reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

myself- ja od razu zapieram mydłem w płynie albo płynie do zmywania naczyń, tworzysz taką pianę i trzesz...Zdarzało mi się nie robić kilka razy po 2 godzinach i też schodziło. Potem pralka i jest gites.
 
reklama
Pauletta super, że weslicho udane i że Filip taki grzeczny się zrobił. Zosia też gada na maxa. Jest roczulająca. A wino smakuje mega po tak długim czasie. Ja imprezy bez dziecia popieram w 100%. W końcu nie tylko jesteśmy matkami...

_agata jestem w szoku co do jedzenia Tosi...mój żarłoczny dzieciak chyba by się zapłakała od takiej ilości mleka...

myself mam dokładnie ten sam problem z marchewką...

U nas eMek chory, więc na mojej głowie Zosia, dom, firma moja, firma eMka i ogólnie padam już dziś na pysk. Wszystko sama, sama, sama...I jeszcze obsłużyć chorego oczywiście trzeba. Wymiękam. Więcej nie napiszę, bo padam.

Do juterka:*
 
Witam:-) to znowu ja:-) boys śpią więc pora na małe przyjemności:-)
u nas jednak nie udało sie zrealizowac czesci planow na weekend, po stół nie pojechalismy bo się pokłocilismy o jakąś pierdołę i rozkręcilismy taka aferę, że już nigdzie razem nie chcielismy jechac, ale jak to mówią do 3 razy sztuka, drugie podejscie za tydzien hehhe;-)
Poza tym, w związku z natchnieniem na domowe słoiczki mój ojcieec dostarczył mi siatę jabłek, marchwi i pietruszki (wszystko z działki, bez oprysków i nawozów) teraz tylko dokupic reszte produktow na ryneczku i ruszamy, hehhehe, no i te puste słoiki trzeba skombinowac:-)

Pauletta- jaka mama chciałaby Cie skrytykowac za wyjscie bez dzidziulka??:szok: chyba wieksozsc z nas o tym marzy:-) i super, że się dobrze bawiliscie!!! a z Filipa kawał zdolniachy. mnie te opowiesci boysów też rozwalają, do tego stopnia, ze postanowiłam ich nagrac na kamere- ale jak na złosc j,ak tylko właczyłam sprzet ,chłopcy zaniemówili hehehehe. a co do winka, to fakt, czerwone półwytrawne (moje ulubione) po takiej pzrerwie smakuje jak milion dolarów:-) a w mojej diecie to juz winko gości od 4 miesięcy:-)

agata89- Tosia z pewnością zakochana, skoro nie ma apetytu:-) a tak na serio to kawał twardzielki z niej:-)
dobrze, że macie taki wybór z tym basenem - my byśmy bardzo chcieli z chlopcami uczeszczac na basen, ale u nas nie ma gdzieee. a powiedz drogie są takie zajęcia?

myself- ja mam ten sam marchewkowy problem, nawet jak zapiorę to i tak zostaje taka żółtawa poświata po praniu. któraś z kwietniwoek polecała mydełko na plamy, chyba spróbuję bo pół garderoby przez tą marchewkę wytracę.

kasiagaw- no to sezon chorobowy rozpoczął się chyba na dobre:-( niech małżonek wraca do zdrowia, bo pewnie wiecej przy nim pracy niż przy Zosi;-) a ja się czasem zastanawiam czy jakbym zachorowała to mój mąż ogarnąłby naszą dwójeczkę, psa i dom, hmmmm....

dziewczyny jak super się pisze jak się jest na bieżąco:-)
dziewczyny a gdzie sonisia, wczesniej widziałam jej posty, ale osstatnio chyba zamilkła, oby to było chwilowe:-)
dobrej nocy
 
Helo Ladies!!

eMek dzisiaj na kursie wiec wieczor spedzam samotnie;-) no nie samotnie bo z Wami :)) Szymek po kapieli i cycku slodko zasna, a ja czekam na zakonczenie aukcji na bugaboo bee. Mam ogromna nadzieje, ze wygram i nie przeplace:-D na zabkowanie zaczelismy stosowac chamomille i chyba jest troche lepiej, co prawda nadal w nocy wstajemy ale to chyba bardziej ze wzgedu na katar. Jesien do nas juz zawitala :(( rano trzeba sie juz dogrzewac i liscie leca z drzew...


Darucha oj skad ja znam te wielkie klotnie o glopoty:-D oby za tydzien udalo sie nabyc prezent chrzcinowy dla Maluchow:tak::tak: teraz to musisz juz pekac z dumy, 4 dzien juz jestes na biezaco i obys juz z nami zostala:tak:kurcze tak czytam Twoje posty i faktycznie az chce sie miec blizniaki :)))

Lazy a moze poprostu Julka w Twoim towarzystwie nie chce marnowac czasu na spanie, a przy tesciowej bylo tak nudno, ze poszla spac i nie miala ochoty wstawac:-D

Rekinasia super, ze sprawy kanalikowe same sie rozwiazaly:tak:

Agacina moj maluszek tez duzo bardziej lubi spac u nas w lozku;-) chyba materac mu bardziej odpowiada:-D

Kasiagaw ale Zosienka Wam niespodzianke w wannie zrobila:-) zdrowka dla meza!

Olka u nas tez jest kaszelek, ale chyba to dlatego, ze wydzielina z noska leci do gardelka(mam taka nadzieje)

Reniuszek jak tam wyjscie??

Agata89 super, ze ualo sie znalesc nowy basen:tak::tak:

Milej nocki wszystkim!!
 
Witajcie :-)
Dziewczyny potrzebuje jakiś 2szt zapasowych pieluszek i celuje w jakieś tańsze ;-) powiedzcie mi jakie polecacie ? ze świata pieluch ?
 
Ja mam ze świata pieluch pul minky i są OK... wytrzymały 3h spacer na jednym wkładzie ;)
Mam też bobolider... i jest fajniutka! Ale jak Jaśko miał ją trzeci raz na pupie to po godzinie był mega przeciek :baffled: nie wiem... może za luźno zapiełam.. ogólnie wydaje mi się jakaś większa, może dlatego że jest sam PUL bez minky..
 
reklama
Dziewczyny mam prośbę od mojej siostry , która prowadzi badania do swojej pracy mgr .
Wypełnijecie ankietę:tak:
"
Zachęcam wszystkie osoby w wieku 20 - 30 lat do udziału w 2 ankietach, które dotyczą diety odchudzającej Ankieta - DIETA ODCHUDZAJĄCA, oraz nawyków żywieniowych Ankieta - NAWYKI ŻYWIENIOWE. Wyniki z obu ankiet pomogą mi stworzyć autorski projekt diety odchudzającej, który potrzebuję do pracy magisterskiej. Uzupełniajcie i udostępniajcie swoim znajomym!:) Z góry dziękuję za udział i za poświęcony czas!"
 
Do góry