reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Cześć dziewczyny:-)
Czy mogłabym się jeszcze dołączyć do forum i powymieniać z Wami doświadczeniami z tego pięknego okresu w naszym życiu, jakim jest macierzyństwo?:-)
Moja córeczka Ola urodziła się 11.04.2012 w 38 tc. , ważyła 3035 g, 10 pkt, teraz ok. 8 kg, jest w 50. centylu wagowo i wzrostowo.
Mieszkamy obecnie we trójkę w Warszawie. zdecydowaliśmy, ze do ukonczenia przez córeczkę conajmniej roczku będę się Nią opiekować, więc jestem na wychowawczym i "siedzę" w domu;-)jestem przeszczęśliwa, że mam taką możliwość, bo chyba uzależniłam się od Małej i nie potrafię Jej zostawić na dłuzej niż 1,5 h ( i psychicznie i fizycznie, bo Córa nie chce jeść praktycznie nic poza cycunią : p)
o forum wiem od jakiegoś roku, ale jak pewnie cała masa innych dziewczyn wcześniej jakoś nie przybrałam się do zalogowania.

Co do pytania o termometr to ja mam Thermoflash ijestem zadowolona, choc jak jest podwyższona temp to pokazuje trochę różne wartości zależńie gdzie się kliknie,Ale jak jest w normie to wszedzie 36,6 pokazuje. przydatny jak ktoś karmi butlą, bo dobrze mierzy temp. płynów.

Poza tym mam tez microlife i uzywam go do pupki jak chcę zmierzyć dokladnie.

Pozdrawiam ciepło
 
Ostatnia edycja:
lene55, lazy_butterfly, olka505 - dzięki za odpowiedz - znacznie mnie to uspokoiło. Po mojej córce wszystko wróciło do normy szybciej dlatego miałam obawy. Ale ona też mniej jadła z piersi więc to pewnie dlatego. AC

Ja mam termometr MESCOMP AC322 plus i też jestem w miarę zadowolona. Wydaje mi się, że najlepiej jest kupić laserowy a ten mój niestety nie jest.

Do dziewczyn, którym dzieci marudzą i cierpią przy ząbkowaniu -mam takie kuleczki Osanit, wg mnie są świetne. Daje synkowi 8 na język i od razu mu lepiej. Nie wiem czy są w Polsce bo dostałam je od bratowej z Niemiec ale może można je gdzieś dostać.
 
_basiek_ Wielkie Gratulacje!!! Na pewno dasz radę, kobiety potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji :) dzięki małej różnicy wieku dzieciaczki będą ze sobą bardzo związane:)
Dziękuję Ci za powitanie:)
 
_basiek_ gratulacje!!! Kochana dużo zdrówka, aby ciąża przebiegła szczęśliwie :) Super!! podziwiam, bo ja ostatnio wymiękam przy jednym dzieciaczku;) Pewnie, że dasz radę kwestia organizacji :)
MumOli witaj!!!
U nas noc masakryczna a w ciągu dnia bardzo fajnie :) Dziś mój eM wraca wreszcie, więc dziś może się wyśpię ;)
Mam pytanko, moja Gabi budzi się ostatnio w nocy bardzo często i po prostu domaga się smoczka, jak jej go dam to od razu zasypia (chyba ze się trochę rozbudzi to wtedy zaczyna się lulanie) Macie taki problem u swoich dzieciaczków?? Już sama nie wiem co mam z tym zrobić :( jak zasypia to wypluwa go a potem się go domaga i tak w kółko :( kładę jej blisko buźki smoka czyli ma 2 i czasem sama se go włoży do buźki ale rzadko i jest wtedy lament ;(
 
reklama
Do góry