reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Dziewczyny, a jak u Was z chodzeniam do Wc...bo ja jakoś tak nie zauważyłam częstego oddawania moczu...
właściwie to poza bolącymi piersiami...to żadnych objawów....
trochę mnie to martwi....


słońce85 - skarbie dopatrzyłam się, że tez jesteś mama Aniołków...znaleziono u Ciebie przyczynę? bierzesz teraz jakieś leki.....? jak możesz to napisz na priva, żeby tu nie siać paniki...
 
Ostatnia edycja:
Bunny86 z tym wstawaniem Gabryśki o 7 nie jest tak źle bo mieszkam w domku jednorodzinnym i Gabi jak wstanie idzie sobie do salonu i puszcza sobie bajki a i kanapkę w tym wieku dzieci też już umią same sobie zrobić. Ale to prawda że w tym wieku powinna conajmniej do 10.Ja w każdym bądz razie tak miałam a nawet do 12 jak mnie starsi nie obudzili.
 
Witam:-)
Dzisiaj śniło mi się że zaczęłam krwawić :-(mam nadzieję że ten sen nie był jakiś proroczy
Dziecię śpi to ponadrabiam.Miałam dzisiaj na obiadek ziemniaczki,koteciki mielone i mizerię mniam :-)
augustynka-co sie stało? Skąd te czarne myśli?
robaczek_25-równa babka z Twej szefowej.I jak byłaś u lekarza? Dał zwolnienie?
agnieszka-saszka-a jaki to test długopisem na płeć? :-)
slonce85-dobrze że już ząbek naprawiony i już nie boli
Syneczki2-współczuję rozwolnienia,ja miałam tylko raz i do tego wymioty i cały dzień na uczelni byłam,strasznie się wymęczyłam i tylko uprzedzałam że będę często wychodzić do kibelka i czy mogę bez pytania :-DTylko raz odwiedziłaś kibelek,czy dalej latasz?
Marcelina1984-trzymam kciuki żeby było widać już serduszko :tak:
Karolcia81-ja nie mam żadnych objawów ciążowych,mam zaworty głowy ale już coraz rzadziej.W ciąży z Nati miałam straszny ból piersi a od 8tygodnia wymioty i nudności.Też się trochę martwię tym brakiem objawów ale tłumaczę sobię że każda ciąża jest inna.A pozatym to wczesna ciąża i objawy mogą jeszcze przyjść,jeszcze niedługo i możemy często spędzać czas z głową w kibelku :-)Także nie martw się
 
anussia całe szczęście na tym jednym razie się skończyło ale ból dopadł jeszcze dwukrotnie jednak z o wiele mniejszym natężeniem.
augustynko i jaka decyzja w sprawie ślubu? widzę że suwaczek w dalszym ciągu widnieje ;-)

Powrócę do becikowego na chwilkę. To zaświadczenie od lekarza należy mieć już teraz czy wystarczy o nie poprosić pod koniec gdy będzie się kompletowało dokumenty?
Nie wiem jak to będzie w 2012r. ale na chwilę obecną każda matka po spełnieniu jak widać kryteriów zaświadczeniowych dostaje 1tyś i dodatkowe świadczenie pieniężne w wysokości 1tyś na rodzinę gdzie miesięczny dochód na jedną osobę nie przekracza 504zł. tzn tak było w marcu tego roku gdy przyjaciółka rodziła.
 
Ostatnia edycja:
anussia201 koleżanka rzuciła długopis na podłoge i kazała mi podnieść i niby że jak w rozkroku wypinając tyłeczek do tyłu to chłopczyk a jak dziewczynka to kuca sie ze złączonymi stopami nie wiem ile w tym prawdy ale moim koleżanką sie sprawdziło:-)
ale jest jeszcze taki kalendarzyk gdzie się patrzy kiedy była ostatnia miesiączka i skończone lata mam go w domku to u mnie w rodzinie każdej kobiecie się sprawdziło:D zobaczymy na razie każda przesłanka mi mówi że chłopak będzie:D
 
ale mam dziś dzień....pełen stresu i nerwów ale już jest ok, no więc pojechałam do lekarza a on mi powiedział że mi nie da zwolnienia bo to nie jego problem jaką mam pracę a zakładu pracy a medycznie jest ok więc nie dostanę zwolnienia więc wyszłam z gabinetu i stwierdziłam że i tak żaden lekarz mi nie da od ręki zwolnienia ale do niego już nie pójdę i pojechałam do poradni przyszpitalnej się zarejestrować, w rejestracji były 2 panie pielęgniarki i powiedziałam im co i tak i od słowa do słowa nerwy mi puściły i się poryczałam(wiem głupia jestem ale mi tak łatwo nerwy puszczają) a one żebym nie płakała zaraz przyjdzie lekarz do poradni to z nim pogadają i może mnie przyjmie, i on się zgodził, przyjął mnie i DAŁ ZWOLNIENIE! lekarz bardzo fajny wcześniej go nie znałam i już się zapisałam na nast wizytę,
zapytał też czy miałam pobraną cytologię to mówię że wczoraj ale wyniku nie poznam bo już tam nie pójdę to mi pobrał dziś znowu
także nareszcie będę odpoczywać;)

Edytka
do niedawna też uwielbiałam kawę, w pierwszej ciąży też piłam prawie codziennie ale teraz mi nie smakuje, ale gdyby mi smakowała też bym piła
Słońce
mi się dziś właśnie górna jedynka delikatnie ukruszyła i musze pomyśleć nad dentystą, fajnie że ty już masz to z głowy
Marcelina
trzymam kciuki za usg
no czytałam że tak jest z becikowym ale dziś pytałam właśnie tych pań w rejestracji to mi powiedziały że to już nie ważne że przed 10 tyg trzeba być tylko że się chodziło do lekarza
karolcia
ja nie mam żadnych objawów, fakt że sikam często ale przed ciążą też często chodziłam bo ja ogólnie duzo piję to i dużo sikam
 
reklama
marcelina, ja tez slyszalam ze trzeba byc perzed 10 tyg, ale moja siostra zawsze brala jak juz urodzila i zawsze jej wpisywal wizyty jak chciala i mysle ze zaden lekarz nie bedzie z tym robil problemu :)

robaczek to swietnie ze dali ci to zwolnienie !
 
Do góry