reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Adasza-jeżeli polujesz na promocje, to w rossmanie z tą kartą rossnę można kupić dowolne dwa opakowania pampersów za 100zł, ja kupiłam 4 i wychodzi 0,60zł/szt,a w tym tesco chyba 0,65zł/szt jak dobrze policzyłam. Niestety nie wiem do kiedy jest ta promocja, ja kupowałam przed wczoraj.
 
reklama
Agata- jakie księŻniczki ja tu widzę! :) Wszystko będzie dobrze! Pomyśl, że to tylko zjazdy, a co by było gdybyś musiała niebawem do pracy wracać???;-)

Reniuszzek- piękna! ALe ale i tak bym porządnie wypoczęła na Twoim miejscu:-)


Olka- też polecę po te Pampersy! To jest super deal;)

Kurde dziewczyny licytowałam fajną kurtkę na Allegro i pipa mi odwołała aukcję:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Pewnie się dogadała z inną pipą:sorry:;-);-);-);-);-)
A Filipka dzisiaj zmusiłam do butli, ale trwało to chyba z godzinę...co to za charakterne dziecko jest:confused2:

No idę spać, bo padam już. Byłam u dentysty i jakoś mnie to zmęczyło:p Dobranoc:laugh2:
 
Witajcie dziewczyny:-) napisałam do Was 2 dni temu ale stronka mnie wylogowała i jak zalogowalam sie ponownie to moj post nie istniał. postanowiłam napisac dzis a tu jakims cudem wyskoczyl moj stray post... cuda wianki,,,,,, wklejam go zatem : "hej girls:-) jak miło do Was znowu pisac:-) podczytuje Wasze rozmowki jak tylko mam czas, ale mam go podwojn ie mało, wiec musicie wybaczyc:-) dobrze ze MAgda85 do mnie czasem zadzwoni, napisze to mi zda relacje co tam u Kwietniówek, z resztą Magda85 jest w ogóle mega wsparciem w podwojnych kwestiach, za co jej bardzo dziękuję:-):-)

zawiszka, basiek- naszA okulistka tez nie ejst zwolenniczka przetykania bo podobno nic to nie daje, no ale wiadomo kązdy lekarz ma swoje zdanie, u nas z oczkiem problem skonczyl sie po codzienym przemywwaniu blephasolem - ale to pewnie za słaby srodek na dużą ropkę.

Pauletta, mammamia,andzik- te noce kiedyś muszą minac ... :-)
olka505- nie pamietam Cie z forum za czasów ciąży tak więc witam Cię na wstepie i musze pzryznac że oniemiałam na widok wagi Twojego maluszka- juz sobie wyobrażam jakie musisz miec bicepsy od noszenia takiego pulpeta. nasz Piotrus dbija do 8 kg i już mi sie snilo w nocy ze nei moge go uniesc nA rekach, na szcezscie Franio waży troche mniej wiec jest szansa że jeszcze troche sił uda mi sie wygospodarowac na noszenie tej dwojeczki:-) p.s. co do tej krzywicy to troche sie zaniepokoilam bo nasz Franek ma tez czesto spocona nozki, i glowke tez hmmmm a poza tym to jego ciemiaczko prawie ze bez pzrerwy pulsuje... podajemy devikap ale ktow ie czy chlopacy to przyswajaja.

p.s. widziałam jakis wpis odnosnie devikap-u co prawda na buteleczce jest info ze lek ten sprzedaja na recepte ale np u nas w aptece dostalismy devikap bezz recepty tak wiec warto sie spytac farmaceuty.

Witam Wszystkie "stare forumowiczki"- kasiagaw,reniuszek, robaczek, lene agata 777, sonisia. pauletta- bo widzialam ze dzielnei trwacie przy naszym forum:-)
pzreczytalam tylko kilka ostatnich stron wiec pewnie kogos pominelam, za co pzrepraszam:-)

mam zamiar do Was teraz czesciej zaglaadc o ile chlopcy mi na to pozwola:-) wiec się wdrozę i nie bede juz nikogo pomijac:-)

co do postepow maluszkow- to moi chlopcy obracaja się na brzuszek z kazdej mozliwej strony, zdarza sie im ale barzdo radko obrocic z brzuszka na plecy, pełzaja,wcinaja stopki, i cwicza juz do raczkowania bo tak smiesznie unosza dupke przy pełzaniu."
 
Agata 77 dzięki za odp. chyba zrobie chłopakom to badanie i przy okazji zbadam im poziom żelaza bo lekarz kazał anm podawac Actiferol do 1 r..z tylko, że chłopcy maja po nim okropnie twardy brzuszek i konczy sie to okropnym płaczem-chciałabym odstawic to żelazo ale kolejna lekarka potwierdziła, że blziniakom trzeba podawac to żelazo i koniec , a Ty je podajesz swoim okruszkom ?
 
Ja odstawiłam żelazo zrobiłam im poziom żelaza i wyszedł 99 norma do 100.Zrobiłam badanie tydzień po odstawieniu żelaza.Dla świętego spokoju zrobiłam jeszcze poziom wapnia.Neonatolog kazał odstawić a w rejonie kazali dawać.Posłuchałam neonatologa.Żelazo jest w mięsie więc niunie jedzą codziennie mięsko i to sporo.W zasadzie podaję zmiksowane mięso plus warzywa.
 
Agata- a od kiedy podajesz chłopakom mięsko? ja podałam im raz zupkę z dodatkiem kurczaka i raz zupkę z dodatkiem cielęcinki, ale jakoś nie ponawiałam tych prób bo myślałam że na mięsko jeszcze za wcześnie...hmmmm
a pochwal się jeszcze ile te Twoje skarby ważą:-)
 
Wagowo miesiąc temu 6 kg.Ja daję długo mięsko i dają królika ,indyka,kurczaka i cielęcinę.Na początku jechałam na słoiczkach a teraz mieszam tak 1xw tygodniu słoiczek a reszta mięsko i do zupki dodaję masełko.
 
reklama
wielkie dzięki za te info:-) jutro śmigam po słoiczki mięsne:-) właśnie zaglądnełam do naszej sypialni, która jest jednocześnie pokojem chłopców i widzę, że Piotrus musiał cos marudzic, bo śpi teraz w łóżku z tatą,,hehehe:-) ładnie przybierają Twoje skarby, od takiej niskiej wagi urodzeniowej , super:-) moi chłopcy są grubaskami: Piotruś waży 8,5 kg, a Franio 8 kg :szok:
 
Do góry