reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Ojjj Edytko jak ja Cię dobrze rozumiem ile ja się nagimnastykuję sama ze sobą by ograniczyć się do tej jednej co drugi dzień choć ostatnio w ogóle mi się to nie udaje, trzaskam co dziennie kubek łyżeczkowej kawki zalaną do połowy a druga połowa to mleko.
Podobnie jak margot zanim jeszcze wiedziałam ze jestem w ciąży będąc na wakacjach z dnia na dzień sam zapach kawy mnie odrzucał a ukochane piwko pomimo tego że plaża że gorąco nie ruszało mnie pozytywnie a wręcz przeciwnie sama myśl o nim przyprawiała smak goryczy w ustach. Pomyślałam hallooo co jest??? to chyba od nadmiaru słońca :-p
sonisia Oliwierek 5,5 ; Amadeuszek 3,5
Całe szczęście moja tarczyca na ostatnich badaniach okresowych przed dwoma tygodniami wyszła ok.
marcelinko ojjjj ale żeś mi teraz narobiła ochotyyyy szczególnie na ziemniaczki surówki i mięsko. Proszę w trybie ekspresowym do Wrześni.
 
marcelinko ojjjj ale żeś mi teraz narobiła ochotyyyy szczególnie na ziemniaczki surówki i mięsko. Proszę w trybie ekspresowym do Wrześni.[/QUOTE]

Już zamawiam kuriera. Pójdzie expresem ;) Mam nadzieje, ze dojdzie w stanie nie naruszonym :))))
 
ale pyszny obiadzik przygotowałyście ;-) Sama bym taki zjadła, tylko gorzej z jego zrobieniem ... Tak mi się nie chce nic robić.

Już jestem po dentyście, zrobiony ząb, zabuliłam sporo, ale mam nadzieje że będzie ok. Tylko że bolało :-(
 
Mi 4 dni przed spodziewaną @ przestała smakować kawa. Smakować to mało powiedziane, smakowała mi jak z niewypukanego dobrze kubka po płynie do naczyń :baffled:Zdarzyło się to 2 razy pod rząd i 2 dni przed terminem @ w ciągu dnia zrobiłam test i wyszedł pozytywny, a wcześniej nie skojarzyłam że to może być związane z tym.
 
Jesteście okropne wklejając takie zdjęcia.BUUUUUU ja też taki obiadek chcę.A muszę dziś oszczednie bo przed wypłatą. Ale jak m. przyniesie pieniążki to zaszalejemy:-D
A jeśli nie gotuję tego na co mam ochotę to boję sie nawet próbować bo dziś szczególnie mnie muli (a do dziś tego nie miałam). Jedynie zupka mi dziś podchodzi.
 
Dziewczyny
Jak ja się przestraszyłam. Siedzę sobie, myślę że pora coś zjeść aż tu nagle jak mnie przerażający ból brzucha dopadł, dosłownie zsunęłam się z krzesła a łzy same wyciekały z oczu. Nie miałam sił nawet myśleć co to może być, chciała tylko by przestało boleć i nie miało to nic wspólnego z ciążą. Nagle czuję parcie na kibelek jakoś się dowlokłam usiadłam i się zaczęło. Koszmarne rozwolnienie a ból przy tym jeszcze większy niż w pokoju.
Aż mnie dreszcze przechodzą gdy o tym wspominam teraz. Tyle strachu, tyle bólu i skąd to się wzięło? nie wiem.:baffled:
 
reklama
hej laseczki:)
mnie dzis też mdli, ale moim sposobem sa paluszki;) nie wiem czemu ale jakoś mi to pomaga;)
synus spi juz z 30 minut, ale dzisiaj miał prolemy z zaśnieciem..skakał w łóżeczku, ugryzł sie w warge, ąz krew poszła, potem zrobił kupke jeszcze, wiec trzeba było wyjąc i przebrac, ale w końcu sie udało:)
ja nie pije kawy codziennie, ale gdy nadchodzi mnie ochota, to pije i nie widze w tym nic złego..nie dajmy sie zwariować dziewczeta:)
ja biore dphaston 3x1 i kw.foliowy 3x1 jedna tabletka ma 5mg. mój lekarz mówił, że kw. foliowego nie da sie przedowakować:)
pozdrawiam


suneczki tez tak miałam. do tego greszcze, zimne poty i mega ból brzucha. u mnie było to jednorazowe.
 
Do góry