reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Kasia, Pauletta, kupiłam kombinezon, niestety w rozmiarze 80 nie było wyboru i kupiłam bez rozpinanych nóg, na spacerze był już w użyciu i obeszło się bez marudzenia podczas ubierania.

Happymum, Adam też najbardziej narzeka podczas ubierania wszelkich rękawków, a jak trzyma jakąś zabawkę i muszę mu ją na moment zabrać to już w ogóle jest wielka rozpacz... No chyba, że siedzi u mnie na kolanach podczas ubierania.

Jak tam ze spaniem w ciągu dnia Waszych dzieci?? Adam w domu to maksymalnie 40 minut pośpi, a na spacerze to i 1,5 godziny potrafi. Już nawet próbowałam go ubrać w czapę, położyć pod kołdrą i otworzyć okno, ale nie daje się oszukać.
 
Ewula mój denis śpi w dzień 4 godz. o 10;00-godzine potem o pierwszej 2 godziny i o siedemnastej 40min-godziny no i o21 pierwszej idzie spac i spi do ok8 rano ale on od początku był śpioch:)
 
Hej my po szczepieniu.Stresa miałam na maxa.Zaszczepiliśmy DTPa.Odczekalismy 2 godziny w przychodni i do domku.Teraz dzieciaczki śpią.Pani dr z punktu szczepień powiedziała mi abym spróbowała za tydzień wprowadzić Jasiowi Nan ha.Ona stawia na uczulenie na mleko.Mąż alergik i astmatyk,syn był na mleku sojowym potem doszła astma.Ja uczulona na białko mleka krowiego.Ja jak ubieram dwoje to jestem mokra.Mamy kombinezony i to jest błogosławieństwo.Bo jak dwoje daje koncert to istny armagedon.
 
Witajcie :)
w końcu znalazłam chwilę ,bo aż mi dziwnie przez tyle czasu nic nie pisać ;-)ale grunt ,że wiem co u Was ,bo zawsze poczytam wieczorem :-D
Mamy drugiego ząbka :-) czyli Tośka jest szczęśliwą posiadaczką dwóch dolnych jedynek i powiem Wam, że tak zęby to mogą wychodzić :tak: fakt, że w nocy słabo śpi ,ale do tego już sie przyzwyczaiłam przez te ponad 6 miesięcy :-D a poza tym zero zmian w zachowaniu :szok:
Zachorowałam na wełniaki jeśli chodzi o pieluszki i kupiłam trzy i czekam teraz z utęsknieniem na nie ;-):tak: dziewczyny któraś ma ;> bo jeszcze muszę doczytać jak je "zakonserwować"
Weekend minął na uczelni, bo miałam zajęcia 8-21, ale zleciało szybko i plus jest taki, że Tosia opanowała jedzenie łyżeczką i jak mamy nie ma to z butelką też sobie poradzi i spokojnie pójdzie spać :-) także dumna byłam strasznie z wszystkich moich domowników :tak:
"Trzecie dziecko" czyli synek koleżanki niestety ten tydzień jest w domku, bo ma strasznie wysoką gorączkę ok 40stopni i marudny jest i biedny, ale nie wiadomo co to, może 3-dniówka ? okaże się niebawem, tylko skąd miałby ją mieć ? :eek:

Uciekam, Tosia woła :-D
następnym razem spróbuje jeszcze odp i Wam
 
happymum20
user-offline.png
-nie nie jest sojowe.Ha ha zrób następne podejście i bliźniaki może trafisz:-)
Witaj Renatka.
 
Za drogim podejscien to juz nie. Chcialam za pierwszym bo zawsze chcialam dwoje dzieci mam 15 lat mlodszych braci bliźniaków moj P. Ma kuzynostwo parke ale nam nie wyszlo teraz bym chciala coreczke:)

Moj dennis ma skaze bialkowa i pije nuntramigem ale to najgorsza z możliwości
 
reklama
AGATA spróbuj z tym HA może to pomoże, ale próbuj przynajmniej z tydzień

happymum czemu Nutramigen to najgorsza z możliwości??

Nowe kwietniówki zapraszam do wątku "poznajmy się", napiszcie nam coś o sobie ;-)
 
Do góry