reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

olagala-gratki zabka,
my wlasnie po zakupach,kupilismy nowy wiekszy kombonezon z ochraniaczami na buciki:) niestety znow niebieski:-( byl tez czerwono granatowy a le tylko rozmiar 6-9 miesiecy, ja mam zawsze pecha
maniaa- to widze ze nie tylko moj synek jeszcze nie raczkuje,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julianna, źle się wyraziłam, chodziło mi o to, że na dłuższą metę nie pomogą i nie rozwiążą przyczyny problemu, że to nie jest rozwiązanie na stałe, bo używając ich non stop przestaną pewnie działać w końcu.
 
czesc klochane!!
mało mnie tu ostatnio, ale po powrocie do pracy doby mi brakuje i cięzko się ogarnąć, teraz poki wszyscy spia postanowiłam trochęb\nadrobić zaległości:-)

Darucha: masakra, ale sięusmiałam z tych Twoich opowieści o swiezbie!!!
Emilia: ja nic gotowałam często, jak byłam w domu, a teraz mój m wdomu jest i normalnie dogadza mi, gotuje obiadki, sałteczki ( tfu, tfu:-), coby nie zapeszać1

Sonisia
: współczuję tego g***a...
U nas pomalutku, mały zasuwa po całym domu, wstaje przy meblach, chodzi przy stole, , tanczy, daje sporo radości...
W poniedziałek jadac do pracy wpadłam w poslizg i buyło dosyc groźnie, jecała ze mną córa do przedszkola.... najdłysmy się sporo strachu... postanowiłam , ze na wiosnę sięprzeprowadzamy do miasta... mam dosyć tego jeżdżenia zmojej "Ugandy" tym bardziej, że niebawem będę te żwoziła Mikiego i nie wyobrażam sobie narażać tak dzieci...swięta coraz blizej i juz zaczyna się szał zakupów, a ze mam w rodzinie sporo dzieci to najlepiej chyba do prowidaneta zadzwonić po pożyczkę na prezenty :szok:, a tak na marginesie, to czy kupujecie coś Waszym szkrabom?? ja zamówiłam już ten szczeniaczkowy chodzik , jeździk... zobaczymy cóż to za ustrojstwo :happy: dziewczynki miłego "weekenda" Wam życzę i zdrówka dla naszych kochanych maluszków!
 
cześć.. z deszczu pod rynnę :/

bru złapał grypę zoladkowa .. rano obudził mnie chlustem w ucho i dekolt, a po sniadanku chlusnal wszystkim co miał na skoczek, siebie, zabawki i dywanik i podłogę..
dodając do tego powtórne smarowanie cuchnaca mascia zeby choróbsko do nas nie wróciło, to mam ochotę zakopać sie pod śniegiem i obudzić sie za kilka miesięcy !!! :O
do tego miedzy eMkiem a mną ostatnio jakieś napięcie.. to poczucie ze on chodzi do pracy, a ja przecież NIC nie robię...
ku mac! słów brak :/:/:/;/:/:/:/

a tak z milszych rzeczy..

pierwsze mikołajki za nami - Bruno miał chyba fajny dzien :)
najpierw bawił sie naszymi butami pełnymi drobiazgów od Mikołaja, potem byliśmy u babci i Prababciu, a pózniej u cioci i 3 kuzynów gdzie byli jeszcze dziadkowie :)
szkoda tylko ze u cioci dostaliśmy wlasnie ten dodatkowy prezent którego skutki mamy dzisiaj :D

malutki wlasnie zasnal mi na rękach (!!) a ja nie mogę sie ruszyć .. jejku jakie to cudne uczucie tak go przytulac!
żal mi go dzisiaj .. jeszcze tak nigdy nie wymiotowal jak dzisiaj..
ale odpukac juz lepiej !!!!
ugotowalam mu kleik z ryżu i marchewki, co prawda nie miał wielkiego apetytu, ale wypił cała herbatke, a do snu dałam mu HUMANE MCD zamiast mleka i tego tez nie zaymiotowal (jak narazie :D) :happy:
zrezygnuje narazie z mleczka i deserkow, mam nadzieje ze w poniedziałek bedzie lepiej ;))

nooo a co tam u was...

