reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Akka kurcze wiem że nic przyjemnego leżenie w szpitalu - może Ci się uda jednak urodzić wcześniej . Trzymam kciuki . w sumie 5 dni po terminie to już w każdej chwili możesz pęknąć :-)
 
reklama
Dzięki wielkie.:-) Mam nadzieję, że się uda, bo wszelkie naturalne metody wywoływania zdają się psu na budę.;-)
 
pinula - tulaj Jaśka ile wlezie.. pewnie potrzebuje bliskości, tak jak pisały dziewczyny... A do zasypiania spróbuj go na prawdę dość ciasno owinąć rożkiem albo kocykiem i tak opatulonego odkładaj do spania. Może pomoże.. A co do kumulowania złego - współczuję :(

Mini - Twoja Dusia mnie zainspirowała i ja mam Nusię (Kiniusię) ;)

Akka - mam nadzieje że samo się rozpocznie, że nie będzie trzeba poganiać..

mi dziś malutka strasznie płakała.. chyba coś zeżarłam nie takiego:-:)-(
 
ja wrocilam z wizyty wszystko w naszym watku jestem tak zla ze mozna by jajko na mnie ugotowac,no nic od dzis bede skakac na pilce do sufitu bo chyba nic ionnego mi nie pozostaje
 
Akka no to zmienia nieco postać rzeczy, ale bądź co bądź 5 dni to jeszcze nie tragedia, no i do środy jeszcze trochę godzin zostało - może pójdzie dziś w nocy? ;-) ŁAdnie się odprężyć, pomasować... I żeby ciepełko było, bo oksytocyna zimna nie lubi (a ja dziś w nocy okno otwierałam, bo aż mokra byłam, a rano zgarnęłam za to pretensionen od M - że niby zmarzł... :sorry2:)
 
Cześć dziewczyny nie mam kiedy czytać co u was choć moje maleństwo śpi i je.Musiałam odstawić cyca chwilowo i ściągam bo mam takie rany strupy się robią mam nadzieje ze z 2 dni jeszcze i będę mogła już normalnie karmić i ze mały będzie jeszcze chciał.Mleko mam i ściągam ręcznym w 3 do 5 minut 20, 30 ml a maluch wypija 40 czasem 50 ml.Tyłek mnie boli i strasznie sie meczę i mimo pomocy mojego to dzień mi ucieka.Nie zdążyłam odespać tych nocy w szpitalu ale szybko nadrobię trochę rozbija mnie to ściąganie bo robię to na bieżąco.I dzisiaj byliśmy po akt urodzenia za tydzień będzie pesel :-)
Pozdrawiam :-)
 
Ivi fajne są takie nietypowe zdrobnienia :tak:

Ewstra idę zobaczyć co Cię tak zagotowało

Dusia ma plaster na paluszku u nogi - i nie wiem jak go odkleić :zawstydzona/y: Boję się ciągnąć żeby jej nie bolało i żeby nie uszkodzić jej cieniutkiej skórki :no:
 
od godziny 13 Jas do teraz spał raz 30 minut i po kapaniu 20 minut tyle co zdazyłam wziac prysznic...
takze sił ma wiecej niz ja po zasypiam na stojaco :(

pomaga mi mama, maz, posprzataja, obiad zrobia ja jestem cała dla jasia, ale tak na doba sprawe nie mam jak isc do toalety bo tylko go odłoze a jest płacz i marudzenie :(

do tego w weekend miałam zjazd, kolezanka mi stresciła co i jak i tymbardziej jestem zdołowana ogromem zajec jakie mnie w tym semestrze czekaja...

doba bedzie za krótka zdecydowanie :(
 
reklama
Hej laseczki
Wpadam na chwilę bo jestem wykończona dziś
Laski tak bardzo chciałabym z Wami popisać i być na bieżąco ale nie mam siły. Jestem wypluta jak nie wiem co.

Angel dobrze, że zmieniłaś mnie na tej liście bo faktycznie trochę głupio wyglądałam jak tak wisiałam tyle po terminie
Jednak moja Pani gin nadal się do tego terminu odnosi więc w sumie nikt już nie wie ile Aleks dokładnie tyg ma. Ona twierdzi,że 2 tyg przenosić można więc jest wszystko ok
Wpisałam się na wizytowym co z tym moim rozbójnikiem małym
 
Do góry