reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Julianna-jest okropna w smaku takie goszko- kwaśne i strasznie nieładnie pachnie na początku mały niechciał go pić teraz już jest lepiej, no i ciężko sie rozpuszcza
 
reklama
happymum nan 1 też fantastycznie nie smakowało, ale dwójka już jest lepsza w smaku...a wy na 1 czy na 2?
W 1 roku są 3 szczepienia plus żółtaczka...

Pauletta ale chyba miarkę manny rozgotowanej??

Ewula Zosia ma 3 drzemki w ciągu dnia max po 40 minut każda...chyba, że na spacerze jesteśmy to dłużej...

Agata a czemu czekaliście po szczepieniu w przychodni?

_agata gratki zębola:) Super, że tak sobie Tośka radzi...oby tak dalej:)

Uważajcie dziś na siebie Kobitki na tych cmentarzach...do juterka;*
 
Agata777 i jak po szczepieniu? To Wasze pierwsze? Ja chciałam DTPa zaszczepić, ale w mojej pierwszej przychodni piguła z punktu szczepień twierdziła, że takie szczepionki są dla kilkuletnich dzieci (w końcu ona tylko takie miała...), a lekarz pod jej komendę gadał...

Agata89, też rozważałam wełniaki, ale jednak PUL-e dokupiłam. O lanolinowaniu zobacz sobie tutaj: kuracja lanolinowa raz jeszcze Daj znać jak się będą sprawować.

Kasiagaw, to Zosia śpi jak Adaś. Ja to bym wolała odwrotnie - w domu długo, na spacerze krótko, żeby coś porobić w domu, no ale cóż... ;-)

U nas dziś pogoda iście spacerowa - od ponad 2 godzin pada i szaroburo. Na cmentarz dziś i tak się nie planowaliśmy wybierać, bo na ten największy w Polsce to ciężko się dostać, ulice wokół pozamykane, tramwaje przepełnione, a z wózkiem to już w ogóle nie dałoby się wejść, do tego na bramach tłok. Odwiedzę dziadka w weekend, albo w poniedziałek, z resztą tydzień temu byłam, a 1 listopada to nigdy nie lubiłam. Rodzice zawsze mnie ciągnęli na cmentarz po grobach ludzi których nawet nie znałam, no bo trzeba się przejść. Albo się pamięta o bliskich cały rok, albo nie...
 
Ja szczepię w punkcie szczepień dla dzieci wysokiego ryzyka ,bo wcześniaki.Wszystkie szczepionki mamy acelularne czyli zabite.Dostaliśmy zaświadczenie od neurologa ,że tylko takimi możemy szczepić.Troszkę marudzą.
 
Ostatnia edycja:
kasiagaw
user-offline.png
-czekaliśmy aby zobaczyć jak dzieci zareagują po szczepieniach.Czy nie będzie np.jakiejś reakcji niepożądanej.Tam wszyscy muszą czekać po szczepieniu.
 
Ewula nie wiem czy są refundowane,ale chyba nie.Jeśli byś miała zaświadczenie od alergologa lub neurologa,że dziecko ma być szczepione szczepionkami acelularnymi to by zaszczepili Ci za darmo.
 
Dziewczyny piersiowe ;) jak tam wasze zabolki??? ja jestem w trakcie leczenia, 3 mi zostały, tzn do leczenia :) haha i właśnie dziś mi się złamał kolejny! masakrejszyn... nieźle wysysa mój mały mlekojad ze m,nie witaminki ...
Ja własnie od garów odeszłam, bo rodzinka z Poznania do mnie jedzie na weekend , mój małż zaprosił,a ja jak zwykle nie wiem w co ręce włożyc, a ten zadowolony idzie na noc do pracy dziś!
zrobiłam: rybkę w occie, po grecku, śledzika pod pierzynką, sałatkę z brokułem, gyrosa, mielone, tortillę i ciacho! mam nadzieję że ich nakarmię dobrze ;)
A w poniedziałek arbait! ale mam pietra, trudno po roku będzie wrócić od nowa odbudować swoją pozycję, odnaleźć się realiach i przestawić no nowe tory... no cóż, raz już to przerabiałam, a na wychowawczy nie mogę sobie niestety pozwolić :baffled:
Miłego weekendu kochane i dużo zdrówka dla Was i dzieciaczków!
ps. mój mały zaczyna raczkować :0 trochę niegramotnie mu to idzie i brak koordynacji, ale ubaw przy tym mamy po pachy!
 
reklama
_agata - daj znac jak te welniane pieluszki :-) ja ostatnio kupilam Tots Bots i mi sie podoba. Wklad ma wszyty do pieluszki i jest bambusowo-mikrofibrowy :-)

Ewula - to niewazne kiedy i czy sie chodzi na cmentarz, wazne, ze zmarlych ma sie w sercu :-) ja czesto nie jestem po prostu w stanie...

lene - zawstydzilas mnie, bo ja u zebisty jeszcze nie bylam :-( musze koniecznie sie wybrac, bo ten moj ssak wszystko ze mnie wysysa ;-) wlosy mi sie strasznie przerzedzily. Musze do fryzjera sie wybrac :dry: obslinilam sie jak czytalam o tych rybkach w occie, i salatkach i... o-esuuuu ;-)

Ktora zna jakis fajny przepis na ciasto 3bit?
Cos mnie probowalo wczoraj znowu rozlozyc, ale wzielam paracetamol, wypilam kilka herbat z imbirem i chyba przeszlo.
 
Do góry