reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

monika dobrze mata radzi :tak: Niech sie rozkręca szybko. A z tą mamą i nami - dobre :-D:-D:-D Coś mi się wydaje, że mogę się zachować podobnie :zawstydzona/y: bo o M chyba nie zapomnę...


atomówka no to wiele tłumaczy, może Aleks da się przekonać

A mój M obudził się (komórka go obudziła dla ścisłości :confused2:), wstał i poszedł... spać. Do łóżka (bo wcześniej zaniemógł na kanapie). Widać taki dzień...
Ja tam pewnie będę spać dzis oszczędnie (podczas pełni spanie wychodzi mi średnio - może mam coś z wilkołaka?)
Ale chyba pójdę za małżowinką grzecznie do łóżeczka...

No to spokojnej nocki, pełnej kolorowych snów, a tym co bardzo chcą, niech się te piękne sny pospełniają ;-) (wiadomo, co mam na myśli).
Do jutra.
 
reklama
ale zatrzęsienie maluszków, aż same się gubimy która urodziła, która na porodówce ;)
monika walcz dzielnie
ivi zdrowia dla Tymka, jakoś ta ospa w tym roku aktywna, wszystkie znane mi dzieci miały
doris podziwiam Twoją córeczkę, że lubi chodzić do przedszkola, dla mnie to był koszmar. Choć teraz to chyba przedszkola inne i wychowawcy inni
 
Akka oby, oby ;-)

a tu taka cisza jakby wszystkie rodzic poszły, albo masowac się ;-)

ja dzis te masaże, przed chwilką ciepły prysznic z masażem boków brzuszka... jeszcze M zdałoby sie wymęczyć, ale chrapie w najlepsze :crazy: no ale to facet, nie on w razie czego będzie sie na oxy męczył...

u mnie póki co pełna panika przeszła w pełną mobilizację - oby tylko jeszcze skutek przyniosła :sorry:
 
Kazali mi spac bo skurcze sa ale rozwarcie jak bylo tak jest pol godziny chodzilam i zaczelo bardziej bolec a szyjka cisza spalam ale skurcze budza.Moj spi w domu a mial byc i co lipa mam dzwonic jak cos sie ruszy chyba kara za wpychanie sie w kolejke a na odziale porodowym pustka.ataki dobry plan mialam
 
Monika oj tam za kare w kolejke - twoja pora jak najbardziej :-) Nie ma tego złęgo, zobaczysz jak akcja ruszy to na całego , pomysl, ze to naprawde kwestia godzin jak bedziesz miala swoje malenstwo w ramionach! :-)Trzymaj sie dzielnie!!
 
reklama
Ja chyba z tego przejęcia jutrzejszym a właściwie dzisiejszym porodem spac nie mogę obudzialam sie o 2 i kupa ... Popijam ciepłe mleczko - może pomoże mi usnac
 
Do góry