reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Witam ja na szybko ,bo czasu nie mam.M już po operacji ,siedzi w domu.Najstarszy na antybiotyku i tylko ja na chodzie ze skwarą na ustach.Ludzie trzymajcie mnie bo padnę.Buziaki kochane i jak się poluzuje w domu to zaglądnę do Was.
 
basiek wielkie gratulacje :-):-) też już coraz częściej myśle o 2 bombelku, na pewno dasz radę :tak:

lazy Maja nie jest zainteresowana trzymaniem butelki, nawet jak mam założone takie "uszy" do trzymania, niekapka też nie chce ;-)

MumOli witaj, nasz córy z tego samego dnia, fajnie że się odezwałaś, to prawda, takich cichych podczytywaczy naszego wątku jest baaaardzo dużo (oko moderatora widzi) :-D

Gochson ja mam MESCOMP AC322 Plus, jestem bardzo zadowolona :tak:

Maniaa Maja nie tyle budzi sie z braku smoka, ale jak sie przebudzi i go dostaje to od razu zasypia, to normalne że nie umieja sobie go włozyć jeszcze do buzi (tzn w ciągu dnia w zabawie umie, ale w nocy to co innego).
 
Basiek- ja też od razu zrozumiałam, że jesteś w ciąży:-):-):-) Super dobra nowina! Gratulacje:-D

Julianna- to działaj:-D hihihihi

Ja to jestem nieźle stuknięta, bo też czasami nachodzą mnie myśli o drugim dziecku. Jest to dla mnie niepojęte! Jak mogę chcieć mieć drugiego potomka skoro z jednym ledwo wytrzymuję:szok::szok::-D:-D:-D Chyba jednak czuję zew natury;)
 
Basiek gratuluje :) ja tez bym bardzo chciala ale niestety nie mamy warunkow... mieszkamy z moja mama i mamy tylko dwa pokoje wiec nasz dzielimy z Emilka... Ale szczerze mowiac to chyba popadlam w jakas paranoje... biore tabletki od drugiego miesiaca po porodzie ale i tak caly czas mam obawy ze jestem w ciazy... maz juz sie ze mnie smieje ze co miesiac po test latam skoro krwawienie normalnie wystepuje...
 
Witajcie! :))

ja na szybko niestety- idę dzis do pracy dopilnować dużej imprezy, a wieczorem idziemy z eMkiem do kina ! :happy: pierwszy raz od roku ......!
zeby było smieszniej ostatni film to był zmierzch cz. I, a dzisiaj idziemy na cz. II :laugh2:

muszę szybko sie ogarnąć, spakować małego (po 14 zostaje z nim eMek a potem biorą go rodzice), a tu juz południe..!

na szybko - basiek gratulacje !!!!!!! ale bedzie wesoło ! ! !
planowane ..? :))

my z eMkiem nie chcemy drugiego za szybko, bo nie możemy sie nacieszyć brunem i każdego postępu cieszymy sie na maxa, a boimy sie ze w tym biegu (tempo życia) z dwójka troche bym nam umknęło.. a poza tym bru tak wymiata, ze ja obawiam sie ze drugie mogłyby nie być takie udane :D:D:D

ale basia widzę ze jak zaczniemy czytać o twoich badaniach, dolegliwosciach, radosciach to połowa z nas zaciazy raz dwa :laugh2:

exquise ale przystojniak !! i staje juz ?! o mebelki sie łapie..??

monissia no prosze jaka suprise! ja czekam aż mały zacznie próbować :):):)

pauletta wczorajsze bozole udane..?? :)) eM powrócił?
gratki zabkow !
u nas widać jakieś przeswity na dolnych jedynkach :O

kasia my mamy termometr bezdotykowy MicroLife i bardzo dobrze sie sprawdza, a często jest na promocjach w superpharm za 99 zł :tak:

reniu Maksio jest slodziak na maxa.. a tego fotelika naprawdę ci zazdroszczę !

adasza mały śpi w samym bodziaku bez skarpetek?? kocham takie stopki !!!
ja tez chciałam małego nie przegrzewac ale mamy tak chłodno w sypialni ze niestety spiworki, kocyki itp :D

olagala welcome!!

julianna widziałam takiego slodziaka kangurka z snoozebaby - 2w1 : przytulanka a do kieszonki wkładasz butelkę i mała może sie przytulić i jeść :))
sama bym sobie kupiła, ale mały sam trzyma butle nawet w boy i nie mam pretekstu :D

agata duuuuuuzo siły i cierpliwości...! :***

dobra spadam bo czuje presję czasu ;)

miłego weekendu !!!!
 
reklama
Do góry