reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

lene ale nas wszystkich zaskoczyłaś...właśnie zastanawiałam się gdzie się podziewasz...normalnie z biegu poszłaś jak nic!

darucha super, że się odezwałaś...jak tam chłopaki? Dają spać po nocach?

sonisia ale fajnie, że już na swoim...cieszcie się teraz nowym lokum...ach jak ja bym sobie pourządzała coś od nowa...

Maniaa leżę bykiem i nie robię nic w ten weekend...:)

murka ja miałam dziś dokładnie to samo, ale po każdym skurczu zasypiałam i po jakimś czasie budził mnie kolejny...

Tak jak napisałam dzisiejsza noc upłynęła mi na skurczach...dopóki leżałam nieruchomo było ok, ale przy przewracaniu się, przychodził skurcz i po spaniu...oddychałam liczyłam i zasypiałam, po czym budził mnie kolejny i tak prawie do rana...jestem dziś obolała i cały czas funkcjonuje jeszcze w piżamie...

Obejrzeliśmy z eMkiem X-Factora z wczoraj i tak ogólnie dzisiaj bez planów czyli leżymy bykiem...:)

Buziaki dla Was:*
 
reklama
hej

ja znowu niewyspana, Sebastianek dziś coś nie spał za spokojnie, chyba brzuszek mu dokuczał, najgorsze te bóle głowy z niewyspania:baffled:a że jest Mati to ma jak sie kimnąć w dzień, jakoś trzeba to przetrwać

lene
to nas zaskoczyłaś:) kobieto jak ty ze skurczami jechałaś do szpitala?
Magda
trzymam kciuki za Szymonka, oby badania wyszły dobrze i wracajcie do domu
Darucha
oilatum do kąpieli, a po kąpieli emolium do smarowania, sprawdzone na starszaku, a skórę miał okropną, schodziła płatami i teraz też stosuję emolium bo jest sucha i troszkę się łuszczyła ale już jest poprawa
Sonisia
super że wreszcie na łóżku we własnym domu, Bruno cierpliwie czekał teraz pewnie sie już pojawi jak domek gotowy:-)
 
Witam w tą paskudną niedzielę:)
martolinka jak tam grill?? udał się??
darucha super że się odezwałaś kochana, ucałuj chłopaków i zaglądaj do nas w miarę możliwości :tak:
sonisia jak nocka we własnym domku??
murka zdrówka kochana:tak:
kasia widzę że mamy podobnie, skurcze męczą ale nie chcą się rozkręcić , męczące to już, ale nic innego nam nie pozostaje jak cierpliwie czekac
robaczek współczuje niewyspania, może w dzień uda Ci się troszkę zdrzemnąć, buziaki dla chłopaków:tak:

Ja mam dzisiaj ambitny plan szorowania łazienki ale nie wiem co z tego wyjdzie bo coś brzuch mnie pobolewa:-(
 
Witajcie,

jestem , jestem
yes2.gif

nastawiam sie , ze jeszcze ten tydzień się pokulam i pójdę do szpitala. Z Antkiem było tak samo , a wolę się miło zaskoczyć niż ....
nieważne
wink2.gif



Grill udany
wink2.gif
kiłebaska musiała być obowiązkowo!!! szkoda tylko , że piwka nie było , ale jeszcze się doczekam.


Darucha fajnie , ze sie odezwałaś!! czekamy na zdjęcia ze spaceru. Wierzę Ci , ze to wyprawa z dwójeczką maluchów:tak:
Rekinasia , Kasia może to była zapowiedz bardziej owocnej w skurcze kolejnej nocy?
Paulusia rozumiem Twoje zniecierpliwienie!! trzymam kciuki żeby Twój czas nadszedł szybko!!!
Lene czekamy na relacje!!!

Sonisia udanej nocy;-)wreszcie u siebie!!
Robaczek sama wiesz ze z czasem te nocki beda lepsze- człowiek sie przyzwyczaja do stanu niewyspania;-)

edit. Agata89 wychodzi dziś ze szpitala i obiecała odezwac sie jak ogranie się w domku
 
Darucha moja Lila ma brzydką skórę, ponoc byla przenoszona (urodzila sie dzien przed terminem z om), w szpitalu kazali kąpac w emolium i smarowac oliwką po kąpieli, a na szczegolnie suche miejsca, u niej to raczki i stopki, ciekla parafina. Poki co troche lepiej na rackach i stopkach, a na reszcie juz calkiem przyzwoicie:)

Dziewczyny jak to w koncu jest, ponoc jak dziecko zrobi siusiu to moze jeszcze w tej pieluszce lezec dopoki nie zrobi kupki, a moja Lila od razu w placz i skora odparzopna i czerwona. Moja mama i tesciowie sie dziwili, ze taka delikatna, ale polozna na patronarzowej tez sie zdziwila. Wasze dzieci tak nie maja? I kolejne pytanie, co moze oznaczac zielona kupka?
 
Witam Niedzielnie :)

Dzisiaj obudzilo nas piekne sloneczko, ale niestety temperatura nie wyzsza niz 10 stopni wiec tylko szybki spacerek i do domku:tak: eMek nawet spedzil dzien w domku i troche razem poleniuchowalismy;-)

Magda bedziemy czekac na wiadomosci o Szymonku :) 3mamy kciuki!

Sonisia jak tam pierwsza noc w domku?? Co Ci sie snilo??

