reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Lazy, pomysł rodem z internetu ;-) Adaś miał ostatnio brzydką pupę, a raczej przód spod pieluchy, zaczęłam go przy każdym przewijaniu myć wodą, zamiast chusteczkami jednorazowymi i skóra śliczna. Nawet po zamianie na wielo tak nie wyglądała. Fanie jest się zorientować po pół roku co dziecku szkodzi...

Olka u nas też przy pobudce przed północą udaje się małego czasem oszukać, ale akurat wodą/soczkiem, ale później tylko pierś i koniec
 
reklama
Witam wszystkich,
ja taka załamana! mam dość! ale widzę że nie tylko moje dziecko ostatnio takie marude... troche mnie to umacnia ;) Bo chwilami mam takiego doła (a raczej nerwe) że mam ochote sobie poprostu uciec.
2 zęby na dole mamy, ale góra baaardzo opuchnięta. Pozatym katar, chrypka, kaszelek - obserwuje narazie i sie zastanawiam czy isc do lekarza. Najbardziej to ta chrypka mnie martwi... ale gorączki nie ma.
W nocy 2 lub 3 razy sie budzi na butle, a najgorsze gdy czasem nie chce zasnąć i godzine go głaskac musze.
OK tyle moich żalów - od razu mi lzej.
Przy pierwszym synku tak źle ząbkowania nie przechodziliśmy.
Każde dziecko inne, ale wszystko minie - tak sie pocieszam ;)
Pozdrawiam wszystkich i CIERPLIWOŚCI zycze!
 
Gochson ja też mam właśnie babyono i jest totalne dno...mi moja pediatra poradziła termometr termoflash...sama z niego korzysta i mówi, że jest świetny...ja jeszcze nie kupiłam bo cena jest masakrująca...
 
witam:) ja korzystam z microlife i jestem b.zadowolona. Mierzę nim zarówno temp.ciała jak i np. temp.wody do mleka:-) kupilam na allegro za 99 zl:-)
 
reklama
Do góry