reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

reklama
ostatnio jestem zalatana i nawet jak czytam to nie bardzo mam kiedy przysiąść i na spokojnie napisać :sorry2:

Kasiulka wielkie Gratki :-) super !!!

Wczoraj Duszka już nie bardzo chciała pić bebiko więc podałam jej na noc mleko babydreama i dziś pięknie je ... kupki jeszcze nie bardzo ale w już nie robi co chwilkę :tak: ufff oby tak dalej , chyba już do bebiko nie wrócimy :sorry2:
A dziś jeszcze mnie zaskoczyła tym że przy podciąganiu do siadu stanęła na nóżki :szok: i to dość sztywno przez chwilę stała ... mała akrobatka :-) a jak jej się to spodobało :-D:-D:-D
 
Dziękuje za miłe słowa

U nas w tym tygodniu, goście gonią gości. Więc jakoś czasu mało :-). Teraz mam już relaks dziecko śpi, na dworku wciąż ciepło. No cudownie jest

Mini taka mała Duszka, a silna kobietka!
 
Witam.
My dziś po szczepieniu - płaczu prawie nie było - zniósł facet wszystko dzielnie, to i mama płakać nie musiała. Ale co Wam powiem, to Wam powiem - zmiana ośrodka to była chyba jedna z najlepszych decyzji, jakie dotychczas podjęłam. Podejście personelu super - został dokładnie zbadany, a pielęgniarka go zagadywała i po każdym wkłuciu dała mu odsapnąć - nie tak jak w poprzednim, że kłuła hurtem...
Teraz Rafał grzecznie śpi, choć miał problem z zaśnięciem, ale to bardziej przez to, że dziś w ciągu dnia przespał najwyżej godzinę - i to w ratach...

Villandra, a gdzie ty dotychczas chodziłaś? W Opolu chodzisz do pediatry? I gdzie tak super mieliście? Tylko nie pisz mi, że na Wróblewskiego, bo to daleko, a ja autem boję się jeździć z Młodym :baffled:

Co do kolczyków, że się tak bezczelnie wtrącę, to w przyszłości mogą być brzydkie bliznowce, zwłaszcza przy przekłuwaniu uszu w tak młodym wieku.
 
ooj coś tu ostatnio pustkami wieje, szkoda...

Witam się w upalny dzień :-)
Amandla przyszedł leżaczek do kąpieli wygląda ok, nie wiem jeszcze jak w praktyce
 
Witam sie rónież upalnie:-)

Kasiulka- mam nadzieje ze lezaczek wpraktyce również bedzie ok.

A my wczoraj posiedzielismy do wieczora z moimi rodizcami, tesciami i przyjaciolka, MAły poszedl spać o 21. cały czas budzi mi sie po 4-5 godiznach i potem po około 3h:/
teraz Franio na spacerze w lasku z babcia, bo tam tak fajnie chodno, a ja korzystając z chwili ide polezec do wanny

ps. dziś sciagnelam mleczko z jednego cycka 180 ml:-) i zamrozilam. za mieesiac na wesele wiec trzeba robić zapasy:-) Tylko jak nauczyc moje dziecie pić z butli?? mam nadzieje ze ta CAlmę pokocha tak samo jak mamusine cycuszki:-D
 
witam
Upal upal plyne doslwonie -my juz po spacerku bo o 7 juz bylo tak cieplo wiec zapakowalysmy sie i poszlysmy nad jeziorko-od wody troszke chlodniej.Faktycznie tu jakies pustki ostatnio pewnie urlopuja sie wszyscy.Mala ma za soba soczek marchewkowy:)wczoraj dostala jabluszko zjadla polowe sloiczka:)chyba smakowalo.No i niestety ja sie przebadalam i mam bardzo nieciekawe badania cukrzyca i cholersterol-dzis robilam badania chormonalne-matko to wszystko jest mmega drogie (co 2 miesiace musze na kontrol do lekarza przylatywac) w zwiazku z tym musze kupic wozek jakis by miec u rodzicow bo tak latac sama+dziecko+walizka+karoca nie widze tego.
No i bylam u ksiedza musialam zaswiadczenie zabrac bo mam zostac matka chrzestna-wystawienie swistka 20zl zostalam tak sprawdzana i przepytana jak nigdy:sprawdznie kiedy i gdzie bylam chrzszczona-bierzmowana-czemu w 2000 ktoryms roku nie wpuscilismy ksiedza itp masakra pozniej omawialm chrzest mojego dziecka i no niestety mam slub cywilny i moj m musi podpiisac oswiadczenie ze nie bedzie stawal na przeszkodzie w wychowaniu dziecka w wierze-ksiadz powiedzial ze bede maial podkladke do konca zycia-przepraszam jesli kogos obraze teraz ale pokrecilo ich do reszty-wszedzie papiery i kasa co to ma wspolnego z wiara?
kasiulka super ze jedziecie na urlop i gatuluje wygranej.
 
Ewstra a już od dawna mam wrażenie że kościół nie wiele ma wspólnego z wiarą :sorry2: ale jak ma tak nie być skoro niewierzący i niepraktykujący chrzczą dzieci :sorry2:

Nusia niezła produkcja :-D

U nas nudy , siedzimy i się kisimy . M jeździ na rehabilitację więc nigdzie się nie ruszamy . A z dwójką dzieci w domu czasami idzie oszaleć :rolleyes2: Zwłaszcza jak to mniejsze nie chce spać za to bardzo chce być na rękach a to większe jest jak tornado - nie do zatrzymania i do tego wszędzie zostawia pobojowisko :-p
M też chyba za długo już jest w domu .... No i nerwa mam na maksa :wściekła/y:
 
hej dziewczyny,

hurra, hurra załatwiłam drugie zaświadczenie do becikowego. :tak: teraz tylko musze się doturlac i zanieść te wszystkie papiery.

Ewstra, Mini z KOściołem tak juz to jest. Mój znajomy sam ochrzcił swoje dzieci, ponieważ go trafiło na te wszystkie papiery.

Ludzie chrzcza dzieci, nawet jeśli nie wierza, ponieważ raz: naciska ich rodzina, dwa : czasem po prostu jest to ich forma dania dziecku wyboru. tzn. my Cię ochrzcimy, a Ty decyduj o reszcie sakramentów w swoim zyciu. Chociaz dla mnie wyborem byłoby gdyby sam decydowało o tym czy chce byc chrzczone, ale ludzie mają rózną logikę. Generalnie zawsze mozna znaleźć Kościół gdzie ochrzczą dziecko bez ceregieli. Ja już czuję jakie jazdy będa u nas bo ja nigdy księdza nie przyjmuje, ponieważ nie pałam miłością do mojej parafii. Tylko my czekamy, nie spieszy nam się z chrzcinami.

Kasiulka ja na Wegrzech nigdy nie byłam. Fajnie, że jedziecie. Ciekawe jak Twój Synuś zniesie podróż.
mi też wypadną spontaniczne wakacje nad jeziorem z cała banda znajomych i dzieci. mam nadzieję, że Mała da rade i będzie fajnie. :-D

Dzis pierwsze imieniny mojego Królika. hmmm no nie wiem jakis tort ze słoiczków, czy jak :-D
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry