reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam :-D,
Jejku czuję sie prawie wyspana, no 4 godziny bez budzenia przespałam :-D.

ina głos na gwiazdę oddany. Mała jest cudna i fotki też. hmmm może ja w końcu się skusze i zrobię Małej sesję.

Kasiulka zdjęcia bajka => Mały super, ale Tobie bycie mamą też bardzo słuzy. Czekam na nowe opakowania lovelli :tak::tak::tak::tak:

vill musisz w super miejscu mieszkać. ja mam dokoła tylko bloki i stacje kolejową. nic ciekawego. żeby pójść z Młoda na fajny spacer to musze się wpakować w samochód i gdzieś pojechać. marzy mi się dom gdzieś na uboczu. lubię miasto, ale nie lubię w nim mieszkać. Jak się czuje Twoje Szczęście po szczepieniu????? ja tez zmieniam ośrodek zdrowia, poniewaz moja pediatra to mnie irytuje do potęgi n-tej i potrafi się obrazic jak pójdę z dzieckiem do innego lekarza. czyli jak Mała się źle czuje to powinnam czekać jak ona łaskawie zacznie przyjmować, a jak nic jest nie jest w sensie goraczki to mam iśc jak przyjmuje dzieci chore. juz mnie trafiło pare razy i teraz czekam na kolejne szczepienie i sie przenosze bo mam dość głupich bab.

reniuszek ja podziwiam szczerze wszystkie mamy, które same wychowują dzieci. chociaż bardzo wiele kobiet jest samotnych, a jest w związkach. zobaczysz wszystko sie poukłada. ja np. bardzo długo czekałam na swoją całą rodzinę.

Maria28 pozdrów ode mnie morze. To z kolei moje strony. Baaardzo tęsknię za morzem, a już 3 lata nad nim nie byłam bo jakoś się nie składa. Odpoczywajcie dziewczyny :tak:.

Madziorka
jak miło, że mi uświadomiłaś dlaczego moje dziecko o 6 wstaje. Ja ciemna masa nie skumałam, że ona tatusia do pracy wyprawia.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D powodzenia na rehabilitacji :tak::tak:

last duzo zdrówka dla Roksanki. kurcze taka kruszynka i angina, ale niestety to ten czas kiedy angine najłatwiej złapać. trzymajcie się obie dzielnie.

atomówka super, że jesteś zadowolona z wizyty. u mnie też pani pediatra nie sprawdzała napięcia, ani nie pytała co Mała umie i jeszcze zszokowana, że poszłam do innego lekarza. Tylko myk myk i nastepny proszę. no i masaz ulala zazdroszczę :tak:. a własnie jak byłam w day spa to tez facet mi robił peeling i tez czułam się dziwnie, żeby nie powiedzieć, że się krepowałam.

Ja dziś w końcu mam zamiar dotrzeć po drugie zaświadczenie do gina. Fajnie idę do lekarza, którego zmieniłam. :-( Cieszę się jak nie wiem co.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ahoj kobitki, witam porannie:)

Ina głos na małą oddany jakieś 2 dni temu, ale zapomniałam napisać:)

Atomówka super, że takie masz pozytywne wrażenia z wizyty, ja też jak w naszej przychodni miałam pana gbura który na miód w uszach przepisał antybiotyk to od razu zmieniłam lekarza i teraz też jestem meeeeeega zadowolona, a nie możesz zmienić na dobre tej swojej przychodni? a z basenem super pomysł, ciekawe czy małemu się spodoba taka wielka woda;D

Kasiulka ślicznie wyglądacie z Grzesiem, trzymam kciuki za wygraną!

Petunia życzę dużo zdrówka dla małej i cierpliwości i pomysłów do zabaw dla Ciebie!

Odnośnie fotelików, to my też jeszcze jeździmy w maxi cosi i pewnie ze 4 mies jeszcze spokojnie będzie dobry dla Mani, myślałam o MaxiCosi Opal na później, ale nie ma testów ADAC, a słyszałam, że te foteliki z możliwością przekręcania to różnie podczas wypadku się zachowują, więc póki co nie jestem zdecydowana na ten, następny w kolejce jest Romer, ma rewelacyjne wyniki testów i dużo moich znajomych ma i są zadowoleni, no i jako kolejny Recaro. Prawdę mówiąc tylko te 3 firmy biorę pod uwagę, a i tak zobaczymy w którym Mani będzie najwygodniej i ten kupimy :) ostatnio w jakimś programie bardzo pozytywne opinie zebrał ten fotelik, Cybex Pallas 2 - dostępny od ręki w niskiej cenie
 
Hej :)

Atomówka cieszę się, że Aleks zdrowy i silny! A masażu zaaazdroszczę! właśnie takie być powinny prezenty, bo normalnie człowiekowi zawsze szkoda kaski na masaż
Nusia Tobie i wszystkim Aniom wszystkiego najlepszego z okazji imienin!. Dżem jagodowy, mmm pysztotka. Wczoraj jadłam najlepsze na świecie jagodzianki!
Nefi fajnie, że udało Ci się pospać więcej niż zawsze, jednak życzę Ci przynajmniej 6 h snu ciągiem :-).
Madziorka, Nefi oczywiście, że tatę trzeba do pracy wyprawić, jeszcze sny opowiedzieć :-):-), dlatego Grześ zawsze wstaje przed 7

My postanowiliśmy pojechać na wakacje, krótkie około tygodniowe na Węgry. Zakupiłam już łóżeczko turystyczne i taki leżaczek turystyczny do wanny/brodzika/umywalki coby dzieciątko nie musiało na byle czym leżeć :-). Nie wiem co to warte na szczęście drogie nie było
 
Kasiulka poka leżaczek:) my też chcemy pojechać na Węgry:D Myślimy o Miskolcu, bo w Hajduszo troche za tłumnie dla nas, a Wy gdzie jedziecie?

Dla wszystkich Anek, Anuli i Aneczek
Pistachio_Fruit_Cake%u0025255B1%255D.jpg
 
Ostatnia edycja:
moje dziecko spało 12 godzin - od 20:30 do 8:30 :szok::-D nawet jak na Marcinku to baaardzo długo... a ja głupia poszłam spać po 2, bo może będzie głodny i się obudzi
atomówka super,że Aleks taki zdrowy i silny chłopak :tak::-)
Ina głosy oddaję ale przysyłaj mi przypomnienie ;-)
najlepszego dla Ań:-)

zapomniałam co jeszcze chciałam...
miłego dnia :-)
 
reklama
Do góry