasznego z Kropka :(
ale sie bałam.. no ale teraz wiem ze to nic groźnego.

trzymajcie sie i spokojnej nocki bez siusiania, wiercenia itp :)

ps- witam nowe kwietniowki !!! :)
 
reklama
witam z rana

to chyba będzie moja stała pora odwiedzin na bb;-)
dziś jadę na badania krwi i moczu

Bunny
lekarz stwierdził że nie wymagam leczenia to mi zwolnienia nie da, czyli jakbym się czuła do końca dobrze to z wielkim brzuchem miałabym pracować?? to nie praca biurowa ze człowiek się tak nie męczy, praca na dziale produkcji to całkiem inna bajka że zdrowy młody człowiek po 8 godzinach ma dość, dobrze że trafiłam już na innego lekarza i do tamtego nie idę, a wydawał sie w porządku:baffled:
Kingaa
w ogóle nie mają prawa cię zwolnić, a jeśli by cię zwolnili a okazałoby się że byłaś tego dnia już w ciąży to muszę cię przywrócić do pracy
ale jeśli masz umowę na czas określony i kończy ci się w pierwszych 3 miesiącach to nie muszą ci jej przedłużać, ale jeśli kończy się w czwartym lub później to muszą przedłużyć do dnia porodu a macierzyński płaci wtedy zus
Angelie
pewnie hormony dają znać i stąd te nerwy;-)
krucha anansie
witajcie:-)
 
Do góry