darucha ale u was wesoło :):):) masz małe kasowniki !
ja drżę o małego jak zacznie juz sie zapuszczać we wszystkie zakamarki mieszkania.. będę musiała kupic ta bramkę na schody !!!! :szok:

emilia a ile mały śpi rano..? moj na dworzu minimum : godziny na dworze :)
a po południu raczej pól godzinki regeneracji .. ale bawi sie ładnie sam, wiec mam chwile zeby ogarniacc cały bajzel i tony prania :/

a mu od urodzenia używamy oilatum do kąpieli i tylko jak mały ma przesuszona skorke to smaruje go balsamem dodatkowo.
ale jak jest taka potrzeba to niektóre dzieciaczki wymagają specjalistycznych mazidel :tak:

gochson o tak, wszysko co nie jest zabawka jest super! dzis grzechotka były be, ale za do nakręciła od butelki i miska zajęły małego na 40 min :D

byliście u pediatry? poradzila cos n skórę?

ola jak myśle o kupowaniu prezentów, tłumach ludzi to mi sie odechciewa .. :((
tym bardziej ze w tym roku musimy zaciskac pasa, bo mamy w sumie 13 osób do obdarowania + siebie i bru, moje przyjaciolki.. ;)) a duże wydatki przed nami - moj powrót na studia i nowa szyna dla bru, wiec na luty potrzebujemy jakieś 5 tysięcy :D nie ma któraś na zbycia? :laugh2:

tez chciałam juz choinkę, sle sie nike ze by padła do świat, ale pod koniec przyszłego tygodnia na pewno przymusze eMka :)

happymum brunowi juz kilka razy udała sie ta sztuczka, ale wykumal ze lepiej przewrócić sie na brzuszek i podnieść na czworaka :D potem odepchnnac sie i pach - juz można kopać nozkami w ramę lozka i budzić rodziców :laugh2:

co to za ochraniacze na buciki???

olka jejku bidulko! aż mi sie żal ciebie zrobiło :(:( mam nadzieje ze szybko minie! zdrowka!

maniaa my spimy od początku w niskiej temp i tfu tfu tfu (!!!) mały rzadko jest przeziębiony :)
zdrowka !!!

u na bielutko dookoła, śnieg na tarasie.. achh swieta swieta ! :)

lene gdyby moj eMek został w domu to niewątpliwie byśmy umarli z głodu :D

ja nie mam pomysłu na prezent dla bru - ostatnio kupiliśmy mu skoczek fisherprice i to jest #1, a innych drobnych zabawek ma duzo.. :(
książki kupiliśmy mi na Mikołaja, a teraz nie wiem :O
 
sonsia-współczuję grypy, życzę maluszkowi szybkiego powrotu do zdrowia, ochroniarze na buty takie puchowe doczepiane lubina sznurku jak rekawiczki, jutro wrzupę foto

no to choinkę mamy ubraną, w poniedziałek piękne pierniczki, Dennis dostał od dziadków strój mikołaja i lokomotywę fischer price i jest caly happy
 
Ostatnia edycja:
no ja tez sie wstawie. jestem, jeszcze zyje . ogarniam siebie . poki co motyle w brzuchu . mocno i bardzo ajjj !
 
reklama
olagala gratuluje ząbka. Mój ostatnio bawi się piersią i ściska - ojjj trochę to boli.

Maniaa ja też kąpię małego w emolium od urodzenia.

Sonisia dużo zdrówka Wam życzę.

Reniuszek zdradź jakieś szczegóły ?

My byliśmy w piątek u pediatry i przepisał maść advantan. Mamy zmarować raz dziennie. Po dwóch dniach nie ma śladu bo czerwonych plamach. Trochę się martwię bo to jednak maść sterydowa. Od jutra zaptrzestajemy smarowania - mam nadzieję, że to za chwilę nie wróci, chodź lekarka mówiła, że będzie wracać.
 
Do góry