reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Witam kochane:)
Ja coś się ostatnio nie potrafię zorganizować:( przy moich dwóch gagatkach doby mi brakuje ale mam nadzieję że jeszcze chwila i jakoś się zorganizujemy.
Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki za pozostałe kobitki 2w1

Kasia
jak masz 3cm rozwarcia to może obejdzie się bez indukcji. Trzymam kciuki &&&&&&
myszka czekamy na info:tak: kciuki &&&
 
reklama
ale owocny wczorajszy dzien! :) 4 maluszki..! GRATULACJE DZIEWCZYNY!

za dzisiejsze trzymam mocno kciuki &&& :)

a u nas spokojny poranek .. nie chce zapraszać ale moj synek to prawdziwy aniolek! ślicznie śpi w nocy, budzi sie na jedzenie ale bez wielkiego płaczu więc wstaje rano wyspana i szczęśliwa na 200% ..
tylko poranna pielegnacja (mycie, oliwkowanie no i zmiana pieluszki) to prawdziwa kara ;) pokazuje mi wtedy na co stać jego plucka :tak:

wczoraj mieliśmy pol dnia poza domem - zarejestrowalismy maluszka w usc, byliśmy u babci a potem u lekarza.. i w domku po 20 ;)
a bruno był grzeczniutki jak be wiem!

jestem zakochana po uszy ..

postaram sie teraz nadrobić choć cześć Waszej produkcji .. :)
 
Termin mija, już po YCD a u mnie nic :-) jedyna nowość to, że się porządnie wyspałam do 11 :szok: dzisiaj piękny dzień, ma być 20 stopni, szkoda, że nie mam ogródka, żeby wyjść z książką i leżaczkiem :dry:

Kasiu miałaś masaż? Ja na stan zapalny dostałam Palin, on chyba ma dość szerokie spektrum działania i to dostałam przy ujemnym posiewie, ale dużej liczbie bakterii w moczu

Czy ktoś ma info o Szymonku Magdy?

Dzisiaj o 17:30 mam wizytę

Mamusie może piszcie więcej na głównym? bo tu się pustki zrobiły faktycznie, mamusie piszą kilku po innych wątkach, co trudno ogarnąć, zwłaszcza przy dzidziusiu
 
hej

Kasia
trzymam kciuki aby ruszyło lada chwila i żebyś już się nie męczyła, antybiotykiem się nie martw, nie jedna z nas brała i wszystko będzie dobrze, a z dwojga złego chyba lepiej że to pęcherz niż gęstoza..
skoro badanie cie bolało to może gin ci masaz szyjki zafundował?
Paulusia
ja dopiero od niedawna zaczynam się jakoś ogarniac z moją dwójką;-)
Sonisia
super że trafił ci się taki grzeczny 'okaz';-)
Rekinasia
jak dla mnie byłoby lepiej gdyby wszelkie dyskusje były na głównym ale skoro większość chce podział na wątki to na głównym niestety pustka, a ogarnąć wszystko przy dziecku to ciężko więc na osobiście traktuję wątki wybiórczo w zależności od czasu

mój synuś zaczyna się troszkę uśmiechać już tak świadomie:-) wygląda wtedy cudnie:-)
 
Witajcie :-)
Tosia śpi, a G z Ninką pojechali w odwiedziny do znajomych więc mam chwilkę spokoju i ciszy :-) Pogoda piękna, zaliczyliśmy już spacerek i szaleństwa na placu zabaw :tak: oby faktycznie było tak przez kilka dni, bo aż chce się żyć i wychodzić z domu ;-)
Robaczek, paulusia- ja póki co nie byłam z maluchami dłużej sama niż 3 godz więc nie wiem jeszcze jak to będzie, na razie mam "posiłki" w postaci G więc jest spokojnie, ale początki na pewno nie będą łatwe ,szczególnie ,że Nina pewnie strasznie będzie tęsknić za wszystkimi szalonymi zabawami z G w stylu turlanie się, bieganie, wrzeszczenie :-D
sonisia- to super grzeczny ten Twój synek :-)
kasiagaw- solidne masz to rozwarcie :tak: wiem, że masz już dość, ale to już na prawdę ostatni tydzień ;-) a może coś wcześniej Cię zaskoczy, za co oczywiście trzymam mocno kciuki

A teraz koniec przyjemności :cool2: idę do ćw z finansów się przygotowywać ... :-(
 
Myszka- kciuki zaciśnięte- daj znać kochana jak sobie radzicie!!!
Kasiu- ciężką masz tą końcówkę:sorry2:, co chwilkę jakaś kłoda pod nogi- bardzo dzielna dziewczyna z Ciebie, trzymam kciuki żeby wreszcie coś się ruszyło!
Paulusia- nie przejmuj się u mnie też jeszcze kiepsko z organizacją, ale to będzie moment jak się zbierzemy wszystkie do kupy i dalej będzie już z górki!
Robaczek- wspaniale, że Sebastianek się już uśmiecha- ja też nie mogę się już doczekać tego widoku:-)
 
hej laseczki:)
kolejny raz zbieram sie, żeby napisać, że jestesmy juz w domku od zeszłej środy.
chłopaki sa super:) Damiano zaakceptował braci, i mam nadzieje, że ich pokochał, przynajmniej tak mówi:) hihi
lekko nie jest, ale dajemy radę:)
lece, bo poszla kupa;) buziaki
 
Dobry wieczór mamuśki!

Szacunek dla dziewczyn, które mają po dwójeczce i więcej, bo to jest niezłe wyzwanie z takim maluchem...Aaaaa i Agata Ty jesteś terminatorem przysięgam (uczyć się jeszcze do egzamów no błagam!!!!!!).

My jak w niekończącej się opowieści-pieluchy, karmienie, mycie, usypianie i apiać od nowa! Mam nadzieję, że mały szybko przybierze, żebyśmy mogli już normalnie sypiać (w tej chwili pobudki na karmienie co 3 godz.). Poza tym wszyscy jesteśmy zakochani w maluchu, jak na razie (odpukać) jest małym aniołkiem.

3majcie się laski i miłego wieczoru:-)
 
reklama
ja tylko na chwile. wymeczyli mnie w szpitalu badaniami (pobierali krew, ktg, usg (maly wazy okolo 4100g) amnioskopia no i oczywisci badanie szyjki(myslalam ze reke wlozyla mi prawie do zoloadka-masakra) , glowa mnie pol dnia bolala po nich i prawie caly dzien spalam. a jutro od rana jedziemy z koksem czyli indukcja w roli glownej :-);-)

trzymajcie mocno kciuki bo boje sie strasznie:-(
 
Do góry