Maniaa kupilam 2 pary spodenek, sliczne spioszki i bodziaki w traktorki :) wspolczucia tego wstawania w nocy!

Milej nocki dla wszystkich kwietniowek i ich Malenstw!
 
izka gratulacje kochana......! :happy::happy: lene czy ty rownież? :)

dziękuje dziewuszki za gratulacje swojego lokum - spalo mi sie całkiem całkiem, choć skurcze budziły co chwile, ale jak widać były bezowocne :p dobrze zeby mlody poczekał do czwarku......! :tak:

dzisiaj byliśmy na zakupach w ikea i było to ponad moje siły... :/
nogi to bym dobie z chęcią odciela do końca ciąży :no: spuchniete jak nie wiem i te bolace stopy :(:(:(:(

echh sie zaczelo narzekanie pod koniec ciąży ;P

jutro mam dzien armagedonu - muszę kupic barierke do schodow, uchwyt pod tv i kable hdmi, bo będa montowac tv i internet, no i jeszcze okazało sie ze trzeba zdemonować cały prysznic z brodzikiem bo fachowiec nie dał jakiejś maty i jest problem .. no i jeszcze cos z ciepła woda i piecem nie gra więc jeszcze to :D
więc jak widzicie - u mnie po staremu :laugh3:

buziaki kochane marcoweczko kwietnioweczki !

Spijcie spokojnie :tak::tak:
 
Dzień dobry:-D
martolinka- ja też jeszcze ten tydzień mogę pochodzić:tak: ale terminu ominąć;-) to nie chciałabym już:no: ciśnienie mi skacze i mam mega stresa, żeby to nie zaszkodziło małemu...

sonisia- ja jak byłam ostatnio w Ikei to stopy paliły mnie żywym ogniem, nie dość że spuchnięte to jeszcze gorące jak piaski Sahary. Nie spodziewałam się, że to tak boli! A wczoraj mieliśmy rodzinny spęd, bo M. ma dzisiaj uro, posiedziałam, postałam w kuchni i nogi znowu jak dwie parówy:szok: Kiedy pokażesz kilka zdjęć nowego domku? Wydaje mi się, że musi być piękny!

ziewaczka- skoro Twoja córka ma ciągle odparzoną skórę to najwidoczniej musisz bardziej o nią dbać, może jakiś inny krem jej zaserwuj niż dotychczas, wrażliwość jest u każdego człowieka inna. Nie wiem co to za zasada z tą kupą, ale brzmi niedorzecznie. Sama to wymyśliłaś?:-)

kasia- Ty bierzesz no-spę na te bóle? Podobno można brać do 3 forte na dobę.

Ja się dzisiaj nie wyspałam, a miałam ambitne plany prac domowo-terenowych i nie wiem czy dam radę. Bez sensu. Do tego mam cichą nadzieję,że dzisiaj przyjdzie prezent dla M., który zamówiłam na Allegro, bo on mnie tak męczy pytaniami co mu kupiłam, że nie wiem czy wytrzymam z tą tajemnicą kolejny dzień:-D:-D:-D:-D

Buzi piękne mamusie!
 
Witajcie!

Cóż,od jutra będę oficjalnie "przeterminowana":-D dzisiaj mam termin.
Nie przypuszczałam że przenosze drugą ciąże.Bartek urodził się dwa dni przed terminem to może Minio postanowi wyjść dwa dni po:-)Wolałabym uniknąć wywoływania...:sorry:

Sonisia-gratuluje że się wprowadziliście!Troche szkoda że jeszcze nie wszystko jest gotowe ale najważniejsze że jesteście już na swoim!A po drugie co Ty byc kochana robiła gdyby wszystko już było skończone?;-)

Pauletta-kurcze ja tez się zawsze wygadam co komu kupiłam:-) za to od mojego mężulka nigdy nie moge tego wyciągnąć:-D pochwal się co kupiłaś!Ja ma tak spuchnięte ciało,a najbardziej stopy(i wcale nie musze długo stać)że mi się pasek od skarpetek wrzyna:wściekła/y:

ziewaczka-hmm...nie wiem czy dobrze zrozumiałam...chodzi Ci o to czy trzeba dziecku przebierac pampersa zaraz po tym jak raz zrobi siku tak?
Ja Bartkowi przebierałam tak co mniej więcej 3 godz na początku(częściej jesli dużo miał nasiusiane) i oczywiście od razu jak zrobił kupke.Nie spotkałam sę jeszcze z tym żeby dziecko zrobiło siku i od razu płakało...nie wiem.A co do odparzeń to może poprostu mała ma uczulenie na pampersy/krem/chusteczki nawilżane?Spróbuj zmienić i zpbaczysz czy się poprawi.Ja Bartka smarowałam Sudocremem i myłam mu pupe przegotowan woda jak miał odparzenie.Co do kupy to karmisz piersią?
Sorki że się tak rozpisałam:happy:

U mnie za oknem pada,zreszta od wczoraj...
Jutro mam wizyte,zobaczymy co mi mój ginekolog powie....

Miłego Dnia!
 
reklama
Ziewaczka mój syn jak na razie jest wyjątkowy i nie przeszkadza mu nic w pampersie. Nie raz w nocy biorę go do przebrania a pielucha pełna kupki i mokra a pupa śliczna. Nie było jeszcze żadnego odparzenia i nie smaruję pupy niczym. Tymek jest na piersi i kupki są żółte (zielone były przez pierwszych kilka dni).
 
Do góry