reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam was wtorkowo!
robaczek super, ze dostalas zwolnienie- milego odpoczynku.
kurczaczku wracaj szybko do zdrowia, trzymam kciuki
Słońce dobrze, ze masz juz zrobionego zeba. Bol zeba to nic przyjemnego.
Syneczi ja mialam tak samo z bolem brzucha i biegunka- tylko, ze mi sie przy tym robi slabo i niestety zdarzylo mi sie to juz kilka razy.
Przepraszam jezeli komus nieodpisalam ale bardzo duzo tego jest i poprostu nie pamietam wszystkiego.
 
reklama
Hej dziewczyny tak szybko piszecie że nie nadążam z czytaniem :/
Apropo dentysty to ja właśnie tez teraz chodze i mam kanałowe leczenie za darmo bo kobietą w ciązy przysługuje:) Fajnie bo zaoszczędze 60 zł:) Mam takie pytanie do Was czy Wy też z rana nie możecie nic jeść bo macie mdłości?? Kurcze ja prawie nic nie jem bo co zjem to do kibelka lece :(
Marcelina ale narobiłaś smaków :)
 
Robaczek no co za lekarz który nie chce dać l4 . Ku**a od tego jest. Mnie łatwo zdenerwować zwłaszcza teraz i bym pojechała mu przynajmniej byś sie od stresowała. Dobrze chociaż ze przy okazji trafiłaś na dobrego lekarza.

Karolcia mnie tylko czasem mdli i tak to objawów brak. Nie przejmuj sie, jeszcze będziesz miała dosyć wszystkich objawów.

Lelek a co tam u Ciebie? Jak sie czujesz?
 
Kinga pracodawca nie ma prawa zwolnić kobiety w ciąży od dnia w którym dowie się o Twoim stanie. Jeżeli wypowie Ci umowę możesz wkroczyć z roszczeniem na drogę sądową i w 100% sąd nakaże przywrócić Cię do pracy mało tego ze skutkiem wstecznym będzie musiał wypłacić wynagrodzenie za czas kiedy nie pracowałaś.
 
Witam was moje drogie.
Dziś coś się nie odzywałam ale miałam baaardzo ciężki dzień. Od rana tylko oczy otworzyłam to pokłóciłam się z moim M. Wogóle ostatnio kłocimy się codziennie, potem godzimy i następnego dnia od nowa :wściekła/y: A ja tylko rycze i rycze. Najgorsze,że kłócimy się o bzdety.
Dziś wkócu zebrałam się do prasowania, zeszło mi jakieś 2 h i miałam już dość na cały dzień. Położyłam się na sofie i leżałam sobie conajmniej do 17-tej. Teraz to już tylko odliczam aż położę młodego spać i też nurkuje do łóżka.

Aaaa i najważniejsze dziś pierwszy dzień gdzie nie męczyły mnie mdłości. W zastępstwie na maxa senna jestem :-D Byle do wieczorka
 
Laseczki a moze zrobimy sobie regulamin ? I od razu pod regulaminem wskazówki co trzeba zrobić żeby mieć dostęp do grupy zamknietej czy też wskazówki jak zrobić suwaczek , jak wstawić zdjęcie, zmienić avator itp.

Angelie ja pewnie też bym sie kłóciła z mężem codziennie ale na jego szczęście w domu jest rzadko:-). Ciesz sie ze masz tylko senność dzis bo to chyba lepsze od mdłości. Mam nadzieję że mdłości już do Ciebie nie wrócą.
 
Jestem jak najbardziej za regulaminem i za tym aby osoby niezalogowane niewchodziły na wątek bo my tu sobie gadu gadu o bolących cyckach a każdy to czyta i to mi się nie podoba. Zalogowanie potrzebne jest tylko do wpisywania postów.
 
Laseczki a moze zrobimy sobie regulamin ? I od razu pod regulaminem wskazówki co trzeba zrobić żeby mieć dostęp do grupy zamknietej czy też wskazówki jak zrobić suwaczek , jak wstawić zdjęcie, zmienić avator itp.

Angelie ja pewnie też bym sie kłóciła z mężem codziennie ale na jego szczęście w domu jest rzadko:-). Ciesz sie ze masz tylko senność dzis bo to chyba lepsze od mdłości. Mam nadzieję że mdłości już do Ciebie nie wrócą.



No też się ciesze,że dziś bez mdłości ale pewnie wrócą bo coś za szybko mineły. A senność też przeszkadza bo młody jest bardzo żywym dzieckiem i przy nim muszę mieć sporo sił. A tych mi niestety ostatnio brakuje.

Ja również jestem za regulaminem bo piszemy o naszych prywatnych sprawach i lepiej żeby nikt tego nie czytał.
 
reklama
syneczki mam nadzieję, że to jednorazowe jak u dziewczyn, a teraz jak się czujesz??
bunny ale szef! Taki sk***l:no:
karolcia u mnie często, ale piję litrami wodę to nie ma wyjścia. Znajdź w sobie jak najwięcej pozytywnych myśli, to pomaga dzidzi...
edytka córa jest rannym ptaszkiem. Ja też całe życie na nogach o 6.30, dopiero jak do pracy poszłam to w weekendy zaczęłam spać do 8.30 ;-)
robaczek super, że się udało!!! :-)
angelie oby mdłości więcej nie było... I kłótni też...
 
Do